Перейти до змісту

Вопросы и ответы (ВиО), баги и глюки о работе форума


t0rik

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 1,5 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Беседуют как-то Менделеев с Ломоносовым:

М: Вы знаете, коллега, я вот намедни преотличнейший состав синтезировал, причем смесь из этилового спирта и дистиллята в соотношении 38 к 62 имеет весьма значимое представление!

Л: Помилуйте, батенька, ну какое в этой смеси представление?

в разговор вплетается человек, но на словах "... да если б вы увидели, как летают жирафы, вам бы любая смееееесь...." его уводят из гостинной.

Л: Что за сюрреалистически дивную особу только что вывели вон?

М: Не обращайте внимания, коллега, это местный, Гетто зовут.

Л: хм... милостивый государь, а это отличное название для местечка, куда надобно бы свозить всех блаженных! Дайте-ка запишу: "ГЕТТО"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ломоносов М. В. Народився 08.02.1711, помер 04.04.1765.

Менделєєв Д. І. Народився 08.02.1834, помер 02.02.1907.

Как-то бєсєдовать в них (в світі матеріальному) ніяк не виходило...

Прикро, що гарна ініціатива ВиО перетворюється на ПиФ (пи...дьож и флуд).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кто трёт мои посты? даже те, что не выходят за рамки правил общения на форуме ? :0159:

Ти не адін, 1+1 :D

Чітай подпісь, виделено красним, спецом для короф-бикоф (хотя ето міф і не ведутца оні на цвет)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А можна зробити так, щоб автоматом не підписувало на тему? А то я жодного разу не нажав "Слідкувати за темою", а підписаний на добрих пів сотні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А можна зробити так, щоб автоматом не підписувало на тему? А то я жодного разу не нажав "Слідкувати за темою", а підписаний на добрих пів сотні.

В себе в профілі, в настройках, є настройки повідомлень, зніми галочку на підписку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Прочитав всі ВіО, ніби, не бачив такого питання (якщо пропустив і повторююсь - звиняйте ):

Чи можна побачити хто "ліпить" + або -???

ПС. Цікавить не лише за - ....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А якщо клацнути на цифрі з показником репутації на пості - то да.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А якщо клацнути на цифрі з показником репутації на пості - то да.

дивно, в мене не клацається, тільки цифру як текст можна виділити... може то тільки у модерів така фіча? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

то тільки у модерів така фіча

Тільки. Обговорювали це в іншій темці.

Буду ждати... коли можна буде))

t0rik якось нам сказав, що ніколи)))
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А можна зробити так, щоб автоматом не підписувало на тему? А то я жодного разу не нажав "Слідкувати за темою", а підписаний на добрих пів сотні.

В себе в профілі, в настройках, є настройки повідомлень, зніми галочку на підписку.

Познімав всі галочки,щось нічого не робиться,як був підписаний так і залишилось(((Чи має пройти деякий час щоб запрацювало.А таке по ходу питання чому в мене сайт на російській мові,хоча в низу переключив на українську?Підкажіть будь-ласка

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А таке по ходу питання чому в мене сайт на російській мові, хоча внизу переключив на українську? Підкажіть будь ласка

Немає обкладинки українською...

А чи не можна це все звести до одного знаменника однієї мови?

Выбери Русский и не парься.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А таке по ходу питання чому в мене сайт на російській мові, хоча внизу переключив на українську? Підкажіть будь ласка

Немає обкладинки українською...

А чи не можна це все звести до одного знаменника однієї мови?

Выбери Русский и не парься.

))))))) Дивно.Дякую за те що пояснили

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Познімав всі галочки,щось нічого не робиться,як був підписаний так і залишилось(((Чи має пройти деякий час щоб запрацювало.

Зі знятими галочками, не буде підписувати в майбутньому, а від вже підписаних тем треба відписуватися вручну.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Познімав всі галочки,щось нічого не робиться,як був підписаний так і залишилось(((Чи має пройти деякий час щоб запрацювало.

Зі знятими галочками, не буде підписувати в майбутньому, а від вже підписаних тем треба відписуватися вручну.

Я так розумію в ручну,це коли заходиш в тему і натискаєш (Прекратить слежение за темой?)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я так розумію в ручну,це коли заходиш в тему і натискаєш (Прекратить слежение за темой?)

Можна і всі "пачкою" відписати. В листах, які приходять на пошту знизу є лінк "Отписаться:", відписуєщся від однієї теми і попадаєш на сторінку "Отслеживаемое вами", тиснеш "Показать опции редактирования", виділяєш усі і вибирає знизу "прекратить следить".

Можливо є інший метод попасти на сторінку "Отслеживаемое вами", але мені він не відомий.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я так розумію в ручну,це коли заходиш в тему і натискаєш (Прекратить слежение за темой?)

Можна і всі "пачкою" відписати. В листах, які приходять на пошту знизу є лінк "Отписаться:", відписуєщся від однієї теми і попадаєш на сторінку "Отслеживаемое вами", тиснеш "Показать опции редактирования", виділяєш усі і вибирає знизу "прекратить следить".

Можливо є інший метод попасти на сторінку "Отслеживаемое вами", але мені він не відомий.

Дякую!!!!!!!!!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да, ето Бот (VeryFate) негодуєт...імею право задать вапроси:

1. Чїх проіскоф дело.

2. За какіє єто заслугі.

3. На сколько.

Прічіна созданія мульта:

1. Невозможность прочітать лічку

2. Отсуствіє соответственой теми-разлела "О забанених, прічінах, сроках"

3. Отсуствіє ізвіщенія на @

4. Ніпанятной формуліровке "[#1000B] Вы не можете просматривать форум."

5. Зачем безответная "Связь с администрацией форума"

Чіста тектовка - ну не падзаєбло, а ? Скока можна....тіха-мірно меньше 1 поста в день, а тут как фсегда хер прасциш, на банан.

Спасіба за вніманіє, мультами не страдаю но відімо прідьотца.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Да, ето Бот (VeryFate) негодуєт...імею право задать вапроси:

1. Чїх проіскоф дело.

2. За какіє єто заслугі.

3. На сколько.

Прічіна созданія мульта:

1. Невозможность прочітать лічку

2. Отсуствіє соответственой теми-разлела "О забанених, прічінах, сроках"

3. Отсуствіє ізвіщенія на @

4. Ніпанятной формуліровке "[#1000B] Вы не можете просматривать форум."

5. Зачем безответная "Связь с администрацией форума"

Чіста тектовка - ну не падзаєбло, а ? Скока можна....тіха-мірно меньше 1 поста в день, а тут как фсегда хер прасциш, на банан.

Спасіба за вніманіє, мультами не страдаю но відімо прідьотца.

Заметка добавлена 01 червня 2012 - 09:44

образи,пропаганда наркотикiв

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

чому на форумі не вказується стать? чи це було б якесь дискримінаційне запитання при реєстраці?

Добре, коли по аватарці чи по ніку можна зрозуміти... А коли не зрозуміло "він" чи "вона"?... Навіть незручно, буває, звернутись..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

і ще одне запитання... (може я просто не знайшов... )

Смайлів на форумі аж занадто багато, постійно використовуються, зазвичай, штук 10... Внизу, коли натискаєш "вставити смайл", випливають ну зооовсім непотрібні і непідходящі (зазвичай)... Мусиш розкривати всі, а там пів-години шукаєш....

Так от запитання, чи нема можливості робити свій набір частовикористовуваних смайлів, щоб вони випливали внизу (замісь тих непотрібних, що я казав)?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

jack74, ніхто не забороняє вставляти смайли з інших ресурсів, або ж приліплювати свої.

Про стать: було - відключили.

В першій версії Форуму навіть була стать "буратино".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...