Перейти до змісту

Рекомендовані повідомлення

Киевстар

Бачив рекламу по тв, -50% назавжди

 

На сайті лише на 6міс. 

 

Де копати?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 минуты назад, Oli сказал:

Де копати?

В законодавчій площині. Є такий Закон про захист справ споживачів. Так от записуєте ефір з датою та часом показу, звертаєтеся до центрального офісу Київстару спочатку для вияснення технічної можливості і отримуєте стверджну інформацію з фіксацією будь-яким чином, або папір, або відео щодо її наявності. Після того в разі відмови підключення згідно рекламою заявляєте в службу захисту справ споживачів і вимагаєте виконання зобов'язань вказаних в рекламі. Бажано щоб Ви були не один такий. Це по Закону. Насправді ж ... кожен кудись пошле.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

До речі, а хтось юзає їхнє інтерактивне телебачення ?
Шибко вже пропозиція цікава зараз на цю штуку, думаю чи не спригнути з кабельного Датагруп + 2 супутникових шарінга на користь Весна Воля TV Super HD + 100...
Повна вартість з нового року 199 грн, плюс по 30 грн за кожен додатковий телевізор ібо медіа-центр включений у вартість.
Ніби і фільмів купа і каналів нормальних, можна позбутися кабельного і супутникового на двох телевізорах.... але, курва, в них немає каналу H2 (History) :) а його я дивлюся найбільше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Соромітник сказал:

До речі, а хтось юзає їхнє інтерактивне телебачення ?
Шибко вже пропозиція цікава зараз на цю штуку, думаю чи не спригнути з кабельного Датагруп + 2 супутникових шарінга на користь Весна Воля TV Super HD + 100...
До кінця року буде просто по вартості інтернета 85грн., а повна вартість з нового року 199 грн, плюс по 30 грн за кожен додатковий телевізор ібо медіа-центр включений у вартість.
Ніби і фільмів купа і каналів нормальних, можна позбутися кабельного і супутникового на двох телевізорах.... але, курва, в них немає каналу H2 (History) :) а його я дивлюся найбільше.

Ну не знаю. Я шар_інг на IPTV не проміняв би, якість трошки різна і при  одночасному перегляді на двох ТВ ще й навантаження на канал не хіле. А по цінам шар_інг на дві точки в мене коштує 1,7 уо це 44 грн. лише.

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 час назад, Oli сказал:

Киевстар

Бачив рекламу по тв, -50% назавжди

 

На сайті лише на 6міс. 

 

Де копати?

Якщо замовляєте тариф Все разом -50%(інет+тб+мобільний), то він діє на постійній основі. Якщо Безлім 100(суто інет) то знижка 50% на перші 4-6 місяців.

Підключення безкоштовне, кабель теж проводиться безкоштовно. Підключаємо на наступний день після подання заявки.

Соррі за офтоп, кому цікаві деталі чи нюанси, велкам у профільну тему чи у приватні повідомлення.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

22 годин тому, Соромітник сказано:

можна позбутися супутникового на двох телевізорах...

не треба таких помилок робити. Воля буде піднімати ціни постійно, ну політика така в них. то не airbites, який за 5 років підняв ціну на 10 грн :) 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 7/18/2017 at 7:46 PM, vaz75 said:

А по цінам шар_інг на дві точки в мене коштує 1,7 уо це 44 грн. лише.

це де ти так шаришся, якщо не секрет ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Соромітник сказал:

це де ти так шаришся, якщо не секрет ?

приват

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Інтернет "рве" так, що не тільки Ютьюб, і й інтернет-радіо "затикається". Вчора навіть мессенджери працювали з перебоями.

 

Ще в когось є таке?

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

18 минут назад, Harddriver сказал:

Інтернет "рве" так, що не тільки Ютьюб, і й інтернет-радіо "затикається". Вчора навіть мессенджери працювали з перебоями.

 

Ще в когось є таке?

Та сама фігня тільки в мене вже другій тиждень так Соборності 23, може хтось дати номер куди дзвонити?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, giZun сказал:

Та сама фігня тільки в мене вже другій тиждень так Соборності 23, може хтось дати номер куди дзвонити?

 

Дзвонити пора напевно по інших провайдерах, виясняти ціни і якість :)

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Только что, Harddriver сказал:

 

Дзвонити пора напевно по інших провайдерах, виясняти ціни і якість :)

якщо підключати когось другого обовязково з волею розривати договір?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, Harddriver сказал:

Інтернет "рве" так, що не тільки Ютьюб, і й інтернет-радіо "затикається". Вчора навіть мессенджери працювали з перебоями.

 

Ще в когось є таке?

 

+, в іграх постійні розриви + мессенджери постійно відключаються

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 годин тому, Harddriver сказано:

Ще в когось є таке?

В мене така ж проблема, на вул.Ветеранів.

Написав, про дану проблему в профільній гілці на club.volia http://club.volia.com/t5/Internet/Virishennya-tehnichnih-pitan-Internetu/td-p/9505/page/370

 

 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 годин тому, Harddriver сказано:

Інтернет "рве" так, що не тільки Ютьюб, і й інтернет-радіо "затикається". Вчора навіть мессенджери працювали з перебоями.

 

Ще в когось є таке?

У мене таке ж робиться.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мені просто цікаво - на скільки хватить терпіння у вас?вже 2 місяці пройшло як 《валя》 купила з потрохами аірбітс ,а підтримувати навіть на достойному рівні інет так і не спромоглися. конкуренція між провайдерами -то класна штука, є з чого вибрати. 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я 4 місяці тому підключився до Волі (перед цим користувався Ейрбайтом). За час користування лише 1 раз пропав ввечері інтернет і 1 вечір був не стабільний, постійно викидало з он-лайн ігр. Наразі проблем не маю. (пр-т Молоді).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Jaguar-35769 сказано:

Я 4 місяці тому підключився до Волі (перед цим користувався Ейрбайтом). За час користування лише 1 раз пропав ввечері інтернет і 1 вечір був не стабільний, постійно викидало з он-лайн ігр. Наразі проблем не маю. (пр-т Молоді).

тариф?аплоад-?донлоад-?скрін спідтесту в студію плз.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 хвилин тому, Ha3aP сказано:

Спідтест не показник. Воно наче нічого, а інет гавно цілий день ((

6476699750.png

 

6 хвилин тому, giZun сказано:

То пипец
6476698540.png

 

то я лише хочу взнати у пана  Jaguar-35769

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

53 хвилин тому, Andriotti сказано:

то я лише хочу взнати у пана  Jaguar-35769

То я до того що ось спідтест у мене показує все гарно, на ділі ж інет рве час від часу і жодного ролика на ютубі не можна переглянути без перезавантаження сторінки (((

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Andriotti сказал:

 

 

то я лише хочу взнати у пана  Jaguar-35769

Тариф - Start HD + 100

Снимок.JPG

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...