Перейти до змісту

Киданули на аукро


bodjatur

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 261
  • Створено
  • Остання відповідь

Ціна цікава , ось і заходять дивляться - але бачать *плямисько* і закривють сторінку)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

торгую на аукро ще з чаcів auction.ua, купив 153 лоти, продав 281, за весь час ніхно не кинув і я відповідно теж. При покупках звертаю увагу на рейтинг і на відгуки. Часом прошу контакти для живого спілкування і вже по голосу можна "побачити", що то за продавець. У продавців із зеленою зірочкою майже не купую. Ну і звичайно, замовляючи товар накладною платою ви себе перестраховуєте переплативши всього пару гривень. Всім бажаю чесних продавців і покупців.

п.с. шару як і всі люблю, декілька разів вдавалось купувати за безцінь хороші речі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ціна цікава , ось і заходять дивляться - але бачать *плямисько* і закривють сторінку)

В назві лоту відразу вказано, що "ДЕФЕКТ")))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

які це в нас люди трохи д..... це пі... якийсь :0152: . Стоять лоти ціна коливається в межах 5-25 грн на однотипні, і коли залишається день чи два якийсь мудак ставить майже сотню.... не розумію такої логіки.... для чого вінтити ціну.... :_03:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

які це в нас люди трохи д..... це пі... якийсь :0152: . Стоять лоти ціна коливається в межах 5-25 грн на однотипні, і коли залишається день чи два якийсь мудак ставить майже сотню.... не розумію такої логіки.... для чого вінтити ціну.... :_03:

Напевно, продавець не готовий продавати дешево, і його клон, задирає ціну. Продавець в мінусі тільки на 2грн.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

які це в нас люди трохи д..... це пі... якийсь :0152: . Стоять лоти ціна коливається в межах 5-25 грн на однотипні, і коли залишається день чи два якийсь мудак ставить майже сотню.... не розумію такої логіки.... для чого вінтити ціну.... :_03:

:) такий він - АУКЦІОН :)
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

які це в нас люди трохи д..... це пі... якийсь :0152: . Стоять лоти ціна коливається в межах 5-25 грн на однотипні, і коли залишається день чи два якийсь мудак ставить майже сотню.... не розумію такої логіки.... для чого вінтити ціну.... :_03:

А з розумінням логіки продажу лота в декілька разів дешевше від вхідної ціни питань не виникає? )))

Недавно придбав лот http://aukro.ua/avto...4077228521.html , ціна реально занижена, але продавець довго не петляв і вислав лот :) Удачі в полюванні на аукро ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

які це в нас люди трохи д..... це пі... якийсь :0152: . Стоять лоти ціна коливається в межах 5-25 грн на однотипні, і коли залишається день чи два якийсь мудак ставить майже сотню.... не розумію такої логіки.... для чого вінтити ціну.... :_03:

А з розумінням логіки продажу лота в декілька разів дешевше від вхідної ціни питань не виникає? )))

Недавно придбав лот http://aukro.ua/avto...4077228521.html , ціна реально занижена, але продавець довго не петляв і вислав лот :) Удачі в полюванні на аукро ;)

аукціон на те й аукціон щоб дешевше купити ніж на ринку....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Аукціон для того, щоб ПРОДАТИ по максимальній ціні, яку дають.

А "купити дешевше, ніж на ринку" - це газети і дошки безкоштовних оголошень. Наприклад СЛАНДО.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це якщо дивитись зі сторони продавця, а я дивлюсь зі сторони покупця. Незнаю я таких покупців які б хотіли купити певну річ по максимальній для неї ціні, завжди хочуть по меньше заплатити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

сьогодні теж прийшов лот з аукро, забрав, вроді радий щасливий. Розмотую упаковку, а там зовсім не те шо було на фото, а купляв зарядний пристрій на 6 вольт, з амперметром, якого я так і не побачив. Прийшов додому, всунув в розетку ... і тут .. пішов дим.. Цікава покупка, тепер думаю, що то робити дальше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це якщо дивитись зі сторони продавця, а я дивлюсь зі сторони покупця. Незнаю я таких покупців які б хотіли купити певну річ по максимальній для неї ціні, завжди хочуть по меньше заплатити.

Та дивись звідки хочеш, а АУКЦІОН придуманий насамперед ДЛЯ ПРОДАВЦЯ. От і правила гри там ДЛЯ ПРОДАВЦЯ.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

аукціон на те й аукціон щоб дешевше купити ніж на ринку....

Я не буду апелювати до "давайте подумаємо головою", а попрошу пригадати механіку аукціону - куча народу хоче купити херь, а виграє той, хто дасть найбільше бабосів. В якому саме місці тут "купити дешевше ніж на ринку" я хз.

На борді 100500 раз люди купували лоти на 30% дешевше від ринкової вартості, а потім плодилися теми про народного героя Мазефаку. І справді - чому б не пошукати таких же на аукро ))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можливо не зовсім по темі...

Виставив лот на Аукро. Зазвичай за 3 дні 50 - 70 переглядів. Заходжу тільки що подивитись - вже більше 5000 (п'яти тисяч), і збільшується кожні декілька хвилин на сотню, що за прикол?????

Зупинилось на 5685 переглядів)))))

Я наприклад зробив тобі + 2000переглядів.Просто зажимаєш F5.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я наприклад зробив тобі + 2000переглядів.Просто зажимаєш F5.

))) Круто) Буду знати! Головне, що лот продався.....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А я рік назад телевізор на Аукро купив. Оплатив 3200. Лот не прийшов. Заява написана вже більше як рік. Прийшла відповідь з мілыції чекати. Рік вже чекаю. Один 0. А тепер беру все тільки наложкою.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А я рік назад телевізор на Аукро купив. Оплатив 3200. Лот не прийшов. Заява написана вже більше як рік. Прийшла відповідь з мілыції чекати. Рік вже чекаю. Один 0. А тепер беру все тільки наложкою.

Программа защиты покупателей (ПЗП) была создана для того, чтобы пользователь, совершивший покупку, мог получить компенсацию в случае: если сделка прошла неудачно; если попался недобросовестный продавец. ПЗП предусматривает выплату до 5000 грн. (и до 10000 грн. по «Суперпредложению»).

Условия и ограничения Программы Защиты Покупателей.

Заботясь о своих пользователях, Aukro.ua добровольно ввел данную программу в 2010 году и не взимает никаких плат с покупателей за помощь в получении компенсации.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А я рік назад телевізор на Аукро купив. Оплатив 3200. Лот не прийшов. Заява написана вже більше як рік. Прийшла відповідь з мілыції чекати. Рік вже чекаю. Один 0. А тепер беру все тільки наложкою.

а які були дії міліції? і що значить чекати?...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пришла відповідь через місяць що справа буде розслідуватись. Ось вже рік розслідуеться. Ні грошей, ні товару... Вже й не надіюсь. Кинув так той 8 людей. Всі оплатили на дані, не ті що на аукро зареєстровані були. І так 8 заяв є а толку 0. Писав заяву в Жтомир по містю проживання отримувача коштів. Звідти і відповілдь пришла.

Більше нікому наперед не плачу.

Доречі рейтинг в нього був 38. (Позитивних). Напродавав мелочі получив рейтинг а тоді давай кидати людей на компи і телевізори. Забув форум де про нього писали. Якщо знаюду дам ссилку.

І в сновному на Аукро відписують адміни. (Що при отпиманні товару на новій почті якщо вам не підходить то треба складати акт що не те прийшло) , тоді давати його Аукро.

А так якщо акта нема то нічогопрактично зробити не можна.

Получив товар, розписався там на бумажці що товар справний і притензій не маю, тоді нічо не зробиш.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я взагалі не розумію як можно платити на перед.... мене не треба було кидати, щоб розуміти величезний ризик бути кинутим. Лише оплата при отриманні - якщо продавець проти, він щось зле замислив...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я взагалі не розумію як можно платити на перед

На то є рейтинг продавців і механізми на зразок PayPal ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я взагалі не розумію як можно платити на перед

На то є рейтинг продавців і механізми на зразок PayPal ;)

на жаль в нас такого не має(((((( в нас інколи 500 грн які відіслав банком помилково геморно вернути і надіслати правильно, а там 1 бакс вернуть без питань.......

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...