Перейти до змісту

Киданули на аукро


bodjatur

Рекомендовані повідомлення

Як говорить народна мудрість: "скупий платить два рази, тупий три, а лох - все життя..."

І як вже сказали вище ХТО Ж КУПУЄ ДОРОГІ РЕЧІ В ПРОДАВЦЯ З ТАКИМ РЕЙТИНГОМ?!?!? Для кого пишуть застереження, для чого той рейтинг?!

Це просто буде тобі наука.

До тих, хто про міліцію лепече - ВИ ДЕ ЖИВЕТЕ?! Кіно надивились? Реалістами будьте! Ви самі коли-небудь в міліцію звертались?!

Ніяка міліція не допоможе. Де склад злочину? Ти сам йому гроші віддав! Він в тебе їх не видирав!

Звичайно, на нього наїзжай, міліцією лякай і сподівайся, що це на нього подіє. Але даремних надій сильно не плекай. Не захоче віддати тобі гроші - нічого ти йому не зробиш.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 261
  • Створено
  • Остання відповідь

Ніяка міліція не допоможе. Де склад злочину? Ти сам йому гроші віддав! Він в тебе їх не видирав!

почитай топик о "мазафаке", особенно в конце

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

згадай, як кинув дівчину перед самим самим шлюбом. а обіцяв там золоті гори!)))
Нікого я не кидав, я одружений, якщо ти не в курсі))))

ой, нємогу :0016:

а дівчина із топіка bodjatur про це знала?)))

п.с. а взагалі, повчально, да

отак щось ляпнеш на борді не подумавши: а тобі у відповідь всю біографію)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

отак щось ляпнеш на борді не подумавши: а тобі у відповідь всю біографію)))

ОДНО СЛОВО В ЗАГСЕ - И ТЫ ЖЕНАТ.

ОДНО СЛОВО ВО СНЕ -И ТЫ РАЗВЕДЁН!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

...почитай топик о "мазафаке", особенно в конце
кинь ссылку, поиск "мазафаку" не находит
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

...почитай топик о "мазафаке", особенно в конце
кинь ссылку, поиск "мазафаку" не находит

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

отак щось ляпнеш на борді не подумавши: а тобі у відповідь всю біографію)))

ОДНО СЛОВО В ЗАГСЕ - И ТЫ ЖЕНАТ.

ОДНО СЛОВО ВО СНЕ -И ТЫ РАЗВЕДЁН!

Тссс!!.. Тихіше, ато жінки ще почують..
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тссс!!.. Тихіше, ато жінки ще почують..

ми записуєм)

Коварство жіноче))

А в один прекрасний момент бах!! - і каструля борща у тебе на голові...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ой, кажеця тут у одному речені дві ашипкі :_08:

зато прогрес - ніаднаво тире! :)

ой зацепились, ой нiхто ж критики не любить. Будете його до пенсii *клювати* ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ой зацепились, ой нiхто ж критики не любить. Будете його до пенсii *клювати* ?

нє, ну ти крітіку з задроцтвом не путай, ета раз.

апять же, крітікувати адну атдєльну персаналію і задалбать як мауглі виращений дятлами півборди за півтори доби -

двє бальші разніци - і ета два.

натягувати на ціцьку мєдаль "я самий правільний і самий граматний" і дєлати отакі от аяаяай ашипкі - ну це ж несумісно – і ета три.

ну і наканєц-та, от ти зірочки замість кавичок то поставив, а джека74 - ето коробить.

ну і хто після цього йому сдєлав хуже?

"крітіка" то походу побоку - а от зірочки вмєсто ортодоксальних і ідейно правильних кавичок - шо бєнзопіла по яйцям.

да якi пiв борди ? ну трохи завзято вiн зачепився, та й то *у спецiально вiдведеному для цього мiсцi* Не у всiх, але в багатьох випадках я особисто з ним згiдний. Дотошнiсть звичайно не з кращих риса, але це не повод *клювати* де тiльки можна, бо це вже теж дотошнiсть :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вертаючись до того, з чого починалася тема.. тіпа трохі припугнув заявою в міліцію, він попросив не писати нічьо, сказав до кінця тижня всі гроші будуть на місці, і зговорилися на тому, шо якшо цього не буде, то я без ніяких дзвінків/повідомлень/попереджень йду в міліцію, або сбу (знайомий там працює, думаю він "пошуршить" трохи), і катаю заяву.побачим, шо буде далі..)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

кінець тижня через 3 дні... хммм.... ще досить гуманно вчиняєш

дивись, щоб за ці 3 дні він не кинув всі кінці в воду

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На мою думку нема тут чого зволікати і давати час до кінця тижня, місяця, року, бо ситуація й так не зміниться. Якби в продавця було бажання владнати конфлікт, то він би це зробив негайно, як роблять це чесні та порядні люди. Але порядності тут не було з самого початку від лівих фоток на Аукро, закінчуючи вмовляннями зачекати. Тому раджу ТС починати діяти вже, або погодитися з тим, що впарили фуфєл.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вертаючись до того, з чого починалася тема.. тіпа трохі припугнув заявою в міліцію, він попросив не писати нічьо, сказав до кінця тижня всі гроші будуть на місці, і зговорилися на тому, шо якшо цього не буде, то я без ніяких дзвінків/повідомлень/попереджень йду в міліцію, або сбу (знайомий там працює, думаю він "пошуршить" трохи), і катаю заяву.побачим, шо буде далі..)

блiн, ну чого ти такий наiвний ? все дiло почалось з брехнi. Твоi дii по логiцi - заява в мiлiцiю. Так i роби, далi його проблеми, як швидко й де вiн знайде грошi i коли i чи взагалi знайде. А то тобi *втюхали* фуфло, кормлять баснями, а ти й далi *ведеся* й сподiваешся на милiсть Божу. Чи ти думаеш, що вiн тобi фуфло випадково прислав ? Правда ж нi? То з якого перепугу вiн збиратимется тобi повертати грошi ?

Вiдповiдно й очiкував вiн на щось подiбне. Не треба проявляти милосердя до того, хто з самого початку ложив на тебе член, е багато iнших верств населення, якi потребують милосердя. Рано чи пiзно, скорiше всього дiло всерiвно закiнчится мiлiцiею, не будуй iллюзiй, в кого совiстi нема з самого початку, вона з невiдкуди не зьявляется. Едине, що дiе на такi *вiдходи цивiлiзацii* це страх, як i на будь яку тварину

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Закон про захист прав споживачів чітко говорить, що на бв товар не поширюється жодна гарантія,тобто покупець бере на себе абсолютно всі ризики купуючи беушний товар.Навіть нема що обговорювати.

Найкраще, що може зробити ТС- це раз і назавжди позбутись ілюзій про виграші, особливо на аукціонах.

Хіба що ризик-стиль його життя,але тоді нема чого жалітись.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Закон про захист прав споживачів чітко говорить, що на бв товар не поширюється жодна гарантія,тобто покупець бере на себе абсолютно всі ризики купуючи беушний товар.Навіть нема що обговорювати.

Найкраще, що може зробити ТС- це раз і назавжди позбутись ілюзій про виграші, особливо на аукціонах.

Хіба що ризик-стиль його життя,але тоді нема чого жалітись.

та причом тут гарантія. мені не нада гарантія. мова йде за те, що я купив верблюда, а прислали корову. я не хочу, шоб мені по гарантії шось там повенули. я просто хочу забрати те, шо купив. і всьо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Стаття 7. Гарантійні зобов'язання

4. У разі продажу товарів за зразками, поштою, а також у випадках, коли час укладення договору купівлі-продажу і час передачі товару споживачеві не збігаються, гарантійний строк обчислюється починаючи від дня передачі товару споживачеві...

5. Стосовно продукції, на яку гарантійні строки або строк придатності не встановлено, споживач має право пред'явити продавцю (виробнику, виконавцю) відповідні вимоги, якщо недоліки було виявлено протягом двох років...

Стаття 8. Права споживача у разі придбання ним товару неналежної якості

1. У разі виявлення протягом встановленого гарантійного строку недоліків споживач, в порядку та у строки, що встановлені законодавством, має право вимагати:

1) пропорційного зменшення ціни;

2) безоплатного усунення недоліків товару в розумний строк;

3) відшкодування витрат на усунення недоліків товару.

У разі виявлення протягом встановленого гарантійного строку істотних недоліків, які виникли з вини виробника товару (продавця, виконавця), або фальсифікації товару, підтверджених за необхідності висновком експертизи, споживач, в порядку та у строки, що встановлені законодавством і на підставі обов'язкових для сторін правил чи договору, має право за своїм вибором вимагати від продавця або виробника:

1) розірвання договору та повернення сплаченої за товар грошової суми;

2) вимагати заміни товару на такий же товар або на аналогічний, з числа наявних у продавця (виробника), товар.

2. Стосовно непродовольчих товарів, що перебували у використанні та були реалізовані через роздрібні комісійні торговельні підприємства, вимоги споживача, зазначені у частині першій цієї статті, задовольняються за згодою продавця.

Згідно з цією частиною задовольняються вимоги споживача щодо товарів, гарантійний строк на які не закінчився.

пруф

Роблю висновок: на б/у айфон, куплений на аукро без встановленого гарантійного терміну, гарантія починається з моменту отримання товару на пошті і триває 2 роки. Лише у випадку доведення що аукро чи навіть продавець є "роздрібним комісійним торговельним підприємством" (який у аукро/продавця КВЕД?), вимоги споживача можуть задовільнятись лише зі згоди ппродавця.

ТС, йди в міліцію.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Техническое состояние: исправное
16 Gb

и

8 гіг, який не заряжався, не було зарядки, вібро не працювало, екран з 2 пікселями битими, і китайський, і зовсім німий...

это разве не обман?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Закон про захист прав споживачів чітко говорить, що на бв товар не поширюється жодна гарантія,тобто покупець бере на себе абсолютно всі ризики купуючи беушний товар.Навіть нема що обговорювати.

Найкраще, що може зробити ТС- це раз і назавжди позбутись ілюзій про виграші, особливо на аукціонах.

Хіба що ризик-стиль його життя,але тоді нема чого жалітись.

та причом тут гарантія. мені не нада гарантія. мова йде за те, що я купив верблюда, а прислали корову. я не хочу, шоб мені по гарантії шось там повенули. я просто хочу забрати те, шо купив. і всьо.

Один з моментів гарантії і передбачає повернення грошей за товар.

Нема гарантії- нема грошей.

За впевненність, як і все в житті-треба платити, навіть переплачувати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А чому тема в розділі " Все про мобільних операторів та мобільні телефони" ??

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

про ЩО ви говорите?! яка гарантія?! хлопець купив невідомо в кого грубо кажучи на блошиному ринку стару річ, а тепер щось хтось йому винен?! Якщо цей "продавець" зумисне це зробив, то значить він вже не вперше таке робить, а значить добре знає, що нічого йому за це не буде.

Платячи гроші наперед на Аукро всі добре усвідомлюємо, що це ризик, правда ж? Отож!

Чоловік ризикнув і прогадав. А ризик повинен був бути зваженим, тобто потрібно було добре все проаналізувати! В першу чергу РЕЙТИНГ продавця!!!! Далі потрібно було (якщо вже так пекло придбати саме цю річ) хоча б якось себе перестрахувати! Для того на Аукро є "Программа Защиты Покупателей" http://aukro.ua/country_pages/209/0/education/pok/index.php

Повторюю, на міліцію не варто сподіватись. КОГО вона буде шукати??? НІК на Аукро?!! А далі?!! Де докази злочину?!!! Продавець скаже, що він відсилав САМЕ ТОЙ телефон, що і в Аукро, а ти вже його підмінив! Тобто твоє слово проти його!

Короче, повторюсь, потрібно лякати його і сподіватись що подіє! Дзвони (якщо він ще не викинув той номер) і кажи, що вже написав заяву, і що якщо він тобі ВЖЕ не вертає гроші (а не приїзджає щось там влагоджувати і т.ін.), то ти заяву не забереш і вона йде в розробку в Харків.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...