Перейти до змісту

Михайла Токарчука "взяли"на отриманні хабара


BARAKUDA

Рекомендовані повідомлення

В піляпологовому ДО неможливо дати усім, бо міняється кілька змін щодня і так як мінімум три дні, доки не випишуть.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 167
  • Створено
  • Остання відповідь

Мені психологічно легше заплатити фіксовану суму і отримати сервіс, а не гадати скільки кому треба чи не треба і чи мало чи не мало.

Саме тому мій товариш, який родом з Луцька, а живе і працює в Києві, повіз дружину народжувати в Житомир - там абсолютно все через касу і не парився, що десь щось недоказали чи виписали зайвих ліків на 100$ :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

От другий день читаю тему і все поривалась щось написати, а потім задумалась "а тут щось писати?". І хочу запитати тут вас - от для чого відбувається ця дискусія? Рішення борди все-рівно не вплине ніяк на рішення прокуратури (на жаль). Мою (як думаю, багатьох жінок, які в нього народжували) повагу і вдячність до Токарчука не поламає ні звинувачення в хабарництві, ні підставні мічені гроші, ні думки чоловіків, які ніколи не народжували і не знають, що це таке (без гендерних образ, просто я до пологів теж мала інший погляд на багато речей). От просто цікаво - що хто хоче в результаті цього обговорення добитись?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

От другий день читаю тему і все поривалась щось написати, а потім задумалась "а тут щось писати?". І хочу запитати тут вас - от для чого відбувається ця дискусія? Рішення борди все-рівно не вплине ніяк на рішення прокуратури (на жаль). Мою (як думаю, багатьох жінок, які в нього народжували) повагу і вдячність до Токарчука не поламає ні звинувачення в хабарництві, ні підставні мічені гроші, ні думки чоловіків, які ніколи не народжували і не знають, що це таке (без гендерних образ, просто я до пологів теж мала інший погляд на багато речей). От просто цікаво - що хто хоче в результаті цього обговорення добитись?

Я також не зміг промовчати, коли всі писали, що Токарчук білий і пушистий. Вже не обговорюється питання, що подяка це також хабар, тому всі повинні розуміти, що Токарчук, як і кожен працівник пологового будинку, якому люди кладуть в кишеню "подяки" - хабарники. Саме ми (під "ми" розуміються пацієнти, які дають хабарі) їх такими зробили. Тому й частина відповідальності лежить на нас (пацієнтах). Задумуйтесь в майбутньому про наслідки, коли "дякуєте" чи "просите". Саме наші щедрі і регулярні подяки створили сьогоднішню лікарняну систему, з її "добровільними подяками", "благодійними внесками", "спонсорськими допомогами", "лікарняними касами", "на ремонт" і т.д. Саме ми зробили посаду Токарчука привабливою для іншого хабарника, якого, я не сумніваюся в цьому, посадять на місце Токарчука і заради чого й було влаштовано цей цирк з міченими купюрами. Саме ми створили такі системи у кожній галузі сьогоднішнього українського суспільства: в міліції, в суді, в прокуратурі, в школі, в університеті, на митниці і т.д. Думайте про це кожний раз коли "дякуєте" чи "просите", згадуйте про це кожний раз коли у вас "просить" лікар, суддя, даішник, вчитель. І кожний раз коли дасте нагадуйте собі, що ви не маєте морального права обурюватися такою системою, адже саме ви є її учасником, шестернею, гвинтиком, без якого ця система рухне.

п.с. Я ні разу не сумніваюся в професійності Токарчука - відгуки тут, під статтею на Волинських Новинах, на іншому форумі, переконали мене в цьому. Є і негативні, але ж я розумію, що не помиляється той хто нічого не робить. Нагадаю уривок з лекції про алкоголізм: в нас спиваються тільки професіонали - поганому токарю могорич не ставлять. Так і у випадку з Токарчуком - поганому лікарю не "дякують".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

От просто цікаво - що хто хоче в результаті цього обговорення добитись?
Ми багато чого обговорюємо - висловлюємо власні думки відносно чогось, робимо якісь висновки.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Саме ми зробили посаду Токарчука привабливою для іншого хабарника, якого, я не сумніваюся в цьому, посадять на місце Токарчука і заради чого й було влаштовано цей цирк з міченими купюрами.

Не спіши, не всі резонансні справи так закінчувались, я вже згадувала про це.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не спіши, не всі резонансні справи так закінчувались, я вже згадувала про це.

Правильніше було б написати, що я не сумніваюся, що якщо Токарчука приберуть як хабарника, то на його місце посадять ще гіршого хабарника. А не те що Токарчука приберуть. Трохи невдало сформулював думку.

п.с. не всі рейдерські атаки на посадові крісла закінчуються захватом - таки да. :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Періодично читаю цю темку, але дописувати особливо не хотілося. У мене ,власне, своє,

упереджене ставлення до лікарів пологового.

За себе багато не казатиму, народжувала дуже важко, приймала пологи знайомий лікар,

фактично, врятувала життя мені і моїй дитині. Така ситуація не виникла б, якби

лікар УЗД роздивився загрозу вчасно і направив на кесарів розтин.

Ну, то таке.

За "подяки" (хабарі і т.д)

У мене є знайома, яка пішла народжувати без домовленостей і попередніх

"внесків". Лікар практично до неї не підходив. Вона відлежала 3(!) зміни, поки

заввідділенням (консультації) не здійняла крику, бо у неї не схватки були,

а страшний біль від запального процесу. Звичайно, її кесарили, пролежала вона тиждень у реанімації,

молоко, звичайно, перегоріло. Богу дякувати, хоч з дитиною обійшлося.

Я вам скажу так, що багато залежить від людини, це раз. А по друге, систему вже

не поламати. Ідеш народжувати без "подяк"? Май кінське здоров"я

і матку як у спортсменки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для загального розвику.

Інтерв'ю річної давності.

Там намного интереснее каменты почитать. Кто, кому, когда и сколько

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Там намного интереснее каменты почитать. Кто, кому, когда и сколько

Читала. І, хоч стріляй мене, не бачу жодного, де написано, що Токарчук вимагав (натякав на) гроші.

Чи, навіть, та ж сама Бєлкіна. Певні медсестри, акушерки... Хто попадав на їх зміну - відгуки негативні.

Хто попадав до нормальних - позитивні. ІМХО

Чула колись десь термін "залікували через гроші".

Здається, це також сюди в тЄму.

Один з коментів:

Було лише 2 випадки : перший ..., а другий випадок - дитячий педіатр ходив до мене в палату і наголошував, щоб я не думала виписуватись з дитиною, поки він не зайде - треба ж лікарю віддячити! За що? За те, що він 1 раз в день прийде огляне мою дитину? Оце було гидко.

Мені також наголошувала, але де в тих словах: ВІДДЯЧИТИ? :blink:

Напридумуюсь собі, зроблять і потім жаліються.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Лікарі не вимагають, за них це робить нижчий медперсонал - це система, де рука руку миє. Розкажу історію з власного життя: працював на роботі, де люди також "дякували", саме "дякували", а не ми "просили" - за швидко зроблену роботу, за індивідуальний підхід і т.д.. Але фірма була невелика і директор (власник) знаходився з нами фактично в одній кімнаті, тому "дякували" за мою роботу йому, але він ніколи не брав, тоді люди починали "дякувати" мені, але ж директор сказав: "нічого нам за це не треба", то і я не беру, віднєкуюся. Пропустив я декілька могоричів і директор не витримав, відвів мене в сторону і почав мене зеленого, життя вчити: "Якщо я не беру то це не означає, що і ти не повинен брати. Я не беру бо я директор, власник, мені негоже брати "подяки". А вам молодим і голодним - це нормально, так що бери і не випендрюйся". І мусив брати, так як вчив директор, виходив ніби покурити і ніби "втіхаря" від директора брав, бо директор любив "за комір закласти".

Як вже писали, я також не вірю в комунізм в окремо взятому пологовому будинку. Ніби він існує поза системою, ніби, щоб туди влаштуватися на роботу, ніхто не платить як у всіх інших лікарнях, ніби там лікарі не беруть і не передають наверх "долю", яка доходить до міністра.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

люди також "дякували", саме "дякували", а не ми "просили"

Дають - бери, б'ють - біжи.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вставлю свої п"ять копійок.

Хочете якісно лікуватись - зробіть так, щоб лікар не думав під час операції (огляду хворого) про те, як накормити свою сім"ю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вставлю свої п"ять копійок.

Хочете якісно лікуватись - зробіть так, щоб лікар не думав під час операції (огляду хворого) про те, як накормити свою сім"ю.

сенсація!справа лікарів-каннібалів!!

змучені голодом лікарі під час операцій вділяли від пацієнтів своїм сім"ям на шніцелі, відбивні, лівер, печеню!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якось мені особисто цей пост не зовсім зрозумілий...

Вставлю свої п"ять копійок.

Хочете якісно лікуватись - зробіть так, щоб лікар не думав під час операції (огляду хворого) про те, як накормити свою сім"ю.

Добавлю ще 5 своїх. :D

Ваші "улюблені" маршрутчики.

Хочете якісно (безпечно) їздити - зробіть так, щоб водій не думав під час маршруту (їзди) (коли гониться невідомо куди, щоб більше народу зібрати) та на зупинках (коли давить дверима людей, бо поспішає), про те, як накормити свою сім'ю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якось мені особисто цей пост не зовсім зрозумілий...

Вставлю свої п"ять копійок.

Хочете якісно лікуватись - зробіть так, щоб лікар не думав під час операції (огляду хворого) про те, як накормити свою сім"ю.

Добавлю ще 5 своїх. :D

Ваші "улюблені" маршрутчики.

Хочете безпечно їздити - зробіть так, щоб водій не думав під час маршруту (їзди) (коли гониться невідомо куди, щоб більше народу зібрати) та на зупинках (коли давить дверима людей, бо поспішає), як накормити свою сім'ю.

Це ж просто: побільше шоу на ТВ і жить станєт лучше, жить станєт вєсєлєє. Особливо в плані позитиву мене радують передачі дівки-в-шапці - в країні лікарі хабарі беруть, а вона показує як мажори ікру хавають. ;/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вставлю свої п"ять копійок.

Хочете якісно лікуватись - зробіть так, щоб лікар не думав під час операції (огляду хворого) про те, як накормити свою сім"ю.

А перед тим, як це зробити, бажано взнати, чим лікар харчується. А то може його сім'я звикла осетринку чорною ікрою закушувати, а ти йому торбу з палкою "Докторської" тицьнеш в якості подяки. Самому ж потім і соромно буде за свою поведінку. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

сенсація!справа лікарів-каннібалів!!

змучені голодом лікарі під час операцій вділяли від пацієнтів своїм сім"ям на шніцелі, відбивні, лівер, печеню!

553.gif

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

систему вже не поламати. Ідеш народжувати без "подяк"? Май кінське здоров"я

і матку як у спортсменки.

А от з цим не погоджуюсь, систему треба ламати, перебудовувати, тільки от наша влада не хоче цього робити,- забагато гемору, а відкатів 0. Та й людям вже нарешті треба сказати що медична допомога в країні платна(в конституції записано "в межах забезпечення" - а воно на рівні плінтуса), щоб кожен знав -скільки платити і за що, який рівень допомоги він може отримати за ці кошти. Коли вже це буде - не дочекаємось мабуть.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пропоную закрити тему: висновки кожен для себе зробив, а "блістать гранями" надоїло читати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"блістать гранями" надоїло читати.

но удіржацца німагу?

но я всьо такі блєснул конструктівним прєдложєнієм :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

систему треба ламати, перебудовувати
людям вже нарешті треба сказати що медична допомога в країні платна

так отож.

Тема медичного страхування - взагалі окрема.

Я просто відкрито фігєю з "злоби" сьогодняшнього дня:

нема бабулєсіка? нема крапельниці. нема ліжка. нема ліків.

нема лікаря. ніх%№ нема! і всі це прекрасно розуміють.

Добре, коли є гроші, то не страшно і в лікарню попасти, і лікарі кругом хароші як Айболіти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та й людям вже нарешті треба сказати що медична допомога в країні платна(в конституції записано "в межах забезпечення" - а воно на рівні плінтуса)

Той політик, який внесе зміни в текст Конституції "медицина безкоштовна платна" підпише собі приговор. Бо він "пам*ятає" про електорат, якому не буде як за 800грн пенсії/мінімалки тягнути медичну страховку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...