Перейти до змісту

Запитання та пропозиції до адміністрації Adrenalin Сity


Соромітник

Рекомендовані повідомлення

Да ладно не ображайся... Над сервісом ще можна працювати і працювати... Тут нікуди не дінешся. А от по репертуару - реально витискуємо все що можна. Якщо не всіх можемо задовольнити - ВИБАЧАЙТЕ!!! Ми дійсно стараємось, щоб всі визначні фільми в нас прокрутились! Будемо старатися ще більше!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 8 місяців потому...
  • Відповідей 188
  • Створено
  • Остання відповідь

Сьогодні був неприємно вражений інноваціями від "Адренаніну". Раніше можна було без проблем забронювати квитки на кіно по телефону, перед сеансом за 20 хв. приїхати і купити заброньовані місця. Тепер вони місць не бронюють. На сайті розділ "Бронювання" є, але де-факто бронювання немає - ні онлайн, ні по телефону.

Я розумію, що є люди, які часом бронюють квитки - але не являються. Занесіть їх в чорний список... але є й інші люди.

Ще якби в "Адреналіна" каса з квитками була б в центрі міста, щоб можна було просто квитки купити... але їхати на КРЗ один раз, щоб купити квитки, а потім знову їхати на сеанс - це трохи занадто. Коротше кажучи, до сьогодні я був задоволений наявністю в Луцьку кінотеатру в "Адреналіні". Тепер розумію, що чекаю на появу альтернативного варіанту, який буде зручнішим, і заставить адміністрацію "Адреналіну" думати над зручністю для клієнтів, а не для себе.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо премьєра варта уваги, їздимо з друзями у Рівне, білети бронюєм через інтернет, і в касі без черги забираєм. В залі тепло, сидіня зручні, звук і зображення :ok:, персонал привітний.

http://multiplex.ua/reservation.aspx?id=7 - Мультиплекс: Рівне Кіноцентр "ЕРА"

Про "адреналін" навіть писать поганого нехочеться і так кожен для себе зробив висновкі :0156:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні був неприємно вражений інноваціями від "Адренаніну". Раніше можна було без проблем забронювати квитки на кіно по телефону, перед сеансом за 20 хв. приїхати і купити заброньовані місця.
Вчора (і кожну середу) в Адреналіні був день глядача (коли квитки дешевші), тому все що можна було забронювали за виключеннями 20% місць які не бронюються. Вчора тобі просто не повезло.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дійсно не повезло. Процес бронювання квитків як був так і продовжує існувати. На сайті розділ бронювання через інет тільки впроваджується. Це вимоги кінопрокатників. Так що поки що нажаль це просто картинка. Після впровадження бронювання через сайт для відвідувачів з"явиться чудовий сервіс де буде чітко зрозуміло які місця можна забронювати. І такий людський фактор як касир буде автоматизовано! :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

кілька побажань, зважаючи на неприємні сюрпрайзи, з якими зіткнулись в Адреналіні.

1. Відмічайте на сайті фільми, які не підпадають під акцію "День глядача". а то підходиш до каси, береш квиточки, а тобі заломлюють повну ціну. я розумію, що можна подзвонити до касирів, але і не проблема відмітку зробити на сайті, адже розклад сеансів можна подивитись саме там, що всі і роблять

2. Підтримуйте нормальну комфортну температуру у залах. Гіркий досвід - прийшли на фільм "Міссія: Нездійсненна. Протокол Фантом", а у синій залі дубар ще той. я розумію, що попередній сеанс не відбувся через відсутність мінімальної кількості глядачів, але це не привід вкручувати опалення на "ноль". економія економією, але сервіс повинен бути. бо виходить, що зимою мерзнеш через погане опалення, а влітку через кондиціонери, включені ледь не на максимум потужності.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...

Пришло и мое время!!Всегда защищала Адреналин сити от нападок, так как при всем богатстве выбора....Для нашего города лучше пока ничего не придумали, и я как истинный киноман, была рада и такому кинотеатру!Но...Где то пару недель назад увидела на сайте Адреналина, что нам таки повезет и мы в Луцке будем смотреть Титаник в 3D, не знаю как кому...но для меня это было важно. Моему счастью не было предела.Целое поколение взрослело с выходом этого фильма, я смотрела его раз 16, из них 6 в кинотеатре...Я даже дочку решила повести с собой, хоть ей всего 7 лет. Но большой экран, 3D и классика кино, которую поймет любое поколение....в общем радости не было предела и мы с дочей считали дни до 5 апреля, я разместила ссылку в Facebook, чтоб народ готовился..и т.п.....Как же я ...обломалась(другое слово просто не выразит мои эмоции), когда зайдя на сайт, чтоб посмотреть расписание сеансов и решить на какое время мы пойдем увидела....Ничего я не увидела...ВООБЩЕ НИЧЕГО. Никакого упоминания об этой премьере, я так понимаю ее сняли...о причинах можно только догадываться...дорого, боялись что не окупится...или еще какая у них там политика, я не знаю...Но заменили премьеру Титаника на Гнев Титанов...даже смешно...что названия перекликиваются. А как же Гнев Киноманов?!!!Совесть иметь надо...Я бы все поняла...если бы хотя бы не обнадежили, не рекламировали показ...Обидно, грустно....что второсортный фильм заменил тот самый Титаник....да кто то может сказать что это сопли и слезы, и все знают, что он утонул...пишу не для таких...В общем...разочарование..полнейшее...интересно, кто занимается подбором фильмов в кинокомплексе...наверное с кино, как с жанром искусства и близко не знаком, так с коммерческой точки зрения только....ОЧЕНЬ ЖАЛЬ.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Аналогічно!

Давно вже запримітив 3D-версію фільму в анонсах "Адреналіну". І справді дуже і дуже цікаво було б подивитися, не стільки навіть заради "заманушних" 3D ефектів, скільки просто побачити один із великих шедеврів кіно на великому екрані. Оскільки в 1997-му, коли відбувалася прем'єра фільму, мені було всього лиш 10 років :) і я тоді ще зовсім не мав можливості подивитись фільм в кінотеатрі, тим паче в Луцьку.

До речі, чимало знайомих мого покоління) теж планували сходити на це кіно, але...

Адміністрація "Адреналіну" знову ж яскраво продемонструвала пріоритети.

Жаль.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не подобається якість 3D в "Адреналіні".

Вперше дивилась луцьке 3D мультфільм "Тачки" - зображення без окулярів яскраве , а через окуляри - неприємно темне , заглушує яскраві кольори

В кінотеатрах інших областей такої проблеми не помічала

Вирішено було 3D стрічки в Луцьку ігнорувати, та дуже захотілося подивитися "Лоракса". Знову на ті ж граблі,зображення розчарувало.

Моя пропозиція : зробити зображення 3D яскравим та приємним для ока

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вже в якісь темі ми то обговорювали і я вказував на причини такої лайняної картинки. Просто вирішили зекономити і використати технологію дурацьку з активними окулярами. Так як у вас постійно перед очима окуляри мерехтять - то навіть якщо частота висока - всеодно темнить. У Львові скажімо, принаймні у всіх кінотеатрах де я був, окуляри пасивні, до того ж вони набагато лекші і зручніші.

На щось справді файне ми збираємося і їдемо машиною в ІМАХ.

Думаю можна запросто назбирати так само банду з борди і фаната з бусом :) Дорога стає 300 грн потолок на всіх. Кіно і шопінг по бажанню :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Соромітник, підкажи для загального розвитку, де найближче кінотеатр з ІМАХ?

У Львові? Чи в Ровно теж в кінопалаці таке?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вже в якісь темі ми то обговорювали і я вказував на причини такої лайняної картинки. Просто вирішили зекономити і використати технологію дурацьку з активними окулярами. Так як у вас постійно перед очима окуляри мерехтять - то навіть якщо частота висока - всеодно темнить. У Львові скажімо, принаймні у всіх кінотеатрах де я був, окуляри пасивні, до того ж вони набагато лекші і зручніші.

На щось справді файне ми збираємося і їдемо машиною в ІМАХ.

Думаю можна запросто назбирати так само банду з борди і фаната з бусом :) Дорога стає 300 грн потолок на всіх. Кіно і шопінг по бажанню :)

Разыскивается фанат с бусом, прописанный на борде, готовый везти народ, и желающие поехать в IMAX. Соромітнику, если не сложно, найти сеансы в ближайшем IMAXе, а потом еще нужно всем желающим решить на что именно хотелось бы поехать) Даешь поездку в IMAX!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кінокомплекс знаходиться в ТЦ Кінг-кросс (в народі АШАН) у Львові.

Сайт Планета Кіно. Квитки всередньому 80 грн. Попкорн свіжий з карамелькою по 35 грн за відро 5л (жмидлам з адреналіна присвячується).

Їхати звичайно варто на щось видовищне, наприклад Морський бій. Можливо фільм і ніачьом, але то буде просто офігєнно :) По тематиці майже Титанік тільки без соплів :)

ну і вкратце - все що ви бачили до ІМАХ - галімі екранки на старому телевізорі (ну може хіба окрім Dolby 3D Digital Cinema в якомусь кльовому кінотеатрі)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хто візьметься тему створити окрему ? :)

Да, кто??? :0151: Будет очень здорово)))!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А от я в загальному можу сказати, що задоволена послугами кінокомплексу. Окрім одного, що мене, чесно кажучи, частенько дратує: чому ніколи не можна наперед дізнатись розклад на наступний тиждень, хоча кнопка така є? Якщо у вас прокат фільмів розпланований так, як пише Kostefan, то ви повинні мати змогу сказати, що буде йти у вас наступного тижня.

Якщо ж ні, то приберіть цю кнопку взагалі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Також бажаю подивитись титанік у 3D. В інші міста типу Рівне, Львів не хочу. Хочу в нас, в нашому рідному Луцьку. Тому така пропозиція-побажання до адміністрації таки показати цей фільм. Це наша історія. Зали будуть повні, це очевидно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
  • 2 тижня потому...

"Титаник" все таки доплыл до "Адреналина")))Спасибо. Сегодня иду смотреть.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Как часто меняются батарейки в очках?

Из трёх пар нормально работали две, третья глючила, постоянно моргало изображение. Пара, взятая на замену была без блымания, но 3D-эффект был выражен по-идиотски - задний фон вылазил за края объектов на переднем плане...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не знаю, но як ідемо сім"єю то міняємо одні з трьох полюбе

тут головне не стіснятися :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчера была на "Титанике")))Почитав посты, получая очки на руки, сразу спросила, что делать если батарейка сядет, мне сказали если она сядет, то будут идти полосы и нужно подойти и они поменяют. Но с очками все было о'к. "Приключения" были другого рода). Мы с друзьями сели все в предвкушении, просмотрели все полагающиеся трейлеры,луцкую рекламу и приготовились созерцать, такой выстраданный фильм, как нам начали показывать мультфильм про пиратов, при чем первые 3 минуты мы думали, что это такой длииинный трейлер, но наша интуиция подсказывала, что что то тут не то, в итоге мы проверили билеты, на тот ли фильм мы их купили, потом начали опрос соседей, в том ли мы зале и что пришли смотреть они)))В общем, все поняли что нам демонстрируют НЕ ТО, пришлось идти к билетерам, которые тоже уверяли что это трейлер)))гы гы длящийся 10минут))))), в общем нам таки включили творение Джеймса Кэмерона.Ура, товарищи!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...