Перейти до змісту

Люблю грозу в начале мая...


Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 348
  • Створено
  • Остання відповідь
Ну що, всі сухенькі?

Клав камінь, згорнувся і поки шукав хазяїна щоб хату закрив то за хвилину навіть труси намокли. По дорозі додому біля золотого дракона чуть гольфу в жопу не в*їхав.

Люблю грозу в начале мая...)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Блін, так і оглохнути можна. Гримнуло, можна сказати біля самого вуха ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В тещі тєлік блимнув - думала капець, аж сльозу пустила) Гроза пройшла, підключив - паше)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На Козакова 12 блискавка вдарила в комин і розвалила його, обломки комина побили шифер, шифер падаючи побив три машини. Розетки аж тріщали, якщо хтось не вимкнув техніку, то мабуть попав. Один з власників трьох злощасних авто стояв на балконі, думав що отриамє контузію від ударної хвилі, бо аж будинок задрижав.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

над просп. Соборності..

hTX64tHynAg.jpg

Тесла би оцінив, він любив спостерігати за блискавками, особливо хорошим навіть аплодував.

101949.jpg
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тесла би оцінив, він любив спостерігати за блискавками, особливо хорошим навіть аплодував.

Тесла, можливо й аплодував би, але мій пес Яшка, який в стрибкові жінці на руки вискакував, думаю не розділив би його захвату)))))
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вночі гарно бабахнуло одненький раз - а так і нічна гроза була слабенька чекав більшого :_09:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Блискавка по кадрам.

Якось так:

О!! Женя, прикольно.Це одна блискавка яка блимнула десь на 1секунду, я на планшет засняв,ех! ще якби якість кращу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На Тернопільщині блискавка вбила чоловіка

Вчора, 25 травня у Тернопільській області пройшли сильні дощі зі шквалами та грозами. Ввечері у місті Кременець, блискавка вбила 36-річного чоловіка.

Про це повідомляє прес-служба ДСНС у Тернопільській області.

Чоловік під час грози працював на присадибній ділянці.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...