Перейти до змісту

Вопросы и ответы (ВиО), баги и глюки о работе форума


t0rik

Рекомендовані повідомлення

Добавте ще в можливості перегляду барахолки фільтр по префіксах. ;)

натискаєш на кнопку префікса і маєш фільтр

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 1,5 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Порадувала можливість налаштувати список апнутих тем + можливість фільтрування певних розділів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Привіт. цікавить таке питання. Як і коли тема попадає в перегляд через кнопку "Просмотр новых публикаций" http://board.lutsk.u...arch_app=forums?

чужі теми я бачу (після появи нових повідомлень) і пропадають вони після перегляду. а свою тему http://board.lutsk.ua/topic/113096-prodam-sistemnii-blok/page__fromsearch__1 я там не бачу, навіть після Ап (вроді би логічно, бо вона переглянута мною).

але і з іншого акка я не бачу цієї теми в "Просмотр новых публикаций" http://board.lutsk.u...arch_app=forums?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

rl72, вашу тему в нових повідомлення бачу на 13 сторінці, як і належить по часу.

post-2742-0-51357500-1341580376_thumb.jp

Можливо передивіться ліворуч фільтри, якщо у Вас ввімкнуто "по времени - 24 часа" то логічно, що Ви її не бачите. Ввімкніть перегляд за неділю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо автор теми запитує (не конкретно когось, а в загальному), а йому на питання даєш відповідь (загальну), вніманіє вапрос - за ШО "паяють" мінус тому, хто дає варіант відповіді???

().

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

rl72, вашу тему в нових повідомлення бачу на 13 сторінці, як і належить по часу.

post-2742-0-51357500-1341580376_thumb.jp

Можливо передивіться ліворуч фільтри, якщо у Вас ввімкнуто "по времени - 24 часа" то логічно, що Ви її не бачите. Ввімкніть перегляд за неділю.

дякую, спрацювало

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо автор теми запитує (не конкретно когось, а в загальному), а йому на питання даєш відповідь (загальну), вніманіє вапрос - за ШО "паяють" мінус тому, хто дає варіант відповіді???

(http://board.lutsk.u...entry1052632443).

Я думаю це із-за цього:

Вони ж (модери) мають в якійсь формі "звітуватись" за свої дії. Чи не так?

...не мають, перечитай все ж таки правила:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так я ж їх не ображав, не ганив в будь-якій формі.

Ця відповідь давалась автору теми, а не конкретному модератору. Якби я з ним переписку вів - будь-ласка, і то... можна поспорити.

Боюсь запитати уже, але ризикну - а чи всі тут такі правильні, на пам"ять знають правила?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так я ж їх не ображав, не ганив в будь-якій формі.

Ця відповідь давалась автору теми, а не конкретному модератору. Якби я з ним переписку вів - будь-ласка, і то... можна поспорити.

Боюсь запитати уже, але ризикну - а чи всі тут такі правильні, на пам"ять знають правила?

5. АДМІНІСТРАЦІЯ САЙТУ ТА МОДЕРАТОРИ НЕЗОБОВ'ЯЗАНІ

5.1. Попереджати користувачів про необхідність дотримання цих Правил і про відповідальність за їх порушення.

5.2. Пояснювати або звітувати за свої дії, а так само обговорювати свої дії збудь-ким.

5.3. Реагувати на вимоги користувачів.

5.4. Відповідати за інформацію розміщену користувачами, і за можливі наслідки від її використання.

5.5. Ми залишаємо за собою право змінювати Правила без повідомлення.

5.6. Доповнення і зміни Правил починають діяти з моменту їх публікації.

;) Ось так тут

P.S. ..ніхто і не каже на зубок, але певно варто булоБ ознайомитись.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бідаааа: Вы исчерпали лимит положительных оценок на сегодня

:)

А який то ліміт - скажіть, будь ласка?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бідаааа: Вы исчерпали лимит положительных оценок на сегодня

:)

А який то ліміт - скажіть, будь ласка?

ДН?))) Саме в такий день проходила таке ж) Здається, вирахувала тоді, що 20, але не впевнена.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

bodia88888, Еспешіаллі фор ю!

Якби читалися правила, то не було б не розумних запитань.

Всі не правильні, і ніхто на пам'ять правил не знає.

І якби саме головне з тих правил би усвідомили - то взагалі багатьох нюанмів можна було б уникати.

Нагадаю. Форум - ресурс приватний і зроблений задля власного задоволення власника(ків). Для користування Форумом є чітко описані правила користування. Хто не згоден - просто нехай не заходить. Хто згоден - то нехай дотримується. Все просто. Тут НІХТО і НІКОМУ НІЧОГО не винен.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бідаааа: Вы исчерпали лимит положительных оценок на сегодня

:)

А який то ліміт - скажіть, будь ласка?

ДН?))) Саме в такий день проходила таке ж) Здається, вирахувала тоді, що 20, але не впевнена.

Так тут найцікавіше те, що більшість плюсів проставив вчора, а сьогодні, тобто починаючи з 00:00, лише 3 плюси.

Може ліміт встановлений на максимальну кількість плюсів протягом будь-якого 24-годинного інтервалу, а не протягом календарної доби?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Zheny@,а в моїх діях проявлялось наступне: "Проявление неуважительного отношения к собеседнику, клевета на участников форума, а также других людей, оскорбления, простая и нецензурная брань, угрозы, в том числе по отношению к личности, национальности, расовой или религиозной, политической принадлежности другого участника общения в форуме или группы лиц и всего прочего".

Чи я порушив вимоги теми "Правила Барахолки для Чайников, читать обязательно!" - Нельзя вопить про беспредел модераторов - это только усугубляет.

А як же тоді коментувати, зновуж таки, вимоги теми "Правила Барахолки для Чайников, читать обязательно!" - Нельзя флудить, спорить с участниками (во-первых, потому, что спор в интернете... ну, сами знаете). Майже кожна тема - це дискусія, спір...

ПС. МІнусом більше-менше, від цього краще жити не будемо ми всі. А от щоб "по-справєдлівості" було - вот в чьом вопрос. :0011:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

+ чи - відображає ставлення до думки в пості. Корисність посту.

Хоча в більшій мірі (в нас на форумі) ставлення до людини...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

bodia88888, от яким місцем вліплений тобі мінус доторкується до загально-форумного ЧаВо, а?

ЗІ. Женя випередив. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

bodia88888, от яким місцем вліплений тобі мінус доторкується до загально-форумного ЧаВо, а?

ЗІ. Женя випередив. :)

Почав би писати вищевказані питання-топи в ТІЙ темі, за який дали перший мінус - сказали би "нє туда пишеш, шановний, тут тра писати оттак-то так-то, на тобі -".

Написав сюди - на тобі ще два.

ПС. От Ви роздаєте мінуси, а так і не спробували відповісти (хоча виходить що Ви і не зобов"язані) на перший топ ще аж в тій темі, звідки "ноги ростуть".

Як то кажуть "один в полі не воїн"..., і мінусів у Вас хоть греблю гати :).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Біда чорна: на борді замінусували, вконтактіках сєрєдєчьок не ставлять, а в однокласніках одиниці ліплять. *trollface*

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А яка різниця - плюси чи мінуси? я взагалі не розумію, коли люди на сайтах починають дивитися на свою карму, а тому і обмежувати себе в спілкуванні. чому так тягне до думки натовпу? що від цього отримуєш? треба жити просто - що думаєш, те й писати. головне - не зраджувати собі, а інші...хай собі йдуть іншою стежинкою :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

треба жити просто - що думаєш, те й писати. головне - не зраджувати собі, а інші...

просто інші можуть бачити - ти параноїк чи дебіл.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не знайшов, чи пыднымалось дане питання.

Що за реклама в полі для написання повідомлення як для ПП так і відповіді в темі?

Не завжди таке є, але часом появляється. Тоді нічого не можна написати і потрібно перевантажувати програму.post-12407-0-67549500-1342087873_thumb.p

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Негоже члену "Команда форума" завуалірованно матюкатись, але приписка "Хамидло" чітко дає ознаку людини і решти команди, яка збиралась з людей зі схожими рисами.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...