Перейти до змісту

Михайла Токарчука "взяли"на отриманні хабара


BARAKUDA

Рекомендовані повідомлення

Головного лікаря Луцького пологового будинку затримали правоохоронці. За неофіційною інформацією, Михайлу Токарчуку інкримінують отримання хабара. У медичній установі переполох, а в міліції як завше тиша - ніхто не береться коментувати пригоду...

Інфа з вчорашнього перегляду новин по "Аверсу".

P.S. Всі і так прекрасно знають, що не одні пологи в Луцькому пологовому будинку не відбуваються без дачі $ (подяки :rolleyes: ). Але ймовірність, що Токарчуку за це щось буде - 0,00001 %. Медецина в нас - недоторкана...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 167
  • Створено
  • Остання відповідь

P.S. Всі і так прекрасно знають, що не одні пологи в Луцькому пологовому будинку не відбуваються без дачі $ (подяки :rolleyes: ). Але ймовірність, що Токарчуку за це щось буде - 0,00001 %

Та ну! Невже? :) І зовсім не давав я долярів ні керівництву, нікому. Вже коли виписувались трошки гривень дав акушерці та лікарю які приймали роди в дружини. Причому абсолютно добровільно.

А коли народжувався первісток ( в тому ж таки Любешові ):) - грошей не давали взагалі, зате занесли "торбу" :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Погоджуюсь з Мирославом. при народженні малюка ніхто нічого не вимагав(тим більше ми поки вродили, то три зміни пройшло), ставлення було прекрасне, уже після того як усе щасливо закінчилось була "висловлена " невелика подяка з власної ініціативи.

Маю з чим порівняти, тому що за три тижні до того у іншому місті, одному з обл. центрів "Галичини і Льодомерії" народила сестра дружини. Ось там було все за класикою: "убитий" пологовий з поломаними кранами і облупленими стінами, недбале ставлення, викликання до лікаря з питаннями "Ти скільки дала тій лікарці, що тебе веде?? 1000 грн???це мало, такій лікарці вдвічі більше треба давати" .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Моя дружина народжувала легко (тьху-тьху!) тому з власної ініціативи дали акушерці 100 грн. Лікарю нічого не давали бо він тільки зайшов, подивився, сказав що все добре і вийшов. Хоча в близьких були складніші роди, то давали більше, і не тільки акушерці, АЛЕ НІХТО НЕ ВИМАГАВ І НЕ НАТЯКАВ!!! Ну і при виписці медсестрам торбочка з цукерками-шампанським-фруктами, само собою (традиційно). Тому підтримую двох попередніх ораторів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Родила в Токарчука другого малюка.

Ніхто нічого не вимагав.

Процес був з ускладненнями.

Тобто, якщо на перших пологах була практично весь час одна акушерка, то на других був і лікар.

Пройшло все, потім прийшов оглянути.

Ми запитали: скільки? Промовчав.

Типу: хочете - дякуєте, не хочете - НІ.

Ще. Коли приходила на огляд бачила, що якийсь щаливий тато приніс йому пакет (видно було, що там є пляшка :D і банки з соліннями, ще там щось з села). Вручив йому це все при мені БЕЗ будь-яких КУПЮР.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 роки назад, коли народилася донечка, з власної ініціативи віддячив акушерці та лікарю, які до дружини ставилися так, наче вона їм родичка.

А от в післяродовому відділені хотілося зламати декілька носів :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хтось рветься на його місце :unsure:

Коли моя теще все-таки дорвалась в роддом (до моєї жінки), то їй "натякали" майже всі, і вона давала хабарі всім підряд :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не виключаю що хабар не пов*язаний з медичною частиною, можливо це відкат за якийсь ремонт чи поставку обладнання по втричі вищій ціні. В такому випадку відкат=хабар. Ну хто буде давати такий хабар, за який целєсообразно (вибачте за русизм) залучати правоохоронців? Це які повинні бути роди, щоб ГОЛОВЛІКАР вимагав чи натякав на хабар хоча б в 1к зелених??? Для чого тоді є молодший персонал ака посередники???

Або підставили (хтось мітить на його місце).

А от в післяродовому відділені хотілося зламати декілька носів

Підтримую. Дружина захотіла по-маленькому, в цей час біля неї нікого не було (я відсипався від приймання родів), терпіла годину (так ніхто і не заходив) то подзвонила до мене, я дозвонився на поверх і "ласкаво" попросив щоб до неї зайшли. Це було за кілька годин після закінчення родів.

За те ходили одне за одним клянчили "на благодійність" і всяку іншу мурню, загалом накапало на добру сотню.

Волинські новини кажуть що Токарчука поки не затримано.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ще. Коли приходила на огляд бачила, що якийсь щаливий тато приніс йому пакет (видно було, що там є пляшка :D і банки з соліннями, ще там щось з села). Вручив йому це все при мені БЕЗ будь-яких КУПЮР.

Колись при мені знайомому в знак подяки дали коробку цукерок. Він відразу відкрив її до чаю, окрім цукерок там виявилось 10$. Це так, про ще щось :D

А по темі, то чи вперше ми чуємо подібні новини? Не так давно і про директора медколеджу кричали і що?

А Калуша на 500 грн. згадайте.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ще. Коли приходила на огляд бачила, що якийсь щаливий тато приніс йому пакет (видно було, що там є пляшка :D і банки з соліннями, ще там щось з села). Вручив йому це все при мені БЕЗ будь-яких КУПЮР.

Колись при мені знайомому в знак подяки дали коробку цукерок. Він відразу відкрив її до чаю, окрім цукерок там виявилось 10$. Це так, про ще щось :D

Там просто треба було побачити того дядька і пакет, в якому це все було принесено :( ....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Колектив пологового заступився за свого керівника

Токарчук моїй сестрі робив два планових кесаревих розтини і обидва на відмінно, без ускладнення, а це для жінки найголовніше. Сестра про нього тільки найкращої думки - як і про лікаря, так і про людину.

Про сам пологовий: коли моя дружина народжувала, то ніхто не вимагав ніякого хабаря, я з власної ініціативи подякував лікарям.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я хоч і маю відношення до медицини, але віддячував лікарям і акушеркам як і всі З ВЛАСНОЇ ІНІЦІАТИВИ, пологи були важкі і люди працювали на 200%, за що їм велике спасибі.

На рахунок "хтось мітить на його місце" - в цьому вислові проглядається істина... ІМХО.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та ну! Невже? :) І зовсім не давав я долярів ні керівництву, нікому. Вже коли виписувались трошки гривень дав акушерці та лікарю які приймали роди в дружини. Причому абсолютно добровільно.

А коли народжувався первісток ( в тому ж таки Любешові ):) - грошей не давали взагалі, зате занесли "торбу" :)

Чому давав? Вони за це отримують зп! Це їхня робота, приймати роди! А потім дивуєтесь, що у нас платне навчання, медицина і т.д.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Які хабарі? Та ви що? Народжують усі, от тільки "відношення" не до всіх однакове. Вгадаєте від чого воно залежить?

ЛПБ нічим не відрізняється від інших державних лікувальних установ, а там більшість періодично буває, тому не буду розказувати байки про комунізм в одному окремо взятому закладі.

Сама установа одна з кращих. ЗП - як і у всіх...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вони за це отримують зп! Це їхня робота, приймати роди!

Та ти що?! Чого ж там на таку зп не працює пів-луцька? Ти вважаєш оклад акушерки ЗП??? Відповідати за людські життя, за здоров*я найціннішого, що щойно з*явиося в людини, дивитись їй в очі якщо щось пішло не так за зп в 800-1200 грн??? МОЖЕ ПРОСТІШЕ РОЗГРУЖАТИ ВАГОНИ? Друже, ти що, "вчорашній"?

(нічого особистого)

Всі ми хочемо щоб людина, яка приймає роди не думала про те, як дотягнути до наступної зп, і чи не варто поїхати на заробітки в Італію, а щоб якісно робила свою роботу, і за це отримувала гідну оплату, нехай навіть половина з неї будуть оті "подяки".

Трохи не по темі: в нашому роддомі дуже низький рівень дитячої смертності, він один з найкращих в Україні. Ви б знали, як дільничих лікарів (ті що "ведуть" вагітних) дрючать за показники. Наша дільнича НАКАЗУВАЛА мені і дружині виконувати всі її прєдпісанія, сварилася якщо щось не виконували або робили невчасно, просила щоб дзвонили в любу пору якщо щось заболить, фактично трусилася над нами. За що я їй дуже вдячний, ібо рєзультат наліцо (здорова дитина). Думаю тут заслуга і головного лікаря, бо без його впливу на персонал не обійшлось.

P.S.Хоча звичайно, багато майбутніх мам не ходять в басейн "Червоне Сонце", не проходять курси ака аеробіка для мам, нічого не роблять для того дня коли будуть народжувати, а потім валять що медицина хєрова бо там випадкові люди.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Класичний спосіб звільнити потенційно "тепле" місце під нову персону. В таких випадках, як-правило, спершу злегка натякають.... А потім ....

Чув про такі випадки (завкафедри у ВНУ, директор однієї зі шкіл). Нехай мої слова не справдяться, але боюся до влади "дорветься" чиєсь протеже (швидше за все бездарне чи чиясь пасія...)... От тоді можна очікувати.... і хабарництво і звільнення хорощих працівників....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та ти що?! Чого ж там на таку зп не працює пів-луцька? Ти вважаєш оклад акушерки ЗП??? Відповідати за людські життя, за здоров*я найціннішого, що щойно з*явиося в людини, дивитись їй в очі якщо щось пішло не так за зп в 800-1200 грн??? МОЖЕ ПРОСТІШЕ РОЗГРУЖАТИ ВАГОНИ? Друже, ти що, "вчорашній"?(нічого особистого)

Друже "сьогоднішній", розкажи будь-ласка, що таке оклад акушерки чи лікаря.

З.І. Дільнична відноситься до пологового? blink.gif

Класичний спосіб звільнити потенційно "тепле" місце під нову персону. В таких випадках, як-правило, спершу злегка натякають.... А потім ....

"Єсть мнєніє", що якби натякнули, то звільнив би місце без питань.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Він у місті людина не остання. Тому, напевно, звертався до потрібних людей. Але, напевно, його "дах" виявився заслабким.

Швидше за все нічого толком не доведуть. Просто зіпсують чоловікові репутацію, підірвуть капітально здоров"я і за час, поки буде відкрита кримінальна справа на посаду поставлять нову, потрібну людину.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

VadimM (15 квітня 2011 - 22:24) писал:

Та ти що?! Чого ж там на таку зп не працює пів-луцька? Ти вважаєш оклад акушерки ЗП??? Відповідати за людські життя, за здоров*я найціннішого, що щойно з*явиося в людини, дивитись їй в очі якщо щось пішло не так за зп в 800-1200 грн??? МОЖЕ ПРОСТІШЕ РОЗГРУЖАТИ ВАГОНИ? Друже, ти що, "вчорашній"?(нічого особистого)

Друже "сьогоднішній", розкажи будь-ласка, що таке оклад акушерки чи лікаря

Ну вони там напевно отримують 3000 грн, а ці "подачки" по 100 грн це галімий лєвачок, який вони витрачають на спа-салони, педікюр, солярій і суші в "Грабінскі" :rolleyes:

Дільнична відноситься до пологового?

про дільничу це офтопік, але контори пов*язані, і робота акушерки напряму залежить від того, наскільки якісно свою роботу робила дільнича (патронажна медсестра чи як їх там)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Привнесу гостроти у вашу дискусію, деякими власними підрахунками: у Луцьку за рік народжується ~3000 малят. Розмір добровільної подяки акушерам/лікарям навряд чи буде менше 100 гривень. Так от за рік "бідним" лікарям, набігає 300 тис. грн. подяки. І це мінімум...

п.с. Просто так для інтєрєсу, подивитись чи є танки чи нема америкоси ще збирають в пологовому плаценту?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Через моi окуляри

Всьо виглядає яснiше - ну зовсiм, як правда

І може навчити

Може навчити хотiти, може навчити любити

Любити-платити, шоби потiм цiнити

Скрябин "Любити-платити"

В одних в 200 грн, і інших 5к - ось власна статистика.

Лікарі також люди, і серед них є многа до денех жадних. Пригадайте мажор аварію з мерсом кубіком і наслідки.

В мене родичі лікарі, і знаєте, я цураюсь таких родичів. Є і друзі лікарі, але вони не мають власного автопарку і статних маєтків. В чому ж різниця ?

Я всьо сказав :closedeyes:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Привнесу гостроти у вашу дискусію, деякими власними підрахунками: у Луцьку за рік народжується ~3000 малят. Розмір добровільної подяки акушерам/лікарям навряд чи буде менше 100 гривень. Так от за рік "бідним" лікарям, набігає 300 тис. грн. подяки. І це мінімум...

Цікаво, чи багато в Луцьку толкових лікарів (акушерок і тд), які б працювали на голій офіційній зарплаті? От якщо уявити, що з понеділка припиняються любі "подяки" і здачі в "благодійні фонди", скільки б медиків залишилося б працювати? Напевно, залишаться вчорашні студенти яким треба практика або ті кому до пенсії кіт наплакав.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну вони там напевно отримують 3000 грн, а ці "подачки" по 100 грн це галімий лєвачок, який вони витрачають на спа-салони, педікюр, солярій і суші в "Грабінскі" :rolleyes:

Через цю фразу виникло чимало запитань:

1. Низькі ЗП не тільки в медиків. Можна список посад які мають право стимулювати дачу хабара?

2. Чи мають право на медичне обслуговування пенсіонери, які не можуть якось стимулювати медперсонал? (це не про пологовий)

3. Декількома постами вище ти акцентував увагу, що від медиків залежить життя. В твоєму розумінні справедливо вимагати гроші в такому контексті?

4. Як часто ти викликаєш "Бориса", чи ти прихильник старого доброго 103?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вони за це отримують зп! Це їхня робота, приймати роди!

Та ти що?! Чого ж там на таку зп не працює пів-луцька? Ти вважаєш оклад акушерки ЗП??? Відповідати за людські життя, за здоров*я найціннішого, що щойно з*явиося в людини, дивитись їй в очі якщо щось пішло не так за зп в 800-1200 грн??? МОЖЕ ПРОСТІШЕ РОЗГРУЖАТИ ВАГОНИ? Друже, ти що, "вчорашній"?

(нічого особистого)

Всі ми хочемо щоб людина, яка приймає роди не думала про те, як дотягнути до наступної зп, і чи не варто поїхати на заробітки в Італію, а щоб якісно робила свою роботу, і за це отримувала гідну оплату, нехай навіть половина з неї будуть оті "подяки".

Трохи не по темі: в нашому роддомі дуже низький рівень дитячої смертності, він один з найкращих в Україні. Ви б знали, як дільничих лікарів (ті що "ведуть" вагітних) дрючать за показники. Наша дільнича НАКАЗУВАЛА мені і дружині виконувати всі її прєдпісанія, сварилася якщо щось не виконували або робили невчасно, просила щоб дзвонили в любу пору якщо щось заболить, фактично трусилася над нами. За що я їй дуже вдячний, ібо рєзультат наліцо (здорова дитина). Думаю тут заслуга і головного лікаря, бо без його впливу на персонал не обійшлось.

P.S.Хоча звичайно, багато майбутніх мам не ходять в басейн "Червоне Сонце", не проходять курси ака аеробіка для мам, нічого не роблять для того дня коли будуть народжувати, а потім валять що медицина хєрова бо там випадкові люди.

Альо! В мене мати пропрацювала більше як 20 років простою медсестрою в лікарні, в маніпуляції, одна єдина на всю лікарню попадала у вену одномісячній дитині (а ти поцікався якого це, коли бували випадки у дитячій лікарні що медсестри до смерті "заколювали" дітей) і їй ніхто ніколи фінансово не дякував. І нічого! Своє відпрацювала і пішла на пенсію за вислогою літ. Ось тобі і подяка від держави!

А "сьогоднішні" потім росказують, шо мєнти беруть взятки, запросто так не лягти в лікарню, а діти у перший клас поступають як до університету!

Знайомий не щодавно поїхав у Білорусію до друзів, росповідав що щось почало боліти, визвали тамошню швидку, приїхали, завезли в лікарню, вирізали апендецит, пролежав трішки і виписали. І ніяких грошей не брали! Ніяких! От і зрівняй!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...