Перейти до змісту

Рекомендовані повідомлення

Так є ще 2 канала Датагрупа, а провайдера міняти певно прийдеться...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні прийшло смс попередження, що будуть проводити технічні роботи. Рекомендують коли пропаде нет перезавантажити роутер.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 минуты назад, sergkots сказал:

Сьогодні прийшло смс попередження, що будуть проводити технічні роботи. Рекомендують коли пропаде нет перезавантажити роутер.

таке саме смс прийшло. Тільки інтернету як не було з самого ранку так і немає досі. Ніякі перезавантаження роутеру - питання не вирішують.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@yarik1

 

в мене все помінялося...

 

вмикаю ПК бачу по значку жовтий трикутник, але за 2хв. зявився інет.

 

 

 

колеги по роботі жартують, що сьогодні було переведення на доксіс  :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
43 минуты назад, lord сказал:

Кому не-будь нарахували переплату, яку обіцяла гнила контора воля нарахувати 1 липня, яка залишилась з аірбайтса?

 

в мейлі написали що максимум до 5 липня

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Грошиків на рахунку 0. Ну що ж, почекаємо до 5 липня.

Інше питання: кожен день, не в той самий час, буває що два рази на день пропадає інет і мусосво перезавантажувати роутер. Проблема не в роутері 100%. Це тільки в мене чи так в усіх і буде надалі?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У мене теж, що правда не так часто, але може із-за того що я не сиджу в неті по вечорах, то мо і не так часто бачу глюки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Звоню оператору по питанню перенесення коштів порекомендувала шукати  власників Ейрбайтс, які збанкрутіли та ніяких коштів не буде.

Перечитала мені мою заяву та сказала, що вона думає, що ця заява відношення до перенесення коштів не має. Поповнюйте рахунок бо відключимо.

Браво "ВОЛЯ".

Буде час буду розбиратись. Можливо комусь перенесли кошти черканіть.

  

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на момент переходу під Волю на рахунку було більше 100грн, весь червень не користувався колишнім Айрбайтсом, зараз захожу і кабінет -93грн. А на гарячій лінії говорили якщо не будите користуватися - договір автоматично закриється...

Ніяких заяв не писав...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тільки що спілкувався з Волею. Мені прямим текстом сказали щоб я не надіявся на перенос грошей і повідомили що інтернет буде працювати до кінця місяця поки на рахунку не буде мінусова абонплата.

Тобто, ті хто в рожевих окулярах, щоб не стати повними ло*ами кажу вам - вас обікрали і мене в тому числі.

Хто має гідність і готовий відстоювати свої права пропоную писати заяви до кіберполіції. Шукайте всі скриншоти, записи і викладайте тут на форумі в якості доказів щоб кожен міг цим скористатися.

Народ не спіть, вас реально мають!

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Воля, курва, сьогодні в РОБОЧИЙ ЧАС та РОБОЧИЙ ДЕНЬ "перезавантажувала обладнання". Офігєть - не встать, понад ГОДИНУ. Було б то вдома - то і біс з ним, а то таки на роботі... Всі відвідувачі ЦНАП, що смоктали через це "чупа-чупсика", велкам на Волі, 66, в гості до ВОЛІ. Задрали вже, якщо чесно, а на ЄДИНОМУ ПЛАТНОМУ київському номері "желізна тьотя" триндить, випалюючи грошики на рахунку. То не провайдер, то - КАЛ. Який же хороший був airbites...

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Скажіть коли Вам повернули кошти?

В мене після сьогоднішнього дзвінка замість -90 грн стало аж 1 грн.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну що, після кіпішу баланс прийшов до норми. А я вже дійсно встиг трішки назбирати інформації для заяви. Тренування ніколи не завадять.

Але скріншот баланса на даний період я зберіг, чого і всім раджу.

Тепер ще залишилося підняти рівень якості послуг хоча б до рівня Аірбайтса, бо рве кожен день по декілька раз.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

0 грн, станом на кінець травня було 200+. Where is money, лєбовскі?

Інтернет подеколи стає неначе dial-up, сторінки завантажуються по міліметру.

Нахєр такий інтернет і сервіс. Цього ж місяця відмовляємося. Сратись з їхніми операторами і центрами нема ні часу, ні бажання.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мені теж повернули на баланс ті гроші, що я перевів вже на волю. Тепер вони будуть зберігатися весь термін, на який була предоплата в airbites. Я чомусь думаю ця 100% знижка, яку обіцяла дати воля, саме так діє. Хоча це не точно) За пару днів побачимо чи баланс буде змінюватися. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З годину тому два рази підряд знову були зависони. Це реально дратує.

Цікаво, а скільки б людей з "невольних перебіжчиків" захотіли б перейти на Київстар і скільки згідні підписати колективну заяву на підключення там де його немає?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

воля г@$#0 , інтернет часто пропадає на кілька хвилин:mdr:

які альтернативи? Київстар?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 годин тому, yu2007 сказано:

volia.jpg.aaced9f4abdee39f741ed843237c8db0.jpg

В моєму кабінеті поки все на місці.

7 годин тому, uagav сказано:

З годину тому два рази підряд знову були зависони. Це реально дратує.

Цікаво, а скільки б людей з "невольних перебіжчиків" захотіли б перейти на Київстар і скільки згідні підписати колективну заяву на підключення там де його немає?

У мене була та ж ситуація в червні, роутер стабільно раз в день завісав. Я не витримав, перешив кастомною прошивкою gargoyle і завісання зникли. До речі хард ресети не допомагали, вже думав нового роутера брати... Спробуйте пару днів попрацювати на пряму, без роуткра. Якщо не буде зникати інтернет, значить ваш роутер не справляється.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

38 хвилин тому, SpiritMen сказано:

У мене була та ж ситуація в червні, роутер стабільно раз в день завісав. Я не витримав, перешив кастомною прошивкою gargoyle і завісання зникли. До речі хард ресети не допомагали, вже думав нового роутера брати... Спробуйте пару днів попрацювати на пряму, без роуткра. Якщо не буде зникати інтернет, значить ваш роутер не справляється.

Тобто із АБ справлявся, а як тільки стала Воля зразу справлятися перестав?

Не абсурд?

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

46 хвилин тому, Zheny@ сказано:

Тобто із АБ справлявся, а як тільки стала Воля зразу справлятися перестав?

Не абсурд?

На АБ віс коли вмикав IPTV, то я в кабінеті виключив те тв і користувався торент-тв. Можливо діло в цьому. Пакети якісь добавились, які вантажать роутер.

Не знаю.що там змінили та на аб не віс

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не шукайте проблеми в роутерах. Проблема в ДНС сервері провайдера і в системі реєстрації. Таке враження що втрачається авторизація, а після перезавантаження роутера вона відповідно з'являється знову. Не ми повинні роутери перепрошивати, а провайдер повинен забезпечити повну сумісність. В кінці кінців це ж не спецзв'язок.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 хвилин тому, uagav сказано:

Не шукайте проблеми в роутерах. Проблема в ДНС сервері провайдера і в системі реєстрації. Таке враження що втрачається авторизація, а після перезавантаження роутера вона відповідно з'являється знову. Не ми повинні роутери перепрошивати, а провайдер повинен забезпечити повну сумісність. В кінці кінців це ж не спецзв'язок.

Але все рівно варто перевіряти чи все працює без роутера? Проблеми можуть бути у кожного інші, можливо і з обладнанням на стороні провайдера.

Я перешив бо точно знав, в моделях мого роутера є проблеми саме з IPTV. Навіть колись давно пробував ставити мультимедійного сервера  на пк щоб розшарити папки з фільмами для телевізора, то теж роутер віснту почав. Але до того все було ок. Читав на форумах, що певні впн сервіси якщо ними користуєтесь, можуть повісити роутер. Тобто причин того, що у вас зникає інтернет може бути безліч. Також "завіт роутер" - це коли ви не може потрапити у меню адміністрування зі свого пк. А коли можете і у вас просто нема інтернету, то явно проблеми у провайдера.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...