Перейти до змісту

Киданули на аукро


bodjatur

Рекомендовані повідомлення

Замовив планшет (аля китай). Завірили, шо робочий і шо перед відправкою. перевірили. Планшет неробочий. гроші вертали 3 тижні. З тих пір якось не пре купляти на аукро. Мої нерви не вартують тих зекономлених 20 грн.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 261
  • Створено
  • Остання відповідь

Щодалі все більше і більше розчаровуюсь в Аукро.

Я сама продавець на цьому сервісі. Отож, щоб продати товар дешево - треба змиритися з тим, що ти на ньому нічого не заробиш. Якщо в ціну поставити компенсацію усіх своїх витрат - виходить космічна ціна. Що найбільш прикро - 80% з усього це комісія аукро. Вони вже береть гроші і за тривалість виставлення, і за саме виставлення...... маячня якась.

а щодо рейтингів... теж можу запевнити, що це не показник. є просто різні покупці і всім не догодиш. з власного досвіду знаю, що як би ти не старався догодити і виконати всі свої зобов"язання як продавець - знайдеться якесь падло, яке напише своє фе і "поламає" рейтинг. ну от просто так.... бо замість заявлених 20 днів - воно чекало товар 22 дні. от так.

а загалом - намагайтесь питати більше, телефонуйте, переконуйтесь, уточняйте деталі.

Вдалих Вам покупок.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ібей не прийде на нашу вулицю ніколи... бо за стільки років наш менталітет так і не змінився, і тому не зміниться ніколи... :(

думаю врятлі хто поверне 500 баксів за товар, який вислав і з якихось причин покупцю не дійшов, а там люди вертають, і бувало так, що приходив товар за який гроші вже вам повернули, і люди вертають їх вам назад, з нашими в 95% це не реально.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну, в такому вигляді, в якому він зараз існує в цивілізованому світі, він до нас, звичайно, не прийде. Але адаптований до нашого невігластва все ж з'явиться. Як тільки ми "вступим" в ЄС ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

так... наскільки мені відомо в paypal(який власне обслуговує ібей) ти "не відпускаєш" сумму доки товар не буде в тебе і ти не будеш задоволений якістю(ну або ж побачиш, шо товар відповідає опису)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На Аукро купував не дуже часто, але проблем ніколи не було. На іБеї частіше і теж бувають різні приколи, але в основному коли виникали проблеми Продавець, завжди погоджувався забрати товар і повернути кошти, але після пояснення, що повертати товар з України в США, якось не дуже мені вигідно, домовлялись про часткову компенсацію вартості.

На Аукро у мене був випадок коли продав робочу материнку, після отримання Покупцем, вона виявилась неробочою. Материнку забрав, кошти вернув. Приїхала материнка, перевірив, усе Ок.))))) Продав іншій людині.......

Так, що Покупці теж цікаві попадаються.....

Я особисто краще, пару гривень втрачу на доставках, але рейтинг не буду псувати.....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

так... наскільки мені відомо в paypal(який власне обслуговує ібей) ти "не відпускаєш" сумму доки товар не буде в тебе і ти не будеш задоволений якістю(ну або ж побачиш, шо товар відповідає опису)

та ні, ти платиш, а потім очікуєш товар. Просто якщо виявились проблеми, то повернути кошти там простіше, бо гарантом виступає сам Ібей (на відміну від зажравшогося Аукро), і кошти повертає в першу чергу він, бо PayPal - це платіжна система Ібея (колись на зародку Ібей купив цей проект), там для них все прозоро.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я продаю на Slando і тільки через "наложений" Нової пошти. без рейтинга... І вже скільки успішно.

На Аукро ще колись нічого не продавалось....

Тому наложка хоч і їсть гроші, але економить нерви і покупцю і продавцю... За весь час, 2 негаразда зі сторони покупця:

1- людина купила телефон, а потім заявила що не розбирається в андроїді.

2- просто не зявилась протягом 5 днів.

І це не парить, бо це 2 випадка з 50, і товар всеодно вертається продавцю...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я, наприклад не відправляю наложенним,з наступних причин:

1. Покупець може не забрати товар, доведеться платити за доставку в 2 сторони.

2. Покупець може дуже довго забирати товар, наприклад, днів 7.

3. Покупець може підмінити товар під час огляду (отримати айфон, а покласти в коробку підробку наприклад, випадки були)

4. Клієнт може дати фальшиві купюри, їх покладуть в конверт.

5. Гроші по дорозі можуть загубитись, процес повернення може затянутись (був такий випадок у знайомого)

6. Нова пошта може пошкодити товар і клієнт відмовиться складати акт з НП, доведеться висилати товар назад і вирішувати все самому.

7. Потрібно чекати кілька днів гроші, поки вони повернуться.

8. Потрібно лишній раз їхати на НП за грошима.

9. Клієнт переплачує за доставку.

Тому найкращий варіант - передоплата. Утром деньги - вечером стулья, вечером деньги - на другой день утром стулья,

- А можно так - сегодня стулья, а завтра деньги?

- Можно. Но деньги вперед!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну наложенний платіж теж не панацея, можуть вислати наприклад телефон з згорівшим контроллером живлення, чи неробочим вайфаєм,блутузом наприклад, вмикнув працює, перевіряти ж усі функції не будеш. Можна купувати і по передоплаті, просто у перевірених продавців з високим рейтингом і відсутніми негативними відгуками і памятати, що дешевий сир буває тільки в мишоловці.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

всего сделал 2 покупки на аукро,и обе не удачные. Так что больше там покупать не буду.

..как заставить продавца выйти на контакт? - создаем "левую почту,ну и левый аккаунт на аукро",это если свой аккаунт хотим оставить чистым. И покупаем у вашего горе продавца все что видим )) (это создает ему хот мелкие , но проблемы(поснимаем лоты с продаж,ему придется писать письма в аукро,что б отменили комисию о продаже,ну и затраты на перерегистрацию товара)).

п.с. я не злопамятный,просто злой и память у меня хорошая ))

п.п.с -я б ещё предложил делать флешмоб,в стиле,закидываем сюда никнейм продавца(нехорошего), и коллективно выкупаем его лоты )) помучить человека с две недельки,а можно и больше :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

... покупаем у вашего горе продавца все что видим )) (это создает ему хот мелкие , но проблемы(поснимаем лоты с продаж,ему придется писать письма в аукро,что б отменили комисию о продаже,ну и затраты на перерегистрацию товара))....

педалі не плутаєш? як це ми можемо знімати з продаж лоти, які ми не продаємо, а купуємо? ;)

Це ми маємо просити продавця, щоб він відмінив нашу ставку...

Хоча, я розумію, що ти маєш на увазі, але це - "дєцкій лєпєт". По-перше, після таких дій 100% заблокують твій аккаунт (хоч і підставний. а ще раз таке - і почнуть блокувати по АйПі. якщо динамічний - будуть інші фокуси пробувати),

по-друге, він всього-навсього може поставити обмеження для покупців з "нульовим" рейтингом і для непідтверджених.

І по-третє, він просто може повідміняти твої ставки. Так, це якась невеличка морока, але справа декількох натискань мишкою. А ти такий фокус можеш зробити тільки раз, бо далі тебе викинуть з Аукро.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я купував як на Aukro так і eBay.

Головне дивитися на репутацію продавця, яке хочеш мати проблеми купуй в кого є багато - в репутації, те саме стосується як Aukro так і eBay.

недавно купував деталі на Aukro прислали брак і пошкоджений

1 раз скарга продавцю - не реагує

2 раз скарга продавцю - не реагує

3 раз скарга в адміністрацію Aukro - як результат знятий повністю лот та миттєво повернуті кошти на 2 й день.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 раз скарга в адміністрацію Aukro - як результат знятий повністю лот та миттєво повернуті кошти на 2 й день.

А звідси детальніше. Хто кошти повертав? .Чи це можливо через PayU платіж був зроблений з фукнцією "Заморозки"?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Особисто на Аукро маю близько 20 успішних угод, хоч це і не багато, але поки що ніразу не було будь-якого роду проблем. Колись ще на auction.ua, якщо хто пам'ятає даний аукціон, також вдало купував/продавав. На Сландо 2 рази купував товар, правда по наложенному платежу, теж все ОК.

Наразі правда більше купую на ібей та в різноманітних китайських магазинах.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

... покупаем у вашего горе продавца все что видим )) (это создает ему хот мелкие , но проблемы(поснимаем лоты с продаж,ему придется писать письма в аукро,что б отменили комисию о продаже,ну и затраты на перерегистрацию товара))....

педалі не плутаєш? як це ми можемо знімати з продаж лоти, які ми не продаємо, а купуємо? ;)

Це ми маємо просити продавця, щоб він відмінив нашу ставку...

Хоча, я розумію, що ти маєш на увазі, але це - "дєцкій лєпєт". По-перше, після таких дій 100% заблокують твій аккаунт (хоч і підставний. а ще раз таке - і почнуть блокувати по АйПі. якщо динамічний - будуть інші фокуси пробувати),

по-друге, він всього-навсього може поставити обмеження для покупців з "нульовим" рейтингом і для непідтверджених.

І по-третє, він просто може повідміняти твої ставки. Так, це якась невеличка морока, але справа декількох натискань мишкою. А ти такий фокус можеш зробити тільки раз, бо далі тебе викинуть з Аукро.

трішки не так)))) якщо Ви натискаєте кнопочку "Купити зараз" і підтверджуєте свою покупку далі по формі, то адміністрація Аукро автоматично знімає з рахунку продавця певний відсоток комісії від продажу. Якщо кількість лотів 1шт, то продавйеві після покупки доведеться перевиставляти лот як такий, що не продано. А це 0,01 грн. за лот + 0,04 грн. за тривалість. Ніби дрібна капость, але це неприємно.

Повірте, кажу Вам це як продавець на Аукро.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зробив близько 90 покупок на Аукро, і лише один раз мав мороку - замовив телефон на дві сімки з Китаю, місяць пройшов - немає, пишу продавцю, каже чекайте. Два місяці пройшло - немає, пишу продавцю, а він чому раніше не повідомили.

Відповідаю, що я до нього звертався, казав щоб почекав. Посилка загубилась, вислали нову.

Через три місяці прийшов телефон не такий як замовив - іншого кольору і на одну сімку. Відправив назад, повернув кошти.

Ще було, замовив блок живлення у продавця з нульовим рейтингом ( я був перший покупець ). При пересилці БП був пошкоджений ( погнутий ) - продавець запропонував безкоштовний ремонт, лише моя доставка. Але сам блок був робочий ( не хотів сам лізти бо блок був під пломбою )

Для себе зробив висновок, що купувати краще товари у продавців у яких небагато угод близько 200 і позитивні всі відгуки, ніж у продавців, у яких 3000 угод і у яких близько 40 негативних відгуків. У останніх багато продажів і багато помилок, а також довго виходять на звязок.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

трішки не так)))) якщо Ви натискаєте кнопочку "Купити зараз" і підтверджуєте свою покупку далі по формі, то адміністрація Аукро автоматично знімає з рахунку продавця певний відсоток комісії від продажу. Якщо кількість лотів 1шт, то продавйеві після покупки доведеться перевиставляти лот як такий, що не продано. А це 0,01 грн. за лот + 0,04 грн. за тривалість. Ніби дрібна капость, але це неприємно.

Повірте, кажу Вам це як продавець на Аукро.

Я теж Аукро знаю не по книжках :) Якщо лот не викупили, ті кошти (оті навіть копійки) елементарно вам повертають (звичайно, якщо подасиш відповідну заявку). Єдине - це правда, неприємно, бо трішки лишньої мороки. Ну але це як Моська Слону.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 місяця потому...

Можливо не зовсім по темі...

Виставив лот на Аукро. Зазвичай за 3 дні 50 - 70 переглядів. Заходжу тільки що подивитись - вже більше 5000 (п'яти тисяч), і збільшується кожні декілька хвилин на сотню, що за прикол?????

Зупинилось на 5685 переглядів)))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...