Перейти до змісту

Киданули на аукро


bodjatur

Рекомендовані повідомлення

да ви хоть сто раз будьте пильними чи тисячу, люди просто в силу деяких причин хочуть наіпати ближнього свого, як в приказці одній:

"на...и ближнего своего ибо ближний приблизится и на....т тебя".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 261
  • Створено
  • Остання відповідь

А загалом згоден. Аукро - це не аукціон, а одна назва. Може Сландо стане чимось толковим.

Можливо, я помиляюсь, але наскільки мені відомо в цих ресурсів один власник, ще й Prom.ua до них відноситься.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"на...и ближнего своего ибо ближний приблизится и на....т тебя".

Нє, не так: "Наипи ближнего своего, ибо, не наипав оного, оным найопан будешь". :_02:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1.покупець замовляе товар на пошті яоби не дивиться потім починае домовлятися про обмін.прикол в чом в покупця отзиви 100 процентові положительні.поговорив з тіми в кого він купляв так само робив.прикол в чом.коли бачив шо гроші не виходить вернути заказував в того самого продавця товар на трохі дешевше.

2.так як на сландо(и других сайтах) перевод грошів на картку.після переводу грошей за товар пришов до банкомата грошів нема.в банку зробив розпичатку прихода ухода грошив на картку.гроші не приходили а тікі уходили.(там капейкі були біля 20 грн то я не парився).зашов на аукро отзив оставив.через паро днів глянув там отзивів негативних штук з 60 було.а кули купляв позитивни штук з 350 було.

3.була замутка з покупцем поставив нейтральний отзив.він мені негативний.глянув через мисяць отзиви негативні та нейтральні пропали.

один купляе товари не через купить сейчас а череззадать вопрос продацу.потім з левого акаунта розкидуеться негативними отзивами

*язик твой - враг твой* як то кажуть, монах он же продавець111, от й стала твоя кричуща безграмотність тим палєвом, яке підвело тебе під монастир, те що з одного айпі писали й одночасно з борди вийшли, то вже так, дрібниці

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Аукро - це не аукціон, а одна назва. Може Сландо стане чимось толковим. Дуже вже вони багато грошей вбухують в рекламу, думаю скоро будуть реорганізовуватися у щось типу платного акціону.

Вже років 4 постійно щось замовляю і продаю через аукро, претензій нема. Просто треба трохи з головою підходити до покупок, а не шукати халяву типу "оригінальний айфон 5" за 1000 грн.

Що ж до сландо - дуже великі сумніви, що це стане чимось толковим, реклама тільки сприяє потоку клієнтів, а по факту - зареєструватись може хто завгодно з лівої адреси, ні рейтингів, ні відгуків, хоть якогось примітивного захисту покупок нема. Декілька разів там дещо купував, товар ні разу не відповідав зазначеному стану, а після покупки всі зв'язки з продавцем кудись пропадають...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

більш надійнішого ніж аукро поки у нас в Україні немає, а так звичайно там є свої нюанси.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

більш надійнішого ніж аукро поки у нас в Україні немає

аукціонів, більше ніж ОДИН, кривий аукро поки у нас в Україні немає...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

дуже часто купую/продаю на кідстафі. Покищо проблем не виникало. Хоча, звичайно для запчастин (для прикладу) то не є популярний сайт.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Просто одне питання до користувачів, трохи не доганяю

товар 115гр

доставка Нова Почта (предоплата) 25гр

і того мені видає до оплати 140 гр

значить мені продавцю 115 на рахунок переводити? чи 140?,

бентежить че вони туда те слово втулили (предоплата)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

передоплата за доставку, узгоджуйте це з продавцем. Зазвичай, оплачується сума, а за доставку на НП.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Holy, :) я з тебе дивуюсь :) Сюди написати можеш, а напряму продавця запитати?

Зазвичай, оплачуєш вартість без пересилки, а за пересилку заплатиш на пошті. ЗАЗВИЧАЙ.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Holy, :) я з тебе дивуюсь :) Сюди написати можеш, а напряму продавця запитати?

Зазвичай, оплачуєш вартість без пересилки, а за пересилку заплатиш на пошті. ЗАЗВИЧАЙ.

я вже давно догнав, якось не хотілося наярювати по ночам, да і на почту написав, але суть в тому,

що товар відправляють після оплати, а так як на носі вихідні, тому і спішив, щоб посилка прийшла до вихідного

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...