Перейти до змісту

Вопросы и ответы (ВиО), баги и глюки о работе форума


t0rik

Рекомендовані повідомлення

  • Адміністратори

t0rik пропоную чітко конкретизувати підфорум Торгівля: Комп'ютери / комплектуючі / периферія зробити так щоб у ньому виставляли теми які стосуються суто настольних пк, та комплектуючих і перефирії до них, а для ноутбуків і планшетів створити новий підфорум Торгівля: Ноутбуки / планшети. Було б набагато удобніше більш інформативно і конкретно, а то частенько помічаєш, що планшети продають де попало, тай ще буває коли от побачив що продають ноутбука а через декілька днів надумаєш купити, то потрібно тему шукати серед усіх інших, яка уже відійшла десь назад або взагалі у вічність бо людина її не підіймала. А так би зайшов у відповідний розділ і усе бачиш на очі весь асортимент тем по даному виду товару, тай тимпаче, що ноутбуки і планшети то ходові речі і на сучасному ринку їх у продажі ну дуже багато!

готово.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 1,5 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

"Готово!" пишется с большой буквы и с восклицательным знаком, причем сразу же после прочтения просьбы/комментария и без никаких движений в этом направлении, особенно если ты можешь осуществить желаемое. Например:

ххх: - Было бы нелохо торика забанить, задолбал уже!

торик: - Готово!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

"Готово!" пишется с большой буквы и с восклицательным знаком, причем сразу же после прочтения просьбы/комментария и без никаких движений в этом направлении, особенно если ты можешь осуществить желаемое. Например:

ххх: - Было бы нелохо торика забанить, задолбал уже!

торик: - Готово!

Готово!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Готово!" пишется с большой буквы и с восклицательным знаком, причем сразу же после прочтения просьбы/комментария и без никаких движений в этом направлении, особенно если ты можешь осуществить желаемое. Например:

ххх: - Было бы нелохо торика забанить, задолбал уже!

торик: - Готово!

Мені здалося чи я темою помилився? ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Виачьом, прастітє?

Тааа... Читаю пост - ніби "урок грамотности", дивлюсь на тему - ЧаВо борди, а нє "Доска позора"... Разрив шаблона. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ще раз перечитайте мій пост.

Перечитав. Таки справді з'явився підрозділ Торгівля: Ноутбуки / нетбуки / планшети / периферія. Якщо був сарказм, то я його не зрозумів і сприйняв пост лише як "урок грамотності". :0011:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

останнім часом не раз наблюдав таку от штуку

30 квітня 2012 року

в стрічці є нове повідомлення:

main1.jpg

заходиш в тему - повідомлення німа:

tema.jpg

можливо створене і видалене користувачем ? але навіщо тоді світити у стрічці.

чи просто глюк ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Що це може бути таке?Назва теми продаж велосипеда,після перегляду цієї своєї теми якимсь користувачем слово продаж виглядає ось так:проДаж.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Що це може бути таке?Назва теми продаж велосипеда,після перегляду цієї своєї теми якимсь користувачем слово продаж виглядає ось так:проДаж.

Модери тролять, неодноразово помічав, як в назвах моїх тем з'являлися помилки, раніше думав, що то мої помилки, але колись випадково підловив скріншотом, зробленим до "правки". Я навіть догадуюся хто саме, але це лише здогадка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а какой смысл модерам править посты в негативную сторону?

я вообще впервой раз такое узнал

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а какой смысл модерам править посты в негативную сторону?

Троллінг такий троллінг

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а какой смысл модерам править посты в негативную сторону?

Троллінг такий троллінг

Можливо,треба буде іще раз засікти в чому справа.))))))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а шоб було справжня елітна порнушечка, шоб було видно в ній любов, і шоб її було приємно дивитися!

а в кінці шоб була свадьба!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Предлагаю зробить приватний роздел на форумі з порнушкою і мене зробити модератором я б вам навідь гроші заплатив, тільки от шоб раздел був дійсьно шикарним шоб усе чьотко фільтрувалось і всякої грязі тіпа во всі диркі і дерти як мавпа газєту шоб такого зась ніколи не було, а шоб було справжня елітна порнушечка, шоб було видно в ній любов, і шоб її було приємно дивитися!

Якби ви таке зробили то я був би на сьомому небі від щастя! :)

daffy-duck-fap-fap-%D0%BF%D0%B5%D1%81%D0%BE%D1%87%D0%BD%D0%B8%D1%86%D0%B0-%D0%BB%D0%B8%D1%87%D0%BD%D0%BE%D0%B5-132378.gif

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а шоб було справжня елітна порнушечка, шоб було видно в ній любов, і шоб її було приємно дивитися!

а в кінці шоб була свадьба!

І шоб молоду грали на весіллі лабухи

"Я посадив в свою восьмьорку

Трьох тьолок і конєшно дружку

Бо мусів грати на весіллі

Не молоду, то хоч подружку"

Гади

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чтоби скарг-тем там всякіх не троліть напішу здеся.

"Редіска" запостіла фото. Порнуха-чернуха чістай вади, поцана воєного на карауле одетого лише в пояс да фуражку...ну ви понялі. Нажал кнопачку "Скарга", напісал обурливий пост в характерной матерной форме на сіє безобразіє. Результат не заставіл ждать. Міня в РО на 30 дней за мати - вроде справедліво но докуя довго, фото "Редіскі" удалено і більше нікакіх мір покарань к телу. Ето нормально, так держать Сливовий червяк.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

GBM2010 - 7 днів РО за тролізм і флудPITMAN57,SunSeth,Alexander47,nickel - решта 3дні РО за флуд

VeryFate в тебе 4 останніх РО за мат і збільшується термін .Що за тема з фото?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да ладно :), На заборе тоже :0166: написано. Реально подза1пало сидіть по месяцах без возможності відповісти, із тим разом повне ігнорування без наказання порушень правил іншими. Фото ? Дал же опис - 8 квітня, рус армия, внутрі помещенія строєвік на посту, фуражка і пояс одяг весь составлял, слонік із джунглей торчал... теми не помню, бистро сцуко все потерли, мне 30 дней, запощеному нихера. Віват Борда, верний курс - гнить с голови.

Чесна - лічна мне насрать на действія всякіх Васей, ситуація не ізменітца. А вот ето і єсть пічалька.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Стало цікаво і, певно, запитати потрібно тут, виходячи з назви теми "Вопросы и Ответы..." в розділі "Про форум"...

В деяких тем з'являється позначка "Популярная тема"... Для чого вона? (тож і так показує скільки переглядів і скільки відповідей). Чи дає вона щось для самої теми? І за яким принципом вона з'являється?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Стало цікаво і, певно, запитати потрібно тут, виходячи з назви теми "Вопросы и Ответы..." в розділі "Про форум"...

В деяких тем з'являється позначка "Популярная тема"... Для чого вона? (тож і так показує скільки переглядів і скільки відповідей). Чи дає вона щось для самої теми? І за яким принципом вона з'являється?

Тема считается популярной когда в ней больше 30 ответов.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...