Перейти до змісту

Рекомендовані повідомлення

6 минут назад, Jaguar-35769 сказал:

Тариф - Start HD + 100

 

4,45 mbps віддачі це не норма при тарифі 100)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Только что, fenmix сказал:

 

4,45 mbps віддачі це не норма при тарифі 100)

Я з Вами повністю згідний, але на відміну від інших кристувачів (присутніх в даній темі форуму), я не відчуваю дискомфорту в користуванні. Відео показує без проблем як на компютері так і на телефоні з ноутом (Wi-Fi). Он-лайн ігри також не "вилітають"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А в мене айр... "Воля" - кльово. Інет пропадає стабільно раз на півгодини. 

Якщо інтернет-радіо запрацювало - можна відійти від станка і перекурити, щось почитати в неті. Пропало радіо - пропав інтернет, пора до праці. І знаєте, стимулює :)

Бізнес вести, звичайно неможна, але.... Пошук іншого оператора - завжди цікаво!

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та сама картина. Дзвонили по вайберу, говорити неможливо. Переключився на мобілі на 3G - красота. Казали спробувати роутер, спробував мікротік нульовий - аналогічно. Ну можливо картина така після грози, але ж ютуб тупить вже другий місяць. А от в центрі вибір не такий великий. Візор чи Укртелеком з АДСЛем?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Jaguar-35769 сказано:

Тариф - Start HD + 100

 

1 година тому, difoto сказано:

А в мене айр... "Воля" - кльово. Інет пропадає стабільно раз на півгодини. 

Якщо інтернет-радіо запрацювало - можна відійти від станка і перекурити, щось почитати в неті. Пропало радіо - пропав інтернет, пора до праці. І знаєте, стимулює :)

Бізнес вести, звичайно неможна, але.... Пошук іншого оператора - завжди цікаво!

 

1 година тому, Jaguar-35769 сказано:

Я з Вами повністю згідний, але на відміну від інших кристувачів (присутніх в даній темі форуму), я не відчуваю дискомфорту в користуванні. Відео показує без проблем як на компютері так і на телефоні з ноутом (Wi-Fi). Он-лайн ігри також не "вилітають"

Я це маю на увазі. У вас інет по технології docsis 3(мене таке не влаштовує - швидкість відгрузки 4мб). а у користувачів рве в технологіії езернет, яку 《валя》 ніяк освоїти не може, або не хоче. для себе висновки зробив-перейшов на іншого провайдера, повторюю-СПОКІЙ.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 годин тому, giZun сказано:

Та сама фігня тільки в мене вже другій тиждень так Соборності 23, може хтось дати номер куди дзвонити?

а толку, в вівторок хтось визвав їх з моїх сусідів, прийшли все оглянули, покліпали очима і пішли. я їм кажу шукайте проблему в себе, бо за 5 років сюди ніхто не навідувався (хіба що підключити нових клієнтів), бо все було в нормі. Вони мені кажуть, ну була гроза, можливо щось пошкодилось, я кажу інет тупить вже місяць з вашої сторони після переходу на волю.

А сьогодні повна дупа, і я так бачу у всіх колишніх airbites користувачів на 33-му, не залежно від будинку

 

 

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну деякі почули лажу і втікли....

доля кабель матьїх, мені прислали що заплатіть 90грн за надані послуги, я вже як пару місяців фізично відключений

 а в комуналку вліпили тих 90 як телебачення якого нема, короч буду всипати на тижні

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Став Воля. І почав пропадати інтернет. На волі там наврочили не меньше.

Після грози пропав інтернет, вже другий день. В сапорті обрадували що майстер прийде аж 27го.

Підкажіть, кабель цей від волі можна використати іншим провайдером?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 хвилин тому, foxx77 сказано:

Став Воля. І почав пропадати інтернет. На волі там наврочили не меньше.

Після грози пропав інтернет, вже другий день. В спорті обрадували що майстер прийде аж 27го.

Підкажіть, кабель цей від волі можна використати іншим провайдером?

 

 

Інший провайдер проведе своім кабелем, а кабель ейрбайтса змотаєш собі.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

пропоную всім користувачам перейти масово на інший провайдер) та влупити масовов акції приведи друга, а ебана воля з таким інетм хай здохне

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Замовив підключення на Датагруп сьогодні, 100 гривень 100мбит. на цілий рік вроді пообіцяли, а через рік 129 гривень буде...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

19 хвилин тому, R9 Fenomen сказано:

Замовив підключення на Датагруп сьогодні, 100 гривень 100мбит. на цілий рік вроді пообіцяли, а через рік 129 гривень буде...

 

Це як так? Можна детальніше?

 

І що то за акція "літо2017" по 69грн 100мб?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, СОАД сказано:

пропоную всім користувачам перейти масово на інший провайдер) та влупити масовов акції приведи друга, а ебана воля з таким інетм хай здохне

Краще пізно, чим ніколи.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Oli сказал:

 

Це як так? Можна детальніше?

 

І що то за акція "літо2017" по 69грн 100мб?

Дзвонив до них( 0 800 21 00 00 ), там дівчина сказала мені такий тариф на рік, на сайті не бачив такого...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Про перехід на Датагруп...
Воля викупила вже здається 70% їхнього бізнесу, дето новина проскакувала. Так що певно і їхній нет стане таким же класним через троха часу як докуплять залишок.
Тобто виходить що буде два монополісти: Воля та Київстар... і один краще другого...
Шаринг в мене жужить майже добре, заліпає від сили раз на день :) торенти качаються. Певно передчасних рішень поки приймати не буду.

Стосовно кабеля від будь кого оператора то той кусок що лежить у вас вдома належить вам. Перекусіть і поставте розетку десь в щитку щоб можна було будь якого опереатора підключати і не було потреби щоразу дроти по хаті совати. Принаймні я так і зробив. Перехід на Ейрбайтс в свій час відбувся перемиканням кабеля в розетку, яка знаходиться в щитку на коридорі.

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Соромітник сказано:

Воля викупила вже здається 70% їхнього бізнесу, дето новина проскакувала

Шось не вірю. Вони в 2015 мали зливатись, але "нє срослось". 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

як не дивно, щось вони там сьогодні пофіксили, 10 хвилин без втрат

Показати прихований контент  

tytyt.jpg

Hide  

 

 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, charlie сказал:

як не дивно, щось вони там сьогодні пофіксили, 10 хвилин без втрат

Показати прихований контент

tytyt.jpg

Hide

 

 

Це якою прогою зроблено?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Користувався я в Луцьку різними операторами, ще починаючи з фотакома. Були різні часи, десь краще, десь гірше, десь стабільніше а десь геть біда з пінгами і стабільністю. Хтось хамив в сапорті, хтось казав шо у них цілодобова підтримка, але вночі у них автовідповідач стояв, а хтось просто не брав трубку, але з часом все налагодилось і всі обзавелись адекватними дівчатками які перенаправляли на спеціаліста, який просив перезагрузити роутер, та прописати гугловські ДНСи... А потім і взагалі просто "приймали заявки", заспокоювали, давали надію, що скоро все вирішиться.

 

Памятаю часи коли найбільше за все я боявся блискавок і грому... не тому що це страшно і був малим, а тому що в фотакома знову свічі погорять... Памятаю, як я чекав того бєжевого жигуля з чуваками в синіх робах, які б пофіксили інтернет, вони гоцали по Луцьку як мурахи, відновлювали мережі, в мене інколи складалось враження що це авто пропускали на дорогах як машину швидкої допомоги, бо комусь погано, треба рятувати чувака-задрота.

 

Але, мені ще жоден оператор не казав почекати тиждень (!) поки прийде "спеціаліст" щоб глянути шо там з інтернетом. Воля це зробила.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 хвилин тому, Snig сказано:

поки прийде "спеціаліст"

 Той спеціаліст думає що в тебе інтернет по тв кабелю, і буде проситися в квартиру

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, Snig сказал:

Але, мені ще жоден оператор не казав почекати тиждень (!) поки прийде "спеціаліст" щоб глянути шо там з інтернетом. Воля це зробила.

От і я про те ж саме. Такого ще ніколи не було, Укртелеком, так, той самий Укртелеком і то на наступний день відсилав, ну максимум два. З нетерпінням чекаю завтрашнього дня (вечора, ночі?).

2 часа назад, Oli сказал:

 Той спеціаліст думає що в тебе інтернет по тв кабелю, і буде проситися в квартиру

А якого йому там робити? Він думає? Взагалі то є тариф і він повинен знати куди йде. Звичайно, наслідки погоди ніхто не відміняв, в голові теж. Але мусить же бути і щось адекватне. Спец повинен прийти до комутатора, попередити телефоном клієнта що він працює, кабель з порта вийняти, підключитися, протестувати. Якщо все Ок, то тоді прийти до квартири і протестувати те саме на вході. Хоча вони дійсно завжди з заднього проходу починають. От і побачимо кого пришлють - сантехніка чи електрика :).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, uagav сказано:

А якого йому там робити? Він думає? Взагалі то є тариф і він повинен знати куди йде

 

Так і я про те, говорю я колишній абонент ейрбайтс тв-кабеля з модемом нема... пауза секунд 7. 

 

 

Доречі виклик майстра 50грн, це у тих інтернет по тв кабелю і майстер буде щось лагодити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...