Перейти до змісту

Вопросы и ответы (ВиО), баги и глюки о работе форума


t0rik

Рекомендовані повідомлення

.я с одним из модеров договор имею. и я его выполню.

вибачте, пане, за нетактовне питання: скільки становлять щомісячні виплати згідно договору?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 1,5 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

чому к-ть тем, за якими я слідкую, з часом зменшується?

Бо ти, з часом перестаєш за ними слідкувати. Кеп.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

чому к-ть тем, за якими я слідкую, з часом зменшується?

Бо ти, з часом перестаєш за ними слідкувати. Кеп.

та не перестаю, вони мені і далі цікаві. але в один прекрасний день вони зникають.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо я не помиляюсь, то є визначений термін, якась кількість днів, по закінченню яких, якщо ви не брали участь в обговоренні, підписка автоматично завершується.

Пригадую в старій версії цей термін можна було власноруч настроювати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Буквально ще вчора була тема: Євро-2012 на тв і буквально вчора написав там повідомлення. Сьогодні її вже не має, перехожу по збереженій ссилці видає: [#10340] У вас нет прав для просмотра этой темы. Що ж там таке таємне я написав, що тему закрили і повідомлення видалили?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зробіть щось з рекламною писакою http://board.lutsk.u...mons-tv-digest/ а то він же всім надоїв, що не повідомлення, то посилання на свій ресурс, по доброму до нього не доходить. На інших форумах вже його починають банити.

Якщо я не буду заходити і писати на борді мій акаунт видаляється?

board.lutsk.ua дуже дивний форум, стільки цензури я поки ще не зустрічав на жодному українському форумі. Я згоден той користувач давав рекламу своєму ресурсові, але навіщо видаляти цілі теми де він відписувався, можна було видалити його пости або забанити його от і все. В розділі ТВ були досить корисні теми, які просто видалили, такого я ще не бачив на форумах. По незрозумілій причині видаляються пости, наприклад, в темі МТС написав недоліки оператора (в досить адекватній формі) з власного досвіду, але через те що в модератора МТС, він видалив мій пост, такі приклади були декілька разів. Я знаю правило форумів: адмін(мод) завжди правий, але видаляти звичайні пости без причини,через те що моду не сподобалось, це просто смішно. Будь-ласка, хтось з адмінів відпишіться по даній проблемі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

board.lutsk.ua дуже дивний форум, стільки цензури я поки ще не зустрічав на жодному українському форумі.

:0151: а шо ты думав? Борда в тройке самых посещаемых по Украине, тут без жёсткой цензуры никак низзя :mdr::0024:

А жаловаться на кого то из админов - модэров безполезнно, проще крестик нажать...:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А жаловаться на кого то из админов - модэров безполезнно, проще крестик нажать...

clipbobtb.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

так але якщо мої пости не суперечать правилам і не є оффтопом, правила всеодно однакові повинні бути для модів і користувачів. На інших, навіть більших форумах, в більшості випадків мод всеодно пише пояснення видалення посту, або посилання на пункт правила, або в ПМ користувачу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

через те що в модератора МТС, він видалив мій пост
Будь-ласка, хтось з адмінів відпишіться по даній проблемі.

А ти смішний :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

difoto

та то тільки приклад був такий, я не маю на увазу по цій проблемі :_07: , а взагалі по видаленню постів без пояснення/ Я думав що це вже в мене дежавю, чи писав я чи не писав повідомлення :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не знаю, чи про це говорили інші модератори, але стираються без попередження:

1. тупак ("прикольно!")

2. баяни у промислових маштабах (я сьогодні видалив три чи чотири теми про "РУХНУЛА ПІТІЕТАЖКА!!!1111")

3. інший тупак і баяни.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Зробіть щось з рекламною писакою http://board.lutsk.u...mons-tv-digest/ а то він же всім надоїв, що не повідомлення, то посилання на свій ресурс, по доброму до нього не доходить. На інших форумах вже його починають банити.

Якщо я не буду заходити і писати на борді мій акаунт видаляється?

board.lutsk.ua дуже дивний форум, стільки цензури я поки ще не зустрічав на жодному українському форумі. Я згоден той користувач давав рекламу своєму ресурсові, але навіщо видаляти цілі теми де він відписувався, можна було видалити його пости або забанити його от і все. В розділі ТВ були досить корисні теми, які просто видалили, такого я ще не бачив на форумах. По незрозумілій причині видаляються пости, наприклад, в темі МТС написав недоліки оператора (в досить адекватній формі) з власного досвіду, але через те що в модератора МТС, він видалив мій пост, такі приклади були декілька разів. Я знаю правило форумів: адмін(мод) завжди правий, але видаляти звичайні пости без причини,через те що моду не сподобалось, це просто смішно. Будь-ласка, хтось з адмінів відпишіться по даній проблемі.

отписался по данной проблеме.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Доброго дня, Бордівчани! Таке проблемка. Щось не можу знайти теми про Адреналін Сіті. Цікавлять питання щодо їхньої кухні в Гарнізоні.

Якщо вона (темка) десь є, пошліть мене в вірному напрямку (тіко через ссилку :0129: )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Доброго дня, Бордівчани! Таке проблемка. Щось не можу знайти теми про Адреналін Сіті. Цікавлять питання щодо їхньої кухні в Гарнізоні.

Якщо вона (темка) десь є, пошліть мене в вірному напрямку (тіко через ссилку :0129: )

тут

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Доброго дня, Бордівчани! Таке проблемка. Щось не можу знайти теми про Адреналін Сіті. Цікавлять питання щодо їхньої кухні в Гарнізоні.

Якщо вона (темка) десь є, пошліть мене в вірному напрямку (тіко через ссилку :0129: )

тут

Дякую!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ще раз дякую, але трохи не ТО, що я хотів.

Там + - про кінозали, та й тема зоветься "Запитання та пропозиції до адміністрації Adrenalin Сity".

Мене цікавить думка НАРОДУ про Гарнізон. Напевне, створю іншу тему, а то мінусами закидають за "нє туда".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ще раз дякую, але трохи не ТО, що я хотів.

Там + - про кінозали, та й тема зоветься "Запитання та пропозиції до адміністрації Adrenalin Сity".

Мене цікавить думка НАРОДУ про Гарнізон. Напевне, створю іншу тему, а то мінусами закидають за "нє туда".

Є тема про заклади Луцька, туди і напишіть запитання!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ресурс, на котором "мнение" осуждено, как понятие - обречен, собирать смердов, которые читать могут, а кушать и какать только только учатца
твій вислів, то чому ми так рвемось сюди?
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ресурс, на котором "мнение" осуждено, как понятие - обречен, собирать смердов, которые читать могут, а кушать и какать только только учатца
твій вислів, то чому ми так рвемось сюди?

"кушать и какать" ))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

:jeer: Замечательная логіка чуств где ум пропал в пучіне мрака

По первих - Атвета на сваї вапроси заданиє дважди отримав только поверхносно - ето доказательство слабості взять на сібя ответственості дать ответ за некомпетентні действія другіх, ілі банального непоніманія вапроса, ігнорованія налічія праблеми вираженой в фразе "Мне покуй".

Ва втарих - Мужчіна решаєт праблеми, трус убегаєт, стречнік переводіт стрелкі.......как напрімер отвечать встречним вапросом на вопрос переводя тему разговора в другоє русло.

Ва третіх - Что за глупий вапрос. Єто ж Географіческі бліжайший сносний форумец Купі-Продай :_05: , а, єслі чесна, получаю огромнейшеє удовольствіє от стьоба над людьмі коториє абіжениє по жизне только і могут кнопачкамі мод панелі несті доброє і светлоє. Падлізивать попец меня атец не учіл, поетому смешно наблюдать і падкідивать дровішек, думая, авось поумнеют. Єто как сказать - "фільм тупой", что ні єсть правдой для фсех, он туп для того кто его ніпонял, іс чево следуєт, что глядач недостаточно умьон для понятія мислі которую несьот картіна. - Проведіте паралель.

Ва четвьортих - Фраза із подпісі ето своего рода одновременно тест на курс развітія і нагадування чего делать не нужно. Опять стьоба не поймьоте. Не текст так важен а цвета і іх порядок. Но каждий понял как смог :)

Ну вот нафіга столько буковок пісать, ждать, бить нормальний і клоноф не создавать, тяжело ответ дать ?!. Третій раз спрашиваю.

1. Кто

2. Срок (заводіть нового юзверя етому уже хана?)

3. За что (Ответ був дан частічно, какойто редіс обласкал клеветой, фпрочем что неудівітельно, заздрість і абіда порокі ісчо те).

Запарілса ждать, @ пустоє, не похоже на биструю актівность, как в случає-у меня Еті дні і где мой бан-хамер.

1 юзер нічто, но нас многа тут вроде на форуме, єслі стати не накручени. Не фсе склони склонять чело, не фсе молчат.

Ну что ж по поводу работи форума в целом тоже єсть вапроси.

У семі нянек дітя без прісмотра, я ет к тому что на каждую ветвь форума по 5-7 модератороф, за действіямі какіх нікакого контроля. Панімаю, непріятно, но назвалса грібом, полезай в корзіну.

З.І. Інтересна, пост продьот цензуру :D ненавіснікоф Джа ? Мір йопта :0088: фсем месним. Чес слово, ет ти Марко віноват за то что я тут начертал.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1. Кто

2. Срок (заводіть нового юзверя етому уже хана?)

3. За что (Ответ був дан частічно, какойто редіс обласкал клеветой, фпрочем что неудівітельно, заздрість і абіда порокі ісчо те).

1. В попереджені все сказано

2. Як відпустить то розбаним(факт: клон,неповага і образи учасників форуму,обговорення дій адміністрації форуму)

3. Відповідь дана повністю

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...