Перейти до змісту

Caprichos

Учасники
 • Кількість зміста

  600
 • Дата реєстрації

 • Останній візит

Репутація громади

118 Продвинутий

Про Caprichos

 • Ранг

 • День народження Лютий 19

Контакты

 • ICQ
  611741214
 • Skype
  capri4os.lutsk.ua

Останні відвідувачі профілю

13 170 перелядів профілю
 1. Продовжує дивувати та захоплювати В.Лис. Країна гіркої ніжності - три покоління однієї родини, три долі, три жінки, кожна з яких обирає свій життєвий шлях - шлях кохання, ніжності, гіркоти.
 2. Із нещодавно прочитаного: Володимир Лис " Із Сонцем За Плечима. Поліська мудрість Пелагеї" - справжній скарб. Ірен Роздобудько "Лицей послушных жен" - повна туфта... значно більше сподобався інший роман Роздобудькко "Если би..."
 3. Пам"ятаєте історію життя Якова, яку розповів нам Володимир Лис? Історія та була непроста, насичена подіями та різними життєвими переплетами... У Лиса є ще одна історія про життя, сповнене тривог і гіркоти, кохання і болю, ще одна пісня, ще одне соло... Соло для Соломії.
 4. Caprichos

  Борд-допомога для діток

  На роботі з колегами зібралися і на понеділок замовила ящик бананів. Питання: куди їх доставити? Також на понеділок замовила розмальовки , олівці, фломастери. Якщо хтось зможе під"їхати на Соборності і забрати - буде чудово, якщо ні - напишіть куди все завезти.
 5. Наталко, вітаю! Всього-всього найкращого, найщирішого й найдобрішого тобі!!! Погоджуюся з Олесею - пора збиратися на здибанку, бо скучила за тобою і за усіма іншими
 6. Ксюха, вітаю! Нехай все буде гаразд, нехай досягається все заплановане та збувається все омріяне! Нехай тішать тебе твої козаки! Здоров"я та удачі!
 7. Для людини, яка має мотивацію, меж не існує. Червоною ниткою у романі Б. Вербера "Последний Секрет" пролягає питання: на які вчинки здатна людина, знаючи, яку винагороду вона отримає за свої зусилля, особливо, якщо ця винагорода - "останній секрет"?
 8. Caprichos

  Board-здибанка

  Приємно було всіх бачити!!! Ви найкращі! Всім дяки! Гетто, добре що ти відписався, а то ми всі, як завжди, хвилюємося як ти дістався додому.
 9. Caprichos

  Board-здибанка

  А може все таки в Мадагаскар нагрянемо? Бо якось мало місця в Соло на Винниченка для нашого формату здибанки. Або десь в Теревені, там столи великі, не доведеться по 3-4 столи разом ставити?
 10. Вітаю, Олесю! (хоч трохи із запізненням) Нехай усе, що тут тобі набажали збувається та примножується! Завжди залишайся такою ж щирою, милою, прекрасною!
 11. Таис Афинская - И.Ефремов Роман оснований на історичних подіях часів Македонського.Головна героїня твору - відома афінська гетера Таїс, жінка не лише гарна, а й розумна, до думки якої дослухалися навіть великі полководці.
 12. Вітаю! Нехай в житті буде стільки ж гармонії, краси й позитиву, скільки Ви даруєте нам своїм реанімованим хобі!!!
 13. Лєнуся, вітаю!!! Нехай здійснюються найзаповітніші мрії!!!
 14. Наталко, вітаю! Просто завжди будь весняно-щасливою!
×