Перейти до змісту

Вопросы и ответы (ВиО), баги и глюки о работе форума


t0rik

Рекомендовані повідомлення

  • Адміністратори

t0rik, доречі, про "видалю пост"...

Power users можуть.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 1,5 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

а що тут поганого? навпаки повинні бути якісь привілеї у тих хто тут давно, щоб затримувались люди на борді

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

HWman, часом - це створює незручності у веденні діалогу, коли хтось видаляє пост, і без нього втрачається уся суть діалогу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

навпаки повинні бути якісь привілеї у тих хто тут давно
багато напостив
а часом буває необхідно витерти повідомлення
прежде, чем писать, надо думать не о том, что ТЫ хочешь (писать, самоидентифицироваться и т.д.), а о том, хотят ли другие это читать. И захотят ли перечитать позже.

Мотай на ус.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

можна подумати пані Oksana04 ніколи не видаляла свої повідомлення

А де я таке писала?

Колись такий пост від Ді був адресований і мені))) Цитую: А у нас не принято думать перед тем, как писать?

Виправилась. НЕ ВИДАЛЯЮ. Мотай на ус)))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вот свежий пример, как поступают с затирателями постов в ЖЖ-коммуне про танчики. АХТУНГ!!!МНОГОМАТА!!! (я предупредил: беременным детям по ссылке не ходить, распи%*расит монитор!)

У меня стирающий свои посты человек ассоциируется с чудиком по имени "А я чо? Я такого не говорил!"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а часом буває шось глюкане і пост двійчі може відправитись...

щось я думаю, що загадковий полтергейст борди навряд чи відновлював би задубльовані пости :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

да робіть шо хочете, аби підправили глюк із пкм - вставить і я був би радий, ато часом так впадло поставити чашку і натиснути ctrl+v

Видалення постів ніяк не мішає, просто вирішив проінформувати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

как раз в тему об исчезающих постах.

когда то и я таким нагрешил в перепалке с кем то, но потом принципиально мои посты возобновили.

я выводы сделал.я был не прав,ибо даже в этих ваших тырнетах,будь ты хоть суперпавер юзер или даже модер с админом в одном лице, правило должно быть одно-слово, не воробей,вылетит,не вытирай.

держи ответ за каждую букву.

По поводу дублирования поста в теме-есть такой глюк.Я его решаю так:перечитываю свой пост,редактирую, удаляя дубль.

не удобно, но...что делать?

если можно, решите этот вопрос.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а часом буває необхідно витерти повідомлення, чи я не правий?

Через 3 теми по 2 пости?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ні але інколи треба, та мені якось від цього... часом просто буває таке, що не хочеться, щоб тема постійно маячила у публікаціях, заходиш і видаляєш свій пост який лишив місяць тому у ній...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Відписався на форумі в темі "Острожець" (рибалка). Пост в темі є,на головній сторінці відображається. Заходжу в "просмотр новых публикацый" - пусто.

Так само,як і в "темы в которых я учавствую". Раніше такого не спостерігалося.

Розібрався,соррі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Питаннячко: є якийсь термін давності для порушень, після якого вже на варто давати РО? В моєму розумінні РО дають, щоб припинити якийсь срач, холівар, перехд на особистості і т.д. А то якось воно дико коли карають за порушення, яке було день-два тому, а то й тиждень, коли вже ніхто навіть в тему не заходить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не замечал такого, сколько раз меня банили, и всегда это было во время самого разгара флейма и флуда.При чём, в 99% случаев сначала меня ставили перед фактом бана, потом стреляли.Но что бы через неделю.... такого не видел... да и активность модеров такая, что стреляют оперативно.... или тогда все модеры были в отпуске?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не замечал такого, сколько раз меня банили, и всегда это было во время самого разгара флейма и флуда.

Патаму шо ти флудиш і флеймиш постійно, поки тебе не забанять... вот і зараз.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А теперь по сути.

Всегда хотел спросить, что означает надпись : Увеличен уровень предупреждений ? и Уровень предупреждений не изменен ?

на что оно влияет ? вот у меня более 20 отправок в бан, на разные сроки, а полоска предупреждений заполнена процентов на 10, это типа если будет 100% то вечный бан, что ли ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

nickel, натяк, щоб почистити "карму"? :) Там ти ж тіко свою і видиш!

Ні, я не про "Попередження", я про "наказаніє": сидиш собі на Борді, нікого не чіпаєш, хочеш щось відписати, а тут повідомлення - вам запрещено общаться до... Починаєш згадувати де нагрішив, аж виявляється що це було ще чорт зна коли. Останнє РО дали більше як через добу після "порушення", попереднє через 8 днів. Це нормально?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а какая разница то во времени? если забанили,значит есть за что.Такие ПРАВИЛА форума, которые должен ПРОЧИТАТЬ и ПРИНЯТЬ юзер.

где юристы? каков срок давности совершения преступления? 25 лет? поэтому всë нормально. забанили на месяц. точка. отдыхай, а не жалуйся на термины.имхо. ничего личного. :)

Гетто, мінус від мене, патаму шо ти просто фєєрічєскій гєнєратор случайних чісєл. Де ти скаргу побачив? Коли вже бібліотекарі читати навчаться, га?

А тепер давай по правилам пройдемся, якщо ти так хочеш. Читаємо:

"V. Меры по наведению порядка

За нарушение Общих Правил Конференции и Правил Форума администрация и модераторы оставляют за собой право применять следующие санкции:

За незначительное нарушения Правил пользователь получает предупреждение в виже желтой карточки.

За троекратное нарушение правил в течении короткого периода, а так же серьезные нарушения (злоупотребление ненормативной лексикой, оскорбление собеседников, призывы к противоправным действиям) вы будите оштрафованы красной карточкой, а ваш эккаунт будет блокирован на 10 дней."

Не було ні троєкратних дрібних порушень ні серйозних порушень, вказаних в загальних правилах. Зато є РО. І шо? (Це питання виключно до бібліотєкаря).

я думаю, просто твоє "порушення" прощьолкали cпочатку, а потм у приступі озвіріння хтось натрапив)))))

То мене тепер кожний раз будуть банити, коли йому баба не дасть? о_О

Синдром вахтьора, блін :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Питаннячко: є якийсь термін давності для порушень, після якого вже на варто давати РО? В моєму розумінні РО дають, щоб припинити якийсь срач, холівар, перехд на особистості і т.д. А то якось воно дико коли карають за порушення, яке було день-два тому, а то й тиждень, коли вже ніхто навіть в тему не заходить.

Форум - не чат, тут миттєво нічого не відбувається.

Припустим, йде дискусія ввечері, ти напослідок називаєш опонента м%д*ком, а він передивиться гілку лише на слідуючий день, натисне "жалобу" і ще через деякий час зреагує модератор, якщо встигне.

kgk.jpg

зараз 4 жалоби, а буває 14 і 20 - часом задовбує.

А якщо це буде, припустим, на вихідних - термін реагування буде ще більшим. Флейм і офтопік через тиждень ніхто не буде терти і наказувати, а от відверте хамство або неповагу до співрозмовників(а тим більше - до адміністрації) терміну давності не має.

Вищесказане наведено для прикладу і ні до кого конкретно не відноситься.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Гетто я попереджував, щоб ти в цій темі не з'являвся взагалі? отже місяць РО за флуд в тематичному розділі.

Nickel 3 дні за підтримку флуду, difoto дав вичерпну відповідь на твое питання

solnishko поки усно

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...