Перейти до змісту

Михайла Токарчука "взяли"на отриманні хабара


BARAKUDA

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 167
  • Створено
  • Остання відповідь

вот-вот, а то замість того щоб самому для дружини купляти все в аптеці, він десь бухає "обмиває ручки", а вона такий мізер дає чайових. Або взагалі не давай і не позорся, або якщо хочеш віддячити, в палаті повиння бути присутня шоколадка толкова, як раз для таких випадків. Хоча медсестра просто виконала свій обов*язок, що для післяродового трошки странно :rolleyes: .

Яка на йух різниця де і чим займається чоловік? А якщо незаміжня? А якщо сирота? Сам же ж пишеш, що це її обов'язок.

Тут вже не раз писали - хто скільки може - стільки і дає, і якщо я дав 100 а Phoinix дав 400, це не означає що більшість має змогу давати від 100 до 400, і це не означає що родів за зміну не менше як 1,5. І з яких пір в нас людей з хоча б моїм достатком більшість? А достаток в мене не високий, і в 2008 році, коли народжували, хіба до середнього дотягував.

Ти вже сам прокоментував свою ж фразу "хто скільки може - стільки і дає" - "Або взагалі не давай і не позорся" отак прокоментує і персонал, коли дасиш менше сотні гривенників. Сам же пишеш достатки в тебе не високі, а сотню дав, отак всі бідові і дають: сам не матиму що їсти, а "подякувати" лікарям мушу.

А родять в Луцьку, по 8 разів на добу - статистика.

це не капєйкі, стільки повинен отримувати медперсонал такого рівня. Але цього не вистачить на спа-салони і інші жіночі радості якщо чоловік не заробляє в рази більше.

Та ти що? З яких пір Луцьк став містом мільйонерів? Назви хоч одну професію в Луцьку, робітники якої отримують в середньому таку зарплату. Навіть банкірська середня зарплата менша за 4000 грн. Чому тоді акушер повинен отримувати 4000 і не менше? Чим він кращий за інших людей? Лікар-фтизіатр, імхо має отримувати більше за акушера, а зайди в тубдиспансер (якщо не ссиш) і спитай про його зарплату.

З приводу хабар чи подяка (це я про вікі) - все одно треба відділяти мух від котлет - одна справа тицяти чинуші з пузом на жоповозі конверт (до чи після)за грьобаний підпис чи вказівку, а друга - людині з мізерною ЗП за кропітку роботу і хороше людське ставлення. А вот хірургу, якщо йому 100$ за операцію "мало" - то пішов він н*хєр, ващє нічо не получить. Суто власне ІМХО.

Хабар він і в Африці хабар... Як ти його не називай - муха чи котлета...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як не крути, а ми просто заручники ситуації, нашої державної політики. Виходить ми просто компенсуємо лікарю ту різницю яку йому не доплачує держава. Інакше в лікаря не було б часу віддаватись своїй справі, він змушений би був заробляти гроші десь в другом місці щоб прогодувати сім"ю. І погодьтеся, що у нас так не тільки у лікарнях, а скрізь де не копнеш. І це ще буде довго. А все починається з маленького, навіть з того самого недопалка якого ми кидаємо під ноги на зупинці, коли метра за два стоїть урна.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ти вже сам прокоментував свою ж фразу "хто скільки може - стільки і дає" - "Або взагалі не давай і не позорся" отак прокоментує і персонал, коли дасиш менше сотні гривенників. Сам же пишеш достатки в тебе не високі, а сотню дав, отак всі бідові і дають: сам не матиму що їсти, а "подякувати" лікарям мушу.

А родять в Луцьку, по 8 разів на добу - статистика.

Дати 100 - це не був удар по моєму бюджету, були б складніші роди - дав би більше. Але дехто притримується думки - це їхня робота - нічого не дам. І хто тобі сказав що бідові віддадуть останню копійку акушерці?

Якщо 240 дітей на місяць - 24000 грн. Нехай є 3 зміни по 3 акушерки - ітого грубо по 2,5-3к на рило. На спа вистачить?

Та ти що? З яких пір Луцьк став містом мільйонерів? Назви хоч одну професію в Луцьку, робітники якої отримують в середньому таку зарплату. Навіть банкірська середня зарплата менша за 4000 грн. Чому тоді акушер повинен отримувати 4000 і не менше? Чим він кращий за інших людей? Лікар-фтизіатр, імхо має отримувати більше за акушера, а зайди в тубдиспансер (якщо не ссиш) і спитай про його зарплату.

nickel, ти добре зрозумів що я хотів цим сказати. В норм. країнах лікарі - це заможні люди. Якби акушерка мала такий оклад - я б їй вже не тицяв тих 100 грн, бо вона ітак отримувала б ГІДНУ ЗП (як для Луцька) за свою роботу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

значит так :

я б їй вже не тицяв тих 100 грн,

именно отсюда растут ноги...

Гетто

PS не надо ссориться

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

nickel, ти добре зрозумів що я хотів цим сказати. В норм. країнах лікарі - це заможні люди. Якби акушерка мала такий оклад - я б їй вже не тицяв тих 100 грн, бо вона ітак отримувала б ГІДНУ ЗП (як для Луцька) за свою роботу.

Судді/прокурори у нас мають достойні зарплати чи вони від цього перестали брати, чи їм від цього перестали давати? ДАІці мають недостойні зарплати і також (як і лікарі) беруть хабарі, що вони від цього стали краще виконувати свої обов'язки?

А в нормальних країнах у всіх нормальні і достойні зарплати. А в Україні у всіх малі зарплати, лікарі не є винятком, вони не випадають з загалу з своїми низькими зарплатами.

п.с. Я, кагбе, не сварюсь.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дайці отримують 3000, імхо це забагато. Судді-прокурори за хабар перетворюють закон на дишло - куди поверне туди й вийшло - самі створюють умови щоб їм несли. Акушерка створює такі умови?

Мені цікаво, "не уходя в дебри", хтось, хто не дав хабаря, НЕ РОЗРОДИВСЯ?

Є такі, що залишились вагітними???

Якщо пологи проходять нормально, біля породілпі є акушер.

Якщо щось не так - тоді вже лікар. До когось не прийшов?

різницю між суддею і акушеркою відчуваєш?

Якщо закон почне розділяти поняття "хабар" та "подяка", то хабарі в нас зникнуть як такі, всі будуть "дякувати"

ЗІ ми не сваримось, ми сперечаємось))) Peace!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

то хабарі в нас зникнуть як такі,

хотя и буду банальным, но в хабарныцтви виноваты сначала те, кто предлагает, а потом приходит аппетит... хиба не ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо закон почне розділяти поняття "хабар" та "подяка", то хабарі в нас зникнуть як такі, всі будуть "дякувати"

100 %.

Тим більше навіть "подяка" для когось буде непосильною. Всякі є пацієнти, декому на ліки не вистачає, яка вже тут мова про подяку. І коли лікарі, акушерки чи санітарки (неважливо хто) не приймають маленьку подяку, соромлячи при цьому людину, яка дає, то такі люди не гідні займати свої посади.

"заберіть гроші, ви за них ще й з чоловіком своїм сходите"

вот-вот, а то замість того щоб самому для дружини купляти все в аптеці, він десь бухає "обмиває ручки", а вона такий мізер дає чайових. Або взагалі не давай і не позорся, або якщо хочеш віддячити, в палаті повиння бути присутня шоколадка толкова, як раз для таких випадків. Хоча медсестра просто виконала свій обов*язок, що для післяродового трошки странно :rolleyes: .

Які грунтовні висновки...

А може, він якраз працює, щоб дружину не опозорити і заплатити тій людині "нормальну подяку"?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А медсестра не буде засоромлена коли оті 7 грн здачі візьме собі? Як на мене там нема за що дякувати, але якщо вже хочеться дуже - то не 7 грн, бо це дійсно принижує.

talja, в породіллі ще є мама, свекруха, а чоловік якщо працює - то повинен нормально забезпечити жінку на такі подяки. А не сімома гривнями. Повторюся - краще не дякувати, ніж дякувати так.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ага, з прізвищами і сумами.

именно так !!! слабо ? тогда не скулите, что у нас взяточничество процветает... извините за эмоции

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А медсестра не буде засоромлена коли оті 7 грн здачі візьме собі? Як на мене там нема за що дякувати, але якщо вже хочеться дуже - то не 7 грн, бо це дійсно принижує.

talja, в породіллі ще є мама, свекруха, а чоловік якщо працює - то повинен нормально забезпечити жінку на такі подяки. А не сімома гривнями. Повторюся - краще не дякувати, ніж дякувати так.

Тут вже не раз писали - хто скільки може - стільки і дає

без коментарів

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А медсестра не буде засоромлена коли оті 7 грн здачі візьме собі? Як на мене там нема за що дякувати, але якщо вже хочеться дуже - то не 7 грн, бо це дійсно принижує.

talja, в породіллі ще є мама, свекруха, а чоловік якщо працює - то повинен нормально забезпечити жінку на такі подяки. А не сімома гривнями. Повторюся - краще не дякувати, ніж дякувати так.

Ну 7 грн. то справді не подяка, але якщо вже вона так неприємна медсестрі, то нехай просто відмовиться, а не соромить жінку.

VadimM, а якщо немає в породіллі нікого? Знаю таку сім"ю - жінка була дуже рада, що не робили кесареве, бо не було кому доглянути за нею після пологів, а чоловікової зп в 1600 грн. не вистачало не те, що на подяки, а на комунальні та їжу.

Справа кожного як і кому дякувати, але от соромити людей за таке, то не по-людськи.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

nickel, то що, може копійками "дякувати"? Існують же якісь межі (нижні), тому я і написав про шоколадку, вона на 3 грн дорожча - не катастрофа.

Справа кожного як і кому дякувати, але от соромити людей за таке, то не по-людськи.

Так, соромити за таке то вже дійсно занадто. З іншої сторони я вже про шоколадку писав.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тема переходит в название "Давать хабари или не давать"... к сожалению...

ну да... і судячи з думок, варто розрізняти - Подяку і Хабар. що з них ДО, а що ПІСЛЯ... а по темі,так вже писали і це напевно 100% так...заплановано.якшо купюри мічені.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

nickel, то що, може копійками "дякувати"?

Тут вже не раз писали - хто скільки може - стільки і дає

І чи дякувати взагалі...

Існують же якісь межі (нижні), тому я і написав про шоколадку, вона на 3 грн дорожча - не катастрофа.

Де існують нижні межі хабарів-подяк, покажи тарифну сітку? А як жіночка, яка не може сходити за ліками і якій не можна вставати, після операції, має метнутися "диким кабанчиком" за шоколадкою? Вона якраз на шоколадку (каву) і давала, і було б там 10 гривень реакція була б та ж. 100%.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так, соромити за таке то вже дійсно занадто. З іншої сторони я вже про шоколадку писав.

Ліхо.Значить сьогодні за пройтися 100 метрів (в обидві сторони) 7 грн мала винагорода, незважаючи на оклад (про обов'язки медперсоналу писати не будемо, так як "не вставати" і "вколоти" контролювати/виконувати повинна медсестра, а породілля заздалегідь не може знати, що їй знадобиться з медикаментів).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вот-вот, а то замість того щоб самому для дружини купляти все в аптеці, він десь бухає "обмиває ручки", а вона такий мізер дає чайових. Або взагалі не давай і не позорся, або якщо хочеш віддячити, в палаті повиння бути присутня шоколадка толкова, як раз для таких випадків. Хоча медсестра просто виконала свій обов*язок, що для післяродового трошки странно :rolleyes: .

Не знаю чиї чоловіки "бухають", коли дружина ще в пологовому. Мій не мав змоги цілодобово сидіти біля нас, бо банально заробляв гроші...думаю, не треба казати скільки їх треба одразу після виписки додому і доти, доки дітей на ноги не поставиш. Мама була з меншою донечкою вдома. А збираючись в пологовий ну якось не вписала в свій список ...надцять шоколадок. Я мала змогу сама ходити в аптеку, але маля ніколи не лишала саме, завжди просила чергову наглянути. Окрім аптеки, доводиться виходити і в душ, і в туалет. То, як тоді, за кожне "попісяти" по шоколадці? :blink:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я не мав на меті обговорювати післяпологове відділення бо і сам не у захваті від їхніх порядків. В післяпологовому є люди які дали ДО, і до них відповідне відношення, і є люди які ДО не дали, а ПІСЛЯ вже і не дадуть, тому що нема за що. Працюють вони там зпід-палки, якщо не даєш ДО. І шоколадка як подяка можливо й завелика, оскільки ти і так платиш за ліки і всякі непанятні внески "на благодійність".

Тут дехто каже що акушеркам нема за що дякувати грошима, як і мед сестрам у післяпологовому. То не рівняйте ..й з пальцем післяпологове відділення з пологовим.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я не мав на меті обговорювати післяпологове відділення бо і сам не у захваті від їхніх порядків. В післяпологовому є люди які дали ДО, і до них відповідне відношення, і є люди які ДО не дали, а ПІСЛЯ вже і не дадуть, тому що нема за що. Працюють вони там зпід-палки, якщо не даєш ДО. І шоколадка як подяка можливо й завелика, оскільки ти і так платиш за ліки і всякі непанятні внески "на благодійність".

Ти в цій темі вже такого намолов, що сам забув, що писав.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А ви чули львівські і київські розцінки? І що до нас з столиці їдуть народжувати, мотивуючи - розкіш за халяву?

Я перші пологи мала ще в старому пологовому (коли не було партнерських пологів) і маю з чим порівняти. Персонал +/- той самий, а ставлення інше. ЦЕ НЕБО І ЗЕМЛЯ! Хто через це пройшов - може підтвердити. Думаю для людей має значення також в яких умовах працюєш. То чия в цьому заслуга???

Щодо післяпологового відділення, то другі і треті пологи я брала палату-люкс і мала спокій щодо туалетів і персоналу. Кнопкою виклику неонатального і гінекології не користувалась, не було потреби, бо супроводжували мене на вищому рівні.

Саме смішно було, коли одна і та ж лікар-неонатолог при перших пологах затягувала виписку, тріпаючи нерви (чекаючи торбу), а при других (у новому пологовому) на третій день посміхаючись виписувала - без торб і грошей :D

Мені психологічно легше заплатити фіксовану суму і отримати сервіс, а не гадати скільки кому треба чи не треба і чи мало чи не мало.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...