Перейти до змісту

Рекомендовані повідомлення

Доречі в мене останнім часом все стабільно працює, хоча знаючи якісь волі вже шукав куди то переходити

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хтось в курсі що робити коли інтернету нема в windows. значок мережі внизу із знаком оклику. а в linux інтернет є. таке в мене дуже часто буває. і на XP і на 7

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 часа назад, Oli сказал:

Інтернет є?  Після дощу пропадає кожні 10хв

в мене ні. проблему написав вище

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 хвилин тому, Nick85 сказано:

хтось в курсі що робити коли інтернету нема в windows. значок мережі внизу із знаком оклику. а в linux інтернет є. таке в мене дуже часто буває. і на XP і на 7

Мережеві наташтування TCP  руками чи в авто? 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 часа назад, LSD сказал:

Мережеві наташтування TCP  руками чи в авто? 

в мене все на авто. ip dns

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@Nick85

 

В мене теж саме, зі значком...

Район?

 

Викликали мені техніка на суботу, на СУБОТУ ***

 

 

Після грози у мене постійно так, при ейрбайтсі мав номер адмінів тому просто дзвонив ім, приіхали машиною щось на горищі зробили і все, в той самий день!!!!

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

28 хвилин тому, LSD сказано:

Руками не пробували?  і скажем ДНС 8.8.8.8?

 

Я щойно пройшов через 4 людей тех-підтримки, 1000пакетів і трасировку на воля.ком

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

понятно ну якщо раніше вирішувалось пріездом техніків то по сімтомам похоже на "слабоуправляємий" концентратор :) 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні пару раз рвало сам інтернет. Роутер не вис, показувало що інтернет є, проте скайп і вайбер не працювали, деякі сайти навіть відкликалися при тому. Воля щось накрутила з ДНС сервером, це без варіантів, дуже часто видає помилку ДНС сервера. Можливо ще десь є проблеми. От зараз взяв Мікротіка новенького на пару днів спробувати щоб впевнитися що не в роутері справа, як тут радили.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Oli сказал:

@Nick85   а в linux інтернет є

 

Показує що є, чи навіть на сайти заходить?

на сайти заходить

є і на windows вже інтернет

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

17 хвилин тому, vaz75 сказано:

А такої функції як "авторизація" вже немає?

 

немає.

але є Універсальний пароль

 

Універсальний пароль - використовується для налаштувань Воля Smart HD, замовлення передач онлайн Кінотеатру, авторизації в додатку Воля Smart Touch та інше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@vaz75

 

+можна зупиняти інтернет, до 30 днів на рік. на час відпустки та ін...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, Oli сказал:

 

але є Універсальний пароль

 

Універсальний пароль - використовується для налаштувань Воля Smart HD, замовлення передач онлайн Кінотеатру, авторизації в додатку Воля Smart Touch та інше.

 

Только что, Oli сказал:

@vaz75

 

+можна зупиняти інтернет, до 30 днів на рік. на час відпустки та ін...

Мені цього не треба. Просто переавторизацією зачасту можна було полікувати малу швидкість чи відсутність інтернету.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, vaz75 сказано:

Просто переавторизацією зачасту можна було полікувати малу швидкість чи відсутність інтернету.

 

 

я там писав вище, інтернету не було... навіть оператори не допомогли.

+добавлю, персонал толковий!!!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, Oli сказал:

+добавлю, персонал толковий!!!!!

Ще десь в середині червня довелося дзвонити, але була переадресація з номера Аірбайтса, наскільки я зрозумів, вже на Волю. Був дуже здивований спілкуванням з дівчиною на тому кінці дроту. Жодного зайвого питання, розуміння з пів слова. За 5 хвилин проблема була вирішена, хороший настрій і реально шок від спілкування тому що за все життя такий сервіс був вперше. А от коли дзвонив не так давно відносно вирішення питання зарахування грошиків, то не те що толковим, а й персоналом назвати те що було язик не повертається.

А киньте сюди, будь ласка, номер по якому цей реально толковий персонал можна знайти, бо хто його знає як і куди коли потрапиш.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 годин тому, uagav сказано:

Ще десь в середині червня довелося дзвонити, але була переадресація з номера Аірбайтса, наскільки я зрозумів, вже на Волю. Був дуже здивований спілкуванням з дівчиною на тому кінці дроту. Жодного зайвого питання, розуміння з пів слова. За 5 хвилин проблема була вирішена, хороший настрій і реально шок від спілкування тому що за все життя такий сервіс був вперше. А от коли дзвонив не так давно відносно вирішення питання зарахування грошиків, то не те що толковим, а й персоналом назвати те що було язик не повертається.

А киньте сюди, будь ласка, номер по якому цей реально толковий персонал можна знайти, бо хто його знає як і куди коли потрапиш.

 

Тех відділ чи гаряча лінія і бухалтерія чи фінансовий відділ різні люди :) 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Задовбали перериви,перебої інету. Перейшов на київстар інет 100мб + телефон передплата 《3гіга інету, 100хв на інші оператори》 разом 150грн. маю спокій.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

дивно, але в районі Лучеська після переходу нічого не змінилося... той же нормальний інет на трьох акаунтах в різних приміщеннях
зтикався вже з їхніми сервісниками через переїзд :) так то взагалі нормальні хлопці і організація сервісу в них серйозніше суттєво
хоча процес дозвону :) то біль
...роздуми з переходом на КС відклав поки що, так як їхній телефон мені не треба тому вигода сумнівна :)
 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...