Перейти до змісту

Михайла Токарчука "взяли"на отриманні хабара


BARAKUDA

Рекомендовані повідомлення

Я ХЗ що там йому шиють, але ця людина терміново повернулась зі Світязя (був у відпустці), після ускладнення стану моєї дружини. Особисто все переглянув, дав пілюлєй сестрам і сам робив перемотки чи як їх там. Ніхто за весь час навіть не натякнув мені на гроші. А от кума дружина через місць народжувала то той прозрівав.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 167
  • Створено
  • Остання відповідь

Колектив пологового заступився за свого керівника

Якщо коротко: переклав цитату з цього звернення на російську і твітнув "доктору Бикову". Відповідь не заставила чекати:

Супер! Слова настоящего врача.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1. Низькі ЗП не тільки в медиків. Можна список посад які мають право стимулювати дачу хабара?

Ми говоримо про ДОБРОВІЛЬНУ "вдячність", а не хабар. Ще раз наголошую, ніхто не натякає, а тим більше не змушує. Хоча б у моєму випадку.

2. Чи мають право на медичне обслуговування пенсіонери, які не можуть якось стимулювати медперсонал? (це не про пологовий)

Ну давайте не будемо віддалятись, ніхто не стимулює, це вдячність - хочу даю, не хочу/не можу - не даю. Робота зроблена, якщо я "зажав", акушерка гірше вже не зробить.

3. Декількома постами вище ти акцентував увагу, що від медиків залежить життя. В твоєму розумінні справедливо вимагати гроші в такому контексті?

апять-такі, про яке вимагання в нашому контексті йде мова?

4. Як часто ти викликаєш "Бориса", чи ти прихильник старого доброго 103?

Жодного разу не користувався "Борисом-Тарасом"

Альо! В мене мати пропрацювала більше як 20 років простою медсестрою в лікарні, в маніпуляції, одна єдина на всю лікарню попадала у вену одномісячній дитині (а ти поцікався якого це, коли бували випадки у дитячій лікарні що медсестри до смерті "заколювали" дітей) і їй ніхто ніколи фінансово не дякував. І нічого! Своє відпрацювала і пішла на пенсію за вислогою літ. Ось тобі і подяка від держави!

Таких талантів - одиниці, це лікарі від Бога які б і безплатно лікували б бо давали клятву Гіпократа. Не хочу нікого ображати, але одне діло попасти у вену одномісячній дитині, а друге - прийняти роди. В кінці-кінців, це ж не та ситуація що як не заплатиш - не поступиш/не прооперують/не підійдуть до койки/не виправдають в суді. Блін, ну от полагодили тобі добре мобілку, ти заплатив 100 гривень, але ж напевно думаєш, малаток мастєр, дай йому Боже здоров*я і клієнтів (достатку). Тільки от майстер не відповідає за чиєсь життя і при тому заробляє не 1000. І якщо майстер буде незадоволений зарплатою він буде халявити, а акушерка, якщо від Бога - буде працювати за копійки, а якщо вона просто заробляє гроші якісно виконуючи свою роботу то знайде тепліше місце.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо розмірковувати такою логікою, то маршрутчик тебе без проблем доставив з точки А в точку Б і ти платиш йому не 2 грн, а 10, в знак подяки. Адже це також не безпечно, він відповідає за твоє життя, мало лі який шумахєр вилитить на зустріч, велосепедист підріже ) ну і т.д. Таких прикладів можна наводити багато! Чому водію маршрутного таксі не платять за проїзд 10 грн?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мені цікаво, "не уходя в дебри", хтось, хто не дав хабаря, НЕ РОЗРОДИВСЯ?

Є такі, що залишились вагітними???

Якщо пологи проходять нормально, біля породілпі є акушер.

Якщо щось не так - тоді вже лікар. До когось не прийшов?

ЩЕ. Чи багато є прикладів, коли за співробітника/начальника-хабарника заступився колектив?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо розмірковувати такою логікою, то маршрутчик тебе без проблем доставив з точки А в точку Б і ти платиш йому не 2 грн, а 10, в знак подяки. Адже це також не безпечно, він відповідає за твоє життя, мало лі який шумахєр вилитить на зустріч, велосепедист підріже ) ну і т.д. Таких прикладів можна наводити багато! Чому водію маршрутного таксі не платять за проїзд 10 грн?

Водій не вчиться 6 років у інституті, а потім ще інтернатура. Робота хірурга, чи акушер гінеколога постійно пов,язана з напругою та відповідальністю.І більшість наших лікарів таки мають гаряче серце, холодну голову та золоті руки.

В наш, та й не лише наш час ставлення до пацієнта має бути по принципу-кожному по потребі, від кожного по можливості.

Вся ця історія , щоб показати регіонську ,,боротьбу з корупцією,, показують свою роботу служби та прислужники.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ha3ik, ну я ж не кажу майстру дати не 100 а 120? Хоча чайові ми всі даємо, і ти напевно теж давав. Тільки чайові чайовим рознь. В маршрутчика ми сіра маса яка скідається по 2 грн, нас в нього тисячі за день, і всі на одне лице.З меншою мірою в офіціантки так само, але вона хоча б посміхається відвідувачам, і хоча б за це їй можна дати чайових. А в акушерки породілля одна, і від її ставлення, навіть суто людського залежить майже все. Тому, грубо кажучи, вона заслуговує на більші чайові. Тіпа обернено пропорційна залежність між кількістю клієнтів і чайовими. :dont:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цікаво, чи багато в Луцьку толкових лікарів (акушерок і тд), які б працювали на голій офіційній зарплаті? От якщо уявити, що з понеділка припиняються любі "подяки" і здачі в "благодійні фонди", скільки б медиків залишилося б працювати? Напевно, залишаться вчорашні студенти яким треба практика або ті кому до пенсії кіт наплакав.

Є тОму яскравий приклад. Хто народжував останні роки - знає.

Є лікар, який робив раніше УЗО всім в ЖК. При першій вагітності була в нього там.

Рік тому вже мусила йти в до нього в приватний кабінет (бо СПЕЦІАЛІСТ),

так як в ЖК він став приймати лише проблемні вагітності по направленню.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Водій не вчиться 6 років у інституті, а потім ще інтернатура.

Не вчиться. Але і здавши на права сьогодні, завтра він не матиме права сісти за кермо автобуса!

Завжди приємно мати справу з професіоналами, правда ж? В тому ж роддомі чи в тій же маршрутці. Скільки родів акушерка приймає в день? А водій людей перевозить? А в нього також є сім"я, і його дітям також їсти хочеться... А можливо його дочка на доктора вчитись піде? Ну це все життя... Життя? А ситуацію з жд переїздом Вам нагадати? Ах, водій 6 років не вчиться...

Хабар і т.д. принципово ніколи не давав!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да чо ви завели, супер пупер дохтар айБоліт.

Вапрос в другом - тьомная сторона каторой нада многа денех, машинку там сібе, жене, сину, дочке, паменять машишку, дачку, квартірко - і па кругу.

Да будь ти +100500 раз невіпатца дохтар, мент іль ваділа, повар. Еслі сцука бере бабло іль другіє услугі лобіюючі чиїсь інтереси, тиріш у сваїх і т.д. - то ет чілавек хуже навоза.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 VadimM

Складається враження, що ти з іншої планети.

З.І. А "Тараса" викличи - хоч будеш знати скільки потрібно віддячити лікарям швидкої, а то звик на шару.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хабар і т.д. принципово ніколи не давав!

В нашому контексті все-таки не хабар а тіпа чайові. Чайові ніколи не давав?

З.І. А "Тараса" викличи - хоч будеш знати скільки потрібно віддячити лікарям швидкої, а то звик на шару.

Я сам стільки не заробляю, щоб могти собі дозволити викликати "Тараса", хоча якби приспічило, особливо заради моєї дитини, то викликав би. Коли більше зароблятиму, то акушерці платитиму не 100 а 1000, або народжуватимемо у Швейцарії. Тут вже казали - хтось віддячує "пакетом", хтось соткою а хтось тисячою.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ой не з проста це все дійство (підстава). Виживають дядька, комусь мабуть добре насолив. Можливо з часом подробиці висвітлять що це було і для кого було вигідно. Хтось на це місце мітить. Побачимо кого призначили призначать.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Привнесу гостроти у вашу дискусію, деякими власними підрахунками: у Луцьку за рік народжується ~3000 малят. Розмір добровільної подяки акушерам/лікарям навряд чи буде менше 100 гривень. Так от за рік "бідним" лікарям, набігає 300 тис. грн. подяки. І це мінімум...

п.с. Просто так для інтєрєсу, подивитись чи є танки чи нема америкоси ще збирають в пологовому плаценту?

хватить флудити всі лiкарі отримують відкати від писульок типу купіть "ті ліки" 15% (min) гарантовано, а тут просто підставили цього класично не віднесли гроші в лікарняну касу а в кишеню :smile-zachot:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Звичайно з охороною здоров,я давно пора вже щось робити.

Має бути пакет послуг, які забезпечує держава( з соціальних внесків), а вище має покриватися страховою медициною.Кожна людина має мати страховку.І все стане на свої місця.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Всі і так прекрасно знають, що не одні пологи в Луцькому пологовому будинку не відбуваються без дачі $ (подяки :rolleyes: ).

Подяка - це не хабар - це нУмер раС.

І два - знаю особисто таких, які навіть не дякували.

Коли моя теща все-таки дорвалась в роддом (до моєї жінки), то їй "натякали" майже всі, і вона давала хабарі всім підряд :)

Можна популярніше? Можливо і нам натякали, а ми просто затупили, бо за два рази нікому не давали "на лапу".

Ну і пост №30 чомусь залишився без відповіді. Напевно тому, що на всі питання відповідь очевидна: НІ.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З Токарчуком не стикався тому судити не буду. Ми народжували в 2008 році. Лікарша попалась така зверхня бляндінка, що думав пошлю скоро. Підійшла акушерка, сказала щоб не хвилювались, в 9 год. перезмінка, там буде краща. Дійсно, в 9 год заступила, на той час в.о. зав.відділення Ярош. Охарактеризуюю її лише з кращої сторони. Уважна, ввічлива, ласкава, часто оглядала, робила слушні поради, сама приймала роди і так сказати післяроди. Після її роботи чисто серце саме захотіло дати їй пару рублів. Ніхто мені ні на що не натякав. Після всього, віддячив грошовим-гостинцем чистосердечно лікарю і акушерці. Вона навіть довго не хотіла брати, я насильно їй підкинув у кишеню. Я "за" такі подяки в розумних межах. Коли лікарі не кажуть ціну, а людина дає від душі по своїх можливостях. А не як минулого року робили батькові невеличку операцію на варикоз, і вирішили подякувати хірургу 100 баксами, а він подивився, віддав назад і сказав, що мало. Я тоді від сорому чуть не впав. Отаких треба сажати і бити таким морди.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Коли моя теща все-таки дорвалась в роддом (до моєї жінки), то їй "натякали" майже всі, і вона давала хабарі всім підряд :)

Можна популярніше? Можливо і нам натякали, а ми просто затупили, бо за два рази нікому не давали "на лапу".

Тут напевне Harvester має на увазі оті побори в післяпологовому відділенні, тіпа "на благодійність". Хоча може "натякали" на "лоха", авось поведеться і дасть пару гривень, є такий сорт людей які думають що без хабаря нікуди і треба давати всім хто клянчить/натякає. Але знову-ж таки, це післяпологове, там певно не таке хлєбне місце де є за що дякувати, і ось там вже дійсно - поки не підмажеш - нікому там потрібен не будеш, про це в пості №8. Дякувати хочеться за добре пророблену роботу і ставлення, коли людина викладається на всі 100% і їй однаково, чи "подякують", чи прикинуться "чайником". За те совість чиста.

Але якщо роди тяжкі і треба підключати найкращий персонал (заввідділенням чи головлікаря чи хто там в них самий мощний), особливо якщо в нього вихідний, то тут вже без хабаря не обійтись. Але це вже інша історія.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тут напевне Harvester має на увазі оті побори в післяпологовому відділенні, тіпа "на благодійність".

Про це окрема розмова. Про післяпологове без коментарів, навіть і згадувати не хочеться.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тут напевне Harvester має на увазі оті побори в післяпологовому відділенні, тіпа "на благодійність".
А от в післяродовому відділені хотілося зламати декілька носів :)
+100

Хоч післяпологове - окрема історія.

Народила напередодні НР, ще й привезли в післяродову за годину до перезмінки. Одні вже відсвяткували і планували додому. Інші починали святкувати...

Але ж все-рівно... Не клали двох мамашок в одну палату. Не забували привозити ту пісну кашку.

В свою чергу ті, що заплатили, не лежали в палаті з видом на море і не їли окремозварених делікатесів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Але якщо роди тяжкі і треба підключати найкращий персонал, особливо якщо в нього вихідний, то тут вже без хабаря не обійтись.
Це Ваша теорія. І це ПОДЯКА! (Хабар - до, після - подяка)
ця людина терміново повернулась зі Світязя (був у відпустці), після ускладнення стану моєї дружини. Особисто все переглянув, дав пілюлєй сестрам і сам робив перемотки чи як їх там. Ніхто за весь час навіть не натякнув мені на гроші.
А це - чиясь практика.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В нашому контексті все-таки не хабар а тіпа чайові. Чайові ніколи не давав?

А все починається з маленького! Согодні ти їй дав гроші, чайові - їй приємно, завтра хтось не дасть, після завтра буде вирубуватись при родах, а на наступний день сама буде говорити: хочете родить без проблем - платіть гроші.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Же нема спа сис жур" починається ще з курсів молодих батьків.

А можна популярніше?

Була. Сама записалась. Відходила 5 днів (2 з них з чоловіком). Почерпнула дещо корисне. Все.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...