Перейти до змісту

Вопросы и ответы (ВиО), баги и глюки о работе форума


t0rik

Рекомендовані повідомлення

Поддержал не живет без +1. Либо все вкл либо нет. Так понятно?
А оце паскудно. :(
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 1,5 тис
  • Створено
  • Остання відповідь
Поддержал не живет без +1. Либо все вкл либо нет. Так понятно?
А оце паскудно. :(

І дивно...

Раніше "підтримав" без +\- нормальненько жив)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори
Поддержал не живет без +1. Либо все вкл либо нет. Так понятно?
А оце паскудно. :(

І дивно...

Раніше "підтримав" без +\- нормальненько жив)

Раньше и люди добрее были...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Поддержал не живет без +1. Либо все вкл либо нет. Так понятно?
Дурять нашого брата(((

post-8000-0-59507600-1332522232_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хм... що буде більше грузити сервакі написати і відправити повідомлення типу +1 чи просто натиснути кнопку подержал?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хм... що буде більше грузити сервакі написати і відправити повідомлення типу +1 чи просто натиснути кнопку подержал?

хм... а це їх буде грузити? :_07:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

користуюсь оперою , моя клавіатура уже доживає останні дні, ви можете нормально зробити щоб повідомлення не глючили, а то пишеш-пишеш і бац вибилось, або саме жирним шрифтом починає писати + до того всього проблеми з вставкою тексту! Клавіатура від моєї нєрвної істєрікі уже вмирає! :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не користуйся оперою )

не можу іншим нічим користуватись, бо по перше опера для мене удобна , по друге уже чотири роки тільки й оперою користуюсь, по третє у мене в ній десь зі 100 штук паролів збережено до різних сайтів і ресурсів!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вот, ергономіка опери цілком влаштовує, про паролі взагалі мовчу.

Я так розумію то баги самого двіжка, тобто ніхто ремонтувати не буде?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

бо по перше опера для мене удобна

діло звички.

по друге уже чотири роки тільки й оперою користуюсь

спробуй інші - файєрфокс прекрасно дружить з бордою. :)

по третє у мене в ній десь зі 100 штук паролів збережено до різних сайтів і ресурсів

Раджу завести аккаунт на LastPass - всі паролі під будь-яким браузером будь-де. ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не користуйся оперою )

не можу іншим нічим користуватись, бо по перше опера для мене удобна , по друге уже чотири роки тільки й оперою користуюсь, по третє у мене в ній десь зі 100 штук паролів збережено до різних сайтів і ресурсів!

А в самій Опері є така служба Opera Link, для вас вона не підходить? :_09:

Вона не тільки паролі і закладки зберігає, а й закладки в експрес панелі розташовує так як у вас на компютері! Стер Оперу, переставив Віндовс - зайшов в Opera Link - все поставило як було...

П.С. а чим вас усіх так Опера та не влаштовує? Нормальний браузер - налаштувати треба його просто...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

П.С. а чим вас усіх так Опера та не влаштовує? Нормальний браузер - налаштувати треба його просто...

Тому що адміни в першу чергу підганяють і налаштовують борду під свої браузери (не-Оперу). А на решту їм пох :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А можна зробити так, щоб при "мінусі"/"плюсі" автору повідомлення приходило сповіщення з лінком на повідомлення, яке було нещадно заплюсоване/замінусоване? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

А можна зробити так, щоб при "мінусі"/"плюсі" автору повідомлення приходило сповіщення з лінком на повідомлення, яке було нещадно заплюсоване/замінусоване? :)

неможна

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тому що адміни в першу чергу підганяють і налаштовують борду під свої браузери (не-Оперу). А на решту їм пох

Ярчику, а тепер спробуй у подібному тоні написати у сапорт Опери, впевнений, розробникам Опери не пох ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Фтопку оперу. :)

-1 :)

А вернув поддержалъ у флейме.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тому що адміни в першу чергу підганяють і налаштовують борду під свої браузери (не-Оперу). А на решту їм пох

Ярчику, а тепер спробуй у подібному тоні написати у сапорт Опери, впевнений, розробникам Опери не пох ;)

Якби я знав, в чому неправий сапорт чи розробники Опери - написав би. :) А так бачу, що інші форуми працюють без проблем, а борда - з проблемами. Тому якось поки що не бачу сенсу звинувачувати Оперу. В якої, до речі, ніби дуже непогана html-сумісність, чи як воно там :)

Фтопку оперу. :)

До речі, після таких архіобгрунтованих точок зору я все більше переконуюся, що я правий :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А можна зробити так, щоб при "мінусі"/"плюсі" автору повідомлення приходило сповіщення з лінком на повідомлення, яке було нещадно заплюсоване/замінусоване? :)

неможна

А в "настойках уведомлений" є пунктик "Уведомлять меня, когда кому-то \'нравится\' любое мое сообщение".

Правда так і не зрозуміло як це треба "понравится", щоб воно повідомило :0165:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Правда так і не зрозуміло як це треба "понравится", щоб воно повідомило :0165:

Це да. В мене там галочка стоїть, але явно не працює. :/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...