Перейти до змісту

Люблю грозу в начале мая...


Рекомендовані повідомлення

ми вчора з хомячком особисто чотирьох "утопленіків" з водяного полону витянули.

Трьох - біля гостинця і одного - біля другої лікарні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 348
  • Створено
  • Остання відповідь

Вчора ввечері вже як гроза стихла на алеї від дерева відламалась здоровенна гіляка. Впала прямо на лавочку. Добре, що там ніхто не сидів в цей час...

965ad13a47_preview.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчора ввечері вже як гроза стихла на алеї від дерева відламалась здоровенна гіляка. Впала прямо на лавочку. Добре, що там ніхто не сидів в цей час...

самая достоверная,свежая, актуальная информация из жизни Луцка,сначала появляется на борде

Оце так точно. Ця верба росте в мене під вікнами (навіть на фото видно одне моє), але якби не Борда - то й не знала б про це))). Гілочку вже приїхали забирати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Крава... так і подумала що це ти 911 :rolleyes:

от і ролік з нашими покатухами...

так воно і було. Трьох там зняв. І ще одного біля другої лікарні. :0005:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчора ввечері вже як гроза стихла на алеї від дерева відламалась здоровенна гіляка. Впала прямо на лавочку. Добре, що там ніхто не сидів в цей час...

965ad13a47_preview.jpg

а де то воно є? шось не можу згадати... Район Волі чи Перемоги? :sq_ye: Ми в схожій пяти-етажці жили раніше на Дубнівській. Будинок застройки 70-их років.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а де то воно є?

Між 31м та 33м будинками на пр-ті Волі.

Гілку вже прибрали)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Оце так точно. Ця верба росте в мене під вікнами (навіть на фото видно одне моє), але якби не Борда - то й не знала б про це))). Гілочку вже приїхали забирати.

Сусіди ;)

А гілочку таки дійсно доволі оперативненько прибрали. Аж дивно якось :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Справді дивно. А на Соборності ось вже третій день лежить така ж велика гілка на тротуарі, а комунальники хоч би хни :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Справді дивно.

Мабуть крім нас двох таких моднячих бордівців-сусідів :D , які живуть на пр-ті Волі, ще хтось мегакрутячий живе на Коперника в (нормальному) будинку, вікна якого виходять на ту алею.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Справді дивно.

Мабуть крім нас двох таких моднячих бордівців-сусідів :D , які живуть на пр-ті Волі, ще хтось мегакрутячий живе на Коперника в (нормальному) будинку, вікна якого виходять на ту алею.

Думаю все намного проще. Біля вас є часний сектор. А там народу все в хазяйстві згодиться. Тим більше дрова...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мабуть крім нас двох таких моднячих бордівців-сусідів :D , які живуть на пр-ті Волі, ще хтось мегакрутячий живе на Коперника в (нормальному) будинку, вікна якого виходять на ту алею.

Думаю все намного проще. Біля вас є часний сектор. А там народу все в хазяйстві згодиться. Тим більше дрова...
Воно то може й так, але машина, трактор і працівники були з ЖЕКу.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чесно кажучи люблю таку погоду, як зараз(похмуро і дощик накрапає), якійсь у мене настрій виникає незрозумілий, схожий на ностальгію...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 місяця потому...
  • 8 місяців потому...

Прикольно таку грозу з дому спостерігати :)

А одного разу на вулиці мене таке піймало, страху на все життя набрався

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно їхав автомобілем з центру на Соборності... Їхати не можливо, а люди дорогу перебігають перед самим носом!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Прикольно таку грозу з дому спостерігати :)

Ще краще усвідомлювати, що три дні вихідних (відпочинку біля води) були без такої (чи навіть меншої) грози)))
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в Киверцах лупит нипадеццки, :) сутра надо будет новости почитать.

молнии так часто и так ярко,книжку читать можно,но гром далеко слыхать,кому то не повезло больше

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Аби без шкоди, а так відловлюю кайф в подібних стихіях. Заворожує природа своїми емоціями.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дощ-це моє...обожнюю)) Так багато в ньому почуттів, відчуттів...до безтями люблю!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У нас под окном офигенная яблоня (оч сладкие яблоки и дети их просто обожают), я быстренько с фонариком 3 пакета яблок насобирал! Промок насквозь, но прикольно блин..... Не скажу, что дождь тёпый был, но и не холодный.....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...