Перейти до змісту

Люблю грозу в начале мая...


Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 348
  • Створено
  • Остання відповідь

Це тільки мені здалось, що дуже голосно перший раз гримнуло!? :)

(аж авто в дворі засигналили)

Та не то слово, особливо коли поряд з тобою так гепає

я добряче пересрав о_О

Стою собі на кухні при світлі від витяжки, спокійно жарю вечерю, вікно відкрите, слухаю як легесенько дощик крапає по підвіконнику... накладаю в тарелку отбівнушку і тут в секудну все навколо біло-фіолетове і як не затріщ-щ-щить :_09: квартиру трусануло непогано так, не дивно що всі машини в дворі загули

Нелюблю грозу((

п.с. Отбівнушку жалко( Коте підібрав бистріше за мене :)

фіг заснеш. щось все одно відбувається, щойно нарахував близько 20 швидких по пр. Волі, їхали в сторону центра з увімкненими сиренами. Ніхто не в курсі?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ого!Пардон,трохи не в тему.Тільки що 22 чи 23 швидких допомоги по Рівненській проїхали.З сиренами і маячками.

фіг заснеш. щось все одно відбувається, щойно нарахував близько 20 швидких по пр. Волі, їхали в сторону центра з увімкненими сиренами. Ніхто не в курсі?

не по темі... :0131:

то швидкій подарували 24 нових карети, медики від радості влаштували "круг почёта" :0159:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це тільки мені здалось, що дуже голосно перший раз гримнуло!? :)

(аж авто в дворі засигналили)

Та не то слово, особливо коли поряд з тобою так гепає

а коли їдеш на двох колесах і поряд з тобою в декількасот метрах , спочатку засліпило, аж фонарі на Глушець потухли, а потім потужний звук.... ух адреналінчику прибавилось :0152:

правда Irni? :_02:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...

Шо там?? Яка сводка з вулиць Луцька? Ато треба їхати додому.

А шо, лило сильно??? Стоять невеликі калюжи тай все (район Вишкова)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А шо, лило сильно???

Вантажники їхали по маршруту Вокзал-Нова Лінія-Зміїнець, то казали шо лупив такий, шо не можна було їхати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 10 місяців потому...

чудовий теплий дощ, наелектризоване повітря, що пахне озоном, повні туфлі води, штани до коліна теж, і само собою футболка...

прекрасний настрій

:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

... і завивання автомобільних сигналізацій майже після кожного розкату грому :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

і ті ж граблі цього року

не пробуйте автівкою їхати по конякіна (середина море), не прямуйте на перехрестя Кравчука\Інтернаціоналістів

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не пробуйте автівкою їхати по конякіна (середина море)

з балкону спостерігати - цікавіше, ніж тєлік дивитись. Щорічний безкоштовний атракціон. І нервовий зрив для водіїв, яким можна тільки поспівчувати. Здається, що місцеву владу досвід нічого не вчить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчера шел с работы и немного пофотал под дождем. Классный был дождь, теплый прям как летом. Гулял под ним часа полтора и даже не замерз :)

17397582182_e13880b91a_b.jpg

17192119867_462f18ec7a_b.jpg

17397593072_487504c413_b.jpg

17397575552_4ee432fb3b_b.jpg

17211997300_628404b270_b.jpg

17212005370_78a093e0d1_b.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

оффтоп

Big_Brat, фото супер, але ховай їх будь-ласка під спойлер. Не у всіх є швидкісний нет.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Не знаю наскільки ці дані "живі" (в менюшці показують різну затримку, я бачив і 5 і 10 сек), але цікаво поспостерігати, особливо це актуально зараз:

http://www.lightningmaps.org/realtime

ps: поклацайте по менюшкам.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну що, всі сухенькі? :_07:

Нє бл@ть!, якраз з гаража йшов :0159: , але гроза була дуже красива, блискавок багато, ух і "зрєліще!"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

люблю грозу. вона якось відволікає від буденних проблем. сидиш вдома на лавочці і дивишся як формуються потічки, як хлюпотять каплі по калюжах, а небо розсікає блискавка і грім. :_25:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...