Перейти до змісту

Михайла Токарчука "взяли"на отриманні хабара


BARAKUDA

Рекомендовані повідомлення

Відкрили таки кримінальну справу. Джерело

Дєнь ото дня растьот процент жиров у маслі... (с)

http://perec.in.ua/news/6949/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 167
  • Створено
  • Остання відповідь

Вже і на "Волинських новинах":

На Волині працівники Державної служби боротьби з економічною злочинністю викрили головного лікаря комунального закладу, який вимагав та отримав 300 доларів США хабара.

Посадовець вимагав хабар від жителя обласного центру за сприяння в госпіталізації його вагітної дружини до згаданого лікувального закладу без наявності направлення лікувально-профілактичних закладів. Про це повідомили в управлінні зв'язків з громадськістю МВС.

Задокументовано ще 27 фактів отримання правопорушником хабарів на загальну суму 30 тисяч гривень.

Органи прокуратури порушили кримінальну справу за ознаками злочину, передбаченого частиною 2 статті 368 «Одержання хабара» КК України.

Нагадаємо, 27 квітня прокурор Волині Андрій Гіль повідомив, що проти головного лікаря Луцького пологового будинку Михайла Токарчука, якого буцімто спіймали на хабарництві, порушили кримінальну справу.

Marshall чомусь не похоже, що всьо буде хорошо, чи я помиляюсь?

розкручується маховик "репресивної" машини...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо Токарчука "взяли" не на "гарячому" (а судячи з інфи в інеті - то ні), вину його буде важко довести (це особливість справ по хабарництву). Заяви потерпілих необхідно перевіряти і треба "залізні" докази, або явку Токарчука (її, я так розумію, не буде). Хіба що можуть йому інкримінувати халатність або щось інше з розділу 17 Кримінального кодексу України.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Відкрили справу проти Луценка за 40 тис грн, проти Токарчука за 300 дол.А зам Волинського УБОЗа їздив на Х5 за мільон, Могильов на Каділаку за десяток мільонів і нічого.

Саме страшне , що поняття професійності повністю підміняються поняттями підлабузництва та партійної приналежності.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Знову, курва, радіо, телебачення, курва, преса.

Влада собі як влада: суцільні, курва, бандити.

Ю.Андрухович

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Відкрили справу проти Луценка за 40 тис грн, проти Токарчука за 300 дол.А зам Волинського УБОЗа їздив на Х5 за мільон, Могильов на Каділаку за десяток мільонів і нічого.

Саме страшне , що поняття професійності повністю підміняються поняттями підлабузництва та партійної приналежності.

Це називається - подвійні стандарти: сам їздиш на БМВ за 100 тис. дол.США, і з іншої сторони - надуваєш щоки, коли розказуєш пресі про чергового "корупціонера" чи хабарника, якого спіймали з 10 доларами.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Обіцяв відписатись як потрапимо в пологовий. Сьогодні, ну тобто вже вчора потрапили типу на збереження так як пішов уже перенос. Поселили дружину в палату. Як брали, так після випадку з Токарчуком далі всі беруть, ніхто "не стісняїця". Не вимагають, а морально підштовхують. Зараз їх в палаті троє. Дві жінки сказали, що при поступленні відразу дали лікарці по 100 грн. Я своїй сказав не давати, оскільки вона просто лежить і чекає родового процесу, їй нічого не роблять. Так от, до тих хто дав, відношення трохи інше - Сю-сю-сю. А в нашому варіанті гав-гав-гав. Навіть на вулицю сьогодні не пустила, хоча всі інші пацієнти навіть із загрозами гуляли по території. Ще раз повторюсь, я за "невеличкі подяки", але потім, за хороше ставлення і чудово виконану роботу, але проти коли безсовісно примушують башляти. Далі буде...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Токарчук приймав моїх трьох дітей, двох племінників, трьох діток близьких подруг... за все можу бути йому тільки вдячна! ніколи від нього не почула, що щось потрібно дати! Подяка - так була, постфактум. але це моя особиста позиція і фінансова спроможність. він справжній лікар - ранком вже на роботі, вночі - ще на роботі. в вихідні - чергує. руки в нього золоті, краще нього не ріже ніхто.

просто всякому новому керівництву треба вільні місця. так було завжди, так і буде. а тих, хто гребе лопатою і навіть не ховається ніхто за руку ловити не буде :unsure:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дубль 2. Тільки з пологового. Став вдруге батьком. (можна вітати :blush: ). Що хочеться написати. У нас надзвичайно чудовий пологовий будинок, яким наше місто повинно гордитись. Наперед ні з ким не домовлявся (а нащо?). Пологи приймала оцей чудовий лікар, допомагала акушерка Ірина, якій також ціни нема. Можна сказати на руках носили і увагою не були обділені. Навіть можу сказати аж зачасто оглядали і питали. Усі були ввічливі і пропонували всілякі послуги. Ніхто нічого не вимагав, ніяких грошей чи ще щось. Все пройшло, за їх словами, як книжка пише, без будь яких ускладнень. Після всього усім подякував, як міг, тому, що дійсно була пророблена чудова гуртова робота. Вже через годину були у післяпологовому. Тут ще не встигли побути тому нічого поки не можу сказати, але мимоволі чув розмову на черговому пості. "-Хто в нас тут зараз? - Ну та селючка, що вчора і ця (моя). - Вона (селючка) тобі шось давала? - Можу скрутити тобі з трьох пальців те шо вона мені давала." Телефонував дружині, то ніби відносяться нормально бо минулого разу залишились погані спогади про післяпологовий. Ще раз дуже дякую сьогоднішньому персоналу 2-го поверху. Не знаю нічого про Токарчука, але заклад і персонал в нього не з гірших. Я б сказав, показовий.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Stork, вітаю! Хай маля росте здоровим і слухняним!

Про післяпологове згадувати не хочеться :mdr:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

От вам сам Гіль і відповів на питання: хабар чи не хабар

Є так звані «подяки», хоча вони – незаконні. Але це – не хабарі».

Цікаво, а "подяки", в розумінні прокуратури, завжди у грошовому еквіваленті? :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як завжди затримали, подоїли на зелененькі (Гіль напевно нагадав Токарчуку табличку ділення) і відпустили!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Луцький пологовий зробила таким, який він є зараз, попередня завідуюча Ніна Загребельна. Це вона, як поїхала за кордон, загорілась такою метою, щоб зробити пологовий привітним до матері і дитини. Проводилось спеціальне перевивчення персоналу - не вповивати, не кормити з пляшечок і т.д. а головне - не гавкати на пацієнтів. Але на жаль вона теж пішла з цього посту зі скандалом. Прийшов не менш компетентний і професійний Токарчук.

Я народила двох діток в цьому пологовому. Ніому нічого не платила і не домовлялась наперед про пологи. Першу дитину народила шляхом кесарського розтину. Оперував Загребельний- син колишньої завідуючої. Все пройшло добре і без ускладнень. Нікому не платила, бо ніхто і не натякав, а ще після наркозу була в тумані. Другого малого через 1 рік 8 міс народжувала сама. А після родів гормони в голову і стільки ж щастя навколо - і дитинка здорова, і народила з рубцем на матці, що хотілось роздавати подарунки всім. Але ж, як тут писали, дають, скільки можуть дати. Скромно роздали по 100 лікарю і акушерці.

Я вважаю, що ніякі це не хабарі. Моя подруга народжувала у Токарчука, якраз після закінчення вузу, обоє з чоловіком молоді, батьки дуже далеко, квартиру знімали. Після родів вона у нього запитує: скільки? А він їй: Що ти мені можеш дати? Годуй здорова свою дитину та й все!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...
У Луцькому пологовому продавали безкоштовні ліки

У Луцькому пологовому будинку реалізували медикаменти, які мали надавати немовлятам безкоштовно. Про це 25 травня розповів прокурор Волинської області Андрій Гіль.

Зі слів стража закону, в пологовому будинку порушили кримінальну справу за фактом реалізації за гроші медикаментів, які були надані державою як безкоштовні для новонароджених дітей. Однак до цієї справи причетні інші особи, а не власне головний лікар.

А стосовно керівника цієї установи Михайла Токарчука порушили кримінальну справу за зловживання службовим становищем.

Також Андрій Гіль розповів, що ректору Луцького інституту розвитку людини «Україна» Роману Карпюку прокуратура міста Луцька теж висунула обвинувачення. Деталі прокурор пообіцяв повідати після розгляду справи.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...