Перейти до змісту

Вопросы и ответы (ВиО), баги и глюки о работе форума


t0rik

Рекомендовані повідомлення

...ніхто не забороняє вставляти смайли з інших ресурсів, або ж приліплювати свої.
та мені вистачає і тих, що тут є :) навіть забагато :) Я ж не про те... Я розумію, що можна вставляти з інших ресурсів. Але це скільки лишніх "тєлодвіженій". З таким самим успіхом і так можна обирати з сусіднього вікна борди з смайликами, котре з'являється, коли натискаєш "Показывать все"

А я навпаки про спрощення і пришвидшення, щоб можна було обрати з цих, що тут, і щоб саме мною обрані смайли "спускалися" під вікно відповіді (замість тих, що зара спускаються), розумієш...

...Про стать: було - відключили...
а чому? хтось соромився своєї статі, чи що?
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 1,5 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Смайлів на форумі аж занадто багато, постійно використовуються, зазвичай, штук 10... Внизу, коли натискаєш "вставити смайл", випливають ну зооовсім непотрібні і непідходящі (зазвичай)... Мусиш розкривати всі, а там пів-години шукаєш....

+100 Тому перестала їх використовувати. Користуюсь дужками))))
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Навіщо качати код підтверження, це створило мені стільки незручностей і питань на роботі.

Код підтверження в файлі, в папці серед картинок файл, папка заархівована, архів на файловому сервері, супер сучасна казка

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

EgoIsTo4ka, за те ти успішно довела що ти не бот. Ніхто нікого нідочого не змушував - хочете - реєструйтеся з усім цим гемором, не хочете - як хочете. Це не остання незручність яку викликала в тебе Борда ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Навіщо качати код підтверження, це створило мені стільки незручностей і питань на роботі.

Код підтверження в файлі, в папці серед картинок файл, папка заархівована, архів на файловому сервері, супер сучасна казка

Це пропускна система Пентагону :_39: Вакруг же врагі! Боти всі пруться на Борду!
EgoIsTo4ka, за те ти успішно довела що ти не бот. Ніхто нікого нідочого не змушував - хочете - реєструйтеся з усім цим гемором, не хочете - як хочете. Це не остання незручність яку викликала в тебе Борда ;)

просте запитання - А НАФІГА?! Для чого такі складнощі? То може ще й біометрію сюди? модньо зара
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

..

Це пропускна система Пентагону :_39: Вакруг же врагі! Боти всі пруться на Борду!

просте запитання - А НАФІГА?! Для чого такі складнощі? То може ще й біометрію сюди? модньо зара

Обговорення дій адміністрації... може "теєво"? :0151: А то він ще непуган список попереджень пустий :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

..

Це пропускна система Пентагону :_39: Вакруг же врагі! Боти всі пруться на Борду!

просте запитання - А НАФІГА?! Для чого такі складнощі? То може ще й біометрію сюди? модньо зара

Обговорення дій адміністрації... може "теєво"? :0151: А то він ще непуган список попереджень пустий :)

:) ну, це ж тема (Вопросы и ответы, баги и глюки о работе форума) відповідна, здається ;)

і це не обговорення дій адміністрації, а обговорення незручності у форумі ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Де в повідомленні вище опис багу чи глюка? Зміна контролю при реєстрації - це дія адміністрації ;)

А сьоб "Вакруг же врагі!" може бути іншим зовсім не веселим ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Де в повідомленні вище опис багу чи глюка? Зміна контролю при реєстрації - це дія адміністрації ;)

А сьоб "Вакруг же врагі!" може бути іншим зовсім не веселим ;)

:) от ти впертий :)

в повідомлені вище не баги і глюки, а ВАПРОС - "просте запитання - А НАФІГА?! Для чого такі складнощі?" Тема ж то "Вопросы и ответы (ВиО), баги и глюки о работе форума"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

просте запитання - А НАФІГА?!

Проста відповідь - щоб довести що ти не бот. Дійшло?

обговорення незручності у форумі

форум існує не для задоволення твоїх особистих потреб.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

просте запитання - А НАФІГА?!

Проста відповідь - щоб довести що ти не бот. Дійшло?

ні, поки не дійшло. Суть запитання в тому, чому така невиправданно складна процедура перевірки на "ботизм", а не навіщо перевіряти.
обговорення незручності у форумі

форум існує не для задоволення твоїх особистих потреб.

а хто тут що казав про особисті потреби??? По-моєму, не я створив цю гілку, і не я її назвав "Вопросы...."...

Взагалі, я щось не розумію, в чому справа? Якесь запитання когось образило, чи що? Чому такі роздратовані (чи навіть агресивні) відповіді? Я не конкретно тебе запитую. Дратує моє запитання - просто ігноруй, та й все.

Ти б краще дав відповіді на мої попередні запитання і бажано конструктивні та по суті, а не тицяв мене носом в те, що я тут ніхто і звати мене ніяк.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Торік, всіх активістов в баню.На сутки, ибо уже подза#бали

Нагадало анекдот:

Сидит мужик, ловит рыбу на удочку.

Выныривает лягушонок и говорит:

- Дяденька, а можно я с поплавка поныряю?

- Ну поныряй.

Лягушонок, гордый полученным разрешением большого дядьки - ныряет в свое удовольствие. Нанырялся, говрит:

- Дяденька, а можно я с вами посижу, рыбу половлю?

- Ну посиди.

Сел. Сидит балдеет, насвистывает. Спрашивает:

- Дяденька, а как вас зовут?

- Ну дядя Коля.

Лягушонок балдеет еще больше, просто счастлив.

Выныривает второй лягушонок, спрашивает:

- Дяденька, а можно я с поплавка поныряю?

Первый лягушонок (угрожающе):

- ПОШЕЛ НАХЕР ОТСЮДА!!! (заискивающе): Правильно я сказал, дядь Коль?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

и что ты этим хотел сказать? :)

Раз ти не зрозумів суті анекдоту...
- ПОШЕЛ НАХЕР ОТСЮДА!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

и что ты этим хотел сказать? :)

Мені просто смішно було читати прохання забанити людей на добу, висловлене особою, поведінка якої часто заслуговує на перманентний бан.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

це було не прохання, а пропозиція.

Мене забанить, як дві кнопки об асфальт. :)

але я не про те вів мову.. то не важливо... :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Схема реєстрації, ускладнена, у зв'язку з неймовірною кількістю реєстрацій ботів, рекламних писак та іншої нечисті.

Посміявся.

Гетто перечитай анекдот :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Посміявся.

Гетто перечитай анекдот :)

Я для Гетто перекладу:

Сидит Главный Админ, админит борду между перерывами на пиво, работу и развлекухи.

Всплывает (не выныривает, а именно всплывает) Гетто и говорит:

- Дяденька Админ, а можно я тут зарегистрируюсь?

- Регистрируйся.

Гетто рад такой возможности, регистрируется на борде. Довольный весь, опять обращается к Админу:

- Дяденька Админ, а можно я тут попишу?

- Да пиши сколько угодно.

Гетто, гордый полученным разрешением Главного Админа пишет налево и направо, по сути и без. Весь вне себя от распирающей гордости обращается к Админу:

- Дяденька, а как вас зовут?

- Дядя t0rik.

Гетто балдеет еще больше, просто счастлив.

Появляется вдруг кто-то еще, и спрашивает:

- Дяденька Админ, а можно я тут зарегистрируюсь, и попишу немного?

Гетто (угрожающе):

- В БАНЮ НА СУТКИ, А ТО ПОДЗАЕ#АЛ!!! (заискивающе): Правильно я сказал, дядь t0rik?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зробіть щось з рекламною писакою http://board.lutsk.ua/user/16141-simons-tv-digest/ а то він же всім надоїв, що не повідомлення, то посилання на свій ресурс, по доброму до нього не доходить. На інших форумах вже його починають банити.

Якщо я не буду заходити і писати на борді мій акаунт видаляється?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо я не буду заходити і писати на борді мій акаунт видаляється?

Перше, що попалось.

Реєстрація 2008рік.

0 повідомлень.

Акаунт є.

Таких вагон і тєлєжка.)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чому закриті теми не переносять у відповідну гілку "

Торгівля: Смітник (закриті теми)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я мешаю? так забаньте на#ер.я с одним из модеров договор имею. и я его выполню.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...