Перейти до змісту

Вакцинація (щеплення) дітей


Roman_1984

Рекомендовані повідомлення

Недавно в поліклініці мені одна мама 5місячної дівчинки сказала, що їм 2гу поліо вкололи, як і має бути згідно календаря щеплень МОЗ. А все тому, що вакцина в уколах є, просто ніхто не знає про це. А колеться 2га поліо на вимогу мами. Всім діткам, мами котрих про це не в курсі, вакцину капають...От такі справи...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 697
  • Створено
  • Остання відповідь

 10 днів назад, зробили укол від поліомієліту, про наявність вакцини повідомила дільничий лікар.. 3 місяці нам) сам нічого не взнавав, не питав і не просився..) лікарня, що на вул. Спортивній, дільнича Блащук..) :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не зорумію батьків, які відмовляються робити дитині вакцинацію. Це може поставити під загрозу життя дитини.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не розумію ажіотажу по поліємієліту: реклама в кожному рекламному блоці QTV, бігборди, лайтбокси по Волі з діточками інвалідами. Все робиться для того, щоб народ почав панікувати. Оскільки таку ситуацію ми вже раз проходили і півміста бігало в намордниках рятуючись від супергрипу. Що взагалі сталось? А от і перше посилання на Закарпаття.  

Читаємо і робимо певні висновки. Знайшли на зЗакарпатті в двох діточок щось схоже на параліч, до якого ведуть купа різних факторів і тільки одним з них може бути збудник поліє...ту. Роздувається проблема, розкручується в ЗМІ і відразу закуповується колосальна партія вакцини з бюджетику. Тепер щоб в кінці в воду потрібно нагнати паніку і вакцинувати якомога більше дітей, щоб все не зря. Що ми зараз і спостерігаємо. Від прививки, навіть суперякісної, я написав відмову. Бажаю всім бути здоровими)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, Ridec7 сказано:

зробили укол від поліомієліту

Укол??

На скільки пам'ятаю я, то це краплі. В рот капається. Рожевенькі такі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчора і нам дзвонили з поліклініки на рахунок вакцини від поліомієліту. Але ми місяців 2-3 тому каплі отримали, оскільки вакцинація співпала з графіком. Наступна тепер має бути в 6 років. На моє зауваження медсестрі, що я роблю прививки тільки по графіку, вона відповіла, що ми мали в півтора роки отримати 4 каплі, а дали нам тільки 2. І тепер треба доотримати тих 2 каплі. Я не розумію, чому по графіку одразу не дали стільки треба. Реально не знаю що робити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, talja сказано:

Вчора і нам дзвонили з поліклініки на рахунок вакцини від поліомієліту. Але ми місяців 2-3 тому каплі отримали, оскільки вакцинація співпала з графіком. Наступна тепер має бути в 6 років. На моє зауваження медсестрі, що я роблю прививки тільки по графіку, вона відповіла, що ми мали в півтора роки отримати 4 каплі, а дали нам тільки 2. І тепер треба доотримати тих 2 каплі. Я не розумію, чому по графіку одразу не дали стільки треба. Реально не знаю що робити.

якби знайомі лікарі категорично радять для племінниці писати заяву на відмову від вакцинації на поліомієліт

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, alexvvv сказано:

якби знайомі лікарі категорично радять для племінниці писати заяву на відмову від вакцинації на поліомієліт

Зараз в нашій (напевно і у всіх) школі є медсестра з поліклініки, яка проводить вакцинацію.

Так от: коли я (без дитини) стояла в черзі перед кабінетом, щоб написати відмову - переді мною за кілька людей стояв мій знайомий - лікар. Стояв в черзі з донечкою, чекали на вакцинацію. Ми не обговорювали +\- вакцинації, просто він сказав, що вакцинує дитину, а я - що ні.

 

Це з серії: скільки людей - стільки думок.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 хвилин тому, Oksana04 сказано:

Це з серії: скільки людей - стільки думок.

Погоджуюсь, вакцинація це як гра в російську рулетку, але радив не робити лікар з дитячої лікарні...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Робили перед школою - влітку. Півроку не пройшло - за додатковою не дзвонили і не піду.

 

Щось мені зараз єдиний раз сцикотно через той весь кіпіш! 

Всі прививки зроблені по-плану!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

47 минуты назад, Zheny@ сказал:

Укол??

На скільки пам'ятаю я, то це краплі. В рот капається. Рожевенькі такі.

 

саме так) в бедро) перші раз чи два вводять ін*єкцію.. а далі вже крапелькі) 

 

календар календарем, але вакцини не завжди є) я ні за прививки, ні проти.. є банальне розуміння ситуації, і інтуіція у мам.. якщо щось рекламують - то його ніби як збути хочуть і рекламою збільшують інтерес.. це як би простіше нікуди.. звісно ж є і соціальна реклама, і всіляки зговори фармацевтики і т д... але все це аж ніяк не впливає на потрібність чи непотрібність прививання..  раніше людей кровопусканням лікували.. на наш час, можливо, прививки це таке саме безглуздя, але допоки я розумію їх принцип дії  я буду намагатись вакцинувати малечу... адже дійсно буває дуже страшно, коли малеча хворіє , а батьки, максимум, що можуть це полегшити біль..  короче кажучи у всьому треба мати міру... якщо є нормальна вакцина і файно збергігається і використовується.. то вакцинації -ТАК, якщо є сумніви у чомусь.. то можна і відмовитись... і на рахунок календаря... якщо мені, колись, правильно пояснили.. то у вакцинації важливо не те скільки вже зроблено прививок, а від правильного календарного введення..  тобто якщо припустімо прививки мають бути в 1 місяць, в 3 місяці, в  1 рік, в 5 років, в 15 років і в 21 рік, то навіть якщо я не отримав жодної прививки до 15 років, але зроблю в 15 і в 21, то рівень мого імунітету буде однаковий з рівнем імунитету того, хто вакцинувався кожен раз, просто я ризикував більше  ніж той хто не вакцинувався.. ПІДКРЕСЛЮ, я не  остаточна інстанція і не  фахівець.. я просто батько з своїм баченням, знаннями і досвідом.. і це не повинно співпадати з Вашими думками, знаннями чи досвідом.. кожен сам вирішує, варто чи не варто прививатись.. і ніхто інший не може цього Вам порекомендувати.. адже це Ваш ризик і Ваша дитина... і ніхто краще не скаже чи потрібно їй це чи ні... Здоров*я  всім Вам і вашим діткам!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 годин тому, Zheny@ сказано:

Робили перед школою - влітку. Півроку не пройшло - за додатковою не дзвонили і не піду.

 

Щось мені зараз єдиний раз сцикотно через той весь кіпіш! 

Всі прививки зроблені по-плану!

Це ти Жень, потроху починаєш вникати в систему. А ця система - це мільярди і мільярди баксів по всьому світу. Тому і ВООЗ так переймається цим питання. Якщо керуватись найпримітивнішою логікою, то більшість людей на планеті Земля - не привиті. Уявляєш як хтось когось прививає в трущобах Індії, Бразилії, Філіпін чи Мексики? Я вже не кажу про глухі Африку, Азію. Тут нічого особистого, просто колосальні кошти, які лежать під ногами, тільки дотягнись. Вакцинується весь цивілізований світ - бо тут сконцентровано все бабло людства і за фігню в баночці платять реальні гроші. Так прийнято і це вже розпреділений на перед жирний кусок пирога, до речі, простіший ніж дронів і бомби робити. Залишається одне - популяризація в більші маси цього культу карго. І на бабло не скупляться. А баблішко, згадай наші бюджетні мільярди вкладені в гамняні таміфлю, з такими протипоказаннями, що навіть смертельно хворим страшно давати. Головне правильний піар.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 годин тому, romaxa11 сказано:

Це ти Жень, потроху починаєш вникати в систему.

В систему я вник давно. І прекрасно розумію, що на роздутих "хворобах" фармацевтика заробляє мільярди доларів.

Якби у моєму баченні цього запитання щось змінилося - то й думка б змінилася.

Поки що я ЗА щеплення.

Єдине чого нерозумію, ось цього кіпішу.

 

Щодо Юлі Володимирівни та минулого грипу 2008-2009 рік, коли добра половина населення України носили пов'язки... то був ажіотаж. Жосткий!

Роздутий тьоткою Юлею задля викачати з населення бабла і пропихнути якусь фігню. Тобто, щоб виділили на якусь вакцину 1 млрд грн.

Добре, що НЕ виділили.  Знаю, часом пробігають статистичні дані, про те, що кожен рік від грипу і пневмонії (без епідемії) помирає чимало людей.  Ія кщо хтось підприємливий закричить "епідемія!", одразу паніка і ажіотаж із ліками. Ціни на які і так роздуті до непристойності!

 

По темі. Якби була примусово-добровільна вакцинація від грипу - пішов би.

Пам'ятаю колись їздили про Україні фургони, якраз проти поліомієліту вакцинували. Ще один такий біля "Троянди" стояв.

 

Ще скажу, щодо порад лікарів стосовно вакцинації. Є лікарі, а є "лікарі". От і все.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Жень, вакцинація це, звісно, потрібна річ, але надто мутно і роздуто з цією.

Мої планово привиті. Але те що по ящику напрягають, що мол, попередні все фігня, а от ця це да-а-а. Без цієї попередні до дупи. Нах такі експерименти і ігри на почуттях батьків.

А від грипу помирають кожного року. Хто від того що сам лікувати вирішив, а хто просто банально грошей не мав на ліки, а хто від розпіздяйства лікарів.

А нинішній рік характерний тим , що народ зубожів і банально не міг придбати ліки. Сам оббігав з десяток аптек поки знайшов недорогий наш антибіотик. Бо дорогих (х2 х3 рази дорожче) вистачає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, S30 сказано:

Жень, вакцинація це, звісно, потрібна річ, але надто мутно і роздуто з цією.

 

Ну а я про що???

1 година тому, S30 сказано:

Мої планово привиті.

Як і мої!

 

1 година тому, S30 сказано:

Але те що по ящику напрягають, що мол, попередні все фігня, а от ця це да-а-а. Без цієї попередні до дупи. Нах такі експерименти і ігри на почуттях батьків.

 

Про що я й кажу. Кіпіш!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а де берете вакцини якщо не секрет? не завжди вони є.. і деякі планові ми пропустили тільки через те, що їх банально ну було... от хотів би я мати усі планові, а нема.. як бути?

позапланові прививки, то діло мутне тільки тому, що привиті по плану діти захворіти вже не зможуть, а хто не привитий, той сам віповідає за свою дитину.. кожен має право на відмову, а чим вона викликана, то вже діло освіти, зазомбованості, чи банального браку бажання щось виясняти.. "зроблю як чув".. але ж виростали і привиті і не привиті.. тому прививки це експеримент, без якого на даний рівень медицини ніяк не обійтись..як я вже казав колись і кровопускання допомагало.. ККД звісно практично нульовий був.. але ж робили.. придумають щось краще вакцини.. будемо радіти, а поки так.. або робимо, або не робимо і надіємось що біда  не прийде.. а на рахунок ККД прививок.. якщо брати загальну практику і припустити, що все робилось не лише для заробляння грошей.... ну давайте будемо чесними.. все таки привиті діти від певних хвороб, таки не хворіють.. чи не так?? а якщо і хворіють, то відсоток таких аномалій такий самий, як і відсоток аномальних реакцій на вакцину... тому хз про що диспутуємо.. хіба що, про якість і умови зберігання...  тут згоден можна відмовитись.. а в інших випадках.. хз заробляння грошей.. може й так.. але я за вакцину не платив. а Ви? взято з бюджету? та невже нема інших купу методів щоб з казни гроші вкрасти?? поспитайте у депутата) він Вам  декілька сотень тільки по памяті скаже), а  ще стільки ж законом придумає...)  ІМХО :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ми в центрі в дитячій прививались без проблем. Коли не було вакцини, а потім зявлялась, то лікарі обзвонювали і казали що є  і ваша черга.

Десь так. А те що преса і ТБ висвітлюють з цією вакцинацією то тут багато питань виникає з приводу всього цього туману, недомовок і брєду.

А враховуючи, що були грубі порушення при транспортуванні то ну його лісом.

Враження що це афера як свого часу з таміфлю.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

може й так..)  свою малечу вакцинував уколом.. перша вакцинація від поліомієліту.. ніби нормально переніс.. вже два тижні як пройшло..) дай Бог, щоб у всіх так було, а ці новини з  порушенням умов транспортування були лише чутками.. шкода маленьких діток..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пройшли всі етапи вакцинації - все нормально. Робили це свідомо, коли мала була маленькою купували деякі вакцини самі - на заміну безкоштовним.

Також прививаємось всією сім'єю від грипу - це значно дешевше ніж потім лікуватись. Пролетіли цього року - вакцини не було. Коли є можливість захистити дітей я її буду використовувати. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хто стане стрілочником в історії з вакциною проти поліомієліту

http://ua.racurs.ua/1093-hto-stane-strilochnykom-v-istoriyi-z-vakcynou-proty-poliomiielitu

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

24 хвилин тому, alexvvv сказано:

Хто стане стрілочником в історії з вакциною проти поліомієліту

http://ua.racurs.ua/1093-hto-stane-strilochnykom-v-istoriyi-z-vakcynou-proty-poliomiielitu

Прочитайте оту ссилочку, прочитайте.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пані автор цієї статті послідовно виступає проти вакцинації - це її право. Головне питання чи підтверджена її думка науковими фактами, посилань на науку та фахівців у її статтях я не знайшов.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...