Перейти до змісту

Рекомендовані повідомлення

В мене поки зі швидкістю все чикі-пукі (тфутфутфу).

Теж прийшов конверт, там є логін і пароль для входу в кабінет волі. 

В кабінеті на рахунку 0, щомісячна вартість та сама. 

Нет поки є, ейрбайтсу було заплачено десь до перших чисел червня.

Поки не плачу, чекаю :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Теж лист прийшов тільки що. Тільки пишуть що необхідно заплатити до 31 травня 2017 року. Ніхто не знає чим в минуле злітати?

Оплатив, те що в листі, хоча на сайті рекомендована сума в 2 рази більша і то при тому що в мене ще гроші до 2 липня були, зараз стоїть 0.

Завтра подивлюся скільки на балансі буде. Платити через Рошен24 можна, хоч і геморно. А раніше було платити швидко і без всяких проблем.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У мене перехід пройшов плавно. Спочатку прийшла смс з новим договором. Потім подзвонили з airbites спитали чи хочу продовжувати договір з Волею чи може хочу відключатись. Поповнив рахунок. Інтернет є, поки)

 

6343550133.png

 

 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А мені ні листа, ні дзвінків. Сам через сайт волі отримав доступ, поповнив рахунок і все.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мені вчора (01,06) лист прийшов, про те,що я щось там маю зробити ДО 31,05.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Була вчора на офісі Волі, мені сказали що на протязі червня мій залишок перекинуть на рахунок, а інтернет в мене буде до проплаченого часу, так що якщо є переплата то можна сміло її викоритовувати , але треба бути на чеку, щоб потім вчасно поповнити рахунок. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Включав вчора speedtest - показало що в мене Львівський airbites. Правда шв таки відповідала (майже) заявленій - 90 / 85

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 02.06.2017 at 08:24, Zheny@ сказал:

Включав вчора speedtest - показало що в мене Львівський airbites. Правда шв таки відповідала (майже) заявленій - 90 / 85

 

 

Мене і раніше як "львівянина" визначало.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

от гівно, чув що вже скручують облданання від Аірбайтса, але судячи по тому як обслуговує клієнтів Воля то там організація роботи ще та, в сучасний свій технологій якщо щось то просять йти в офіс і там все рішати :( шкода, але Аірбайтс була класна кантора

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я вже й на датагруп дивлюся.

В них 129 грн за 100мбіт

проти 140 грн  від КС за ту ж швидкість.

 

апд.

Дротик в хаті досі не обрізаний :)

 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, MACCEN сказано:

В волі плюс тільки біла айпішка за 15 грн.

 

в КС вона входить в плату.

Хоча, кому вона зараз потрібна?

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, MACCEN сказано:

в КС біла айпішка входить в абонплату, вперше чую

Колись таке було точно.

 

КС і АБ

у решта за гроші.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

43 хвилин тому, Zheny@ сказано:

в КС вона входить в плату.

Хоча, кому вона зараз потрібна?

У КС підключення статичної ІР коштує 10 грн, а місячна плата 15, 25 або 35 грн в залежності від тарифного плану. Хоча ІР в КС і так майже статична, міняється тільки при зміні МАК-адреси клієнтського пристрою. В мене вона вже напевно зо три роки не міняється.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вже другий раз помічаю неприємні по-часу перебої з нетом з тих пір як АБ стало Волею. До того все без втручань працювало РОКАМИ.

 

P.S. Теж дивлюсь в сторону Київстару, ціни приблизно ті самі, дротик до сих пір необрізаний ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зі Святом!Телефонував на підтримку волі, запевнили що обладнання викуплене і технологію не передбачають змінювати на доксіс. Запитався про швидкості-теж запевнили шо все лалишиться down>100mb, up>100mb. і абонплата теж буде незмінною 120грн. 

як то кажуть 《поживем-побачим》...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так, швидкості через спідтест дійсно в межах 90+, але останній тиждень інет конкретно тупить. Визначаюсь як аірбайтс Луцьк.

По грошах: оплатив рахунок 1 числа, гроші знімають кожен день і просять ще одну абонплату в кабінеті і це при тому що в мене була переплата до 2 липня.

Є ще одна річ. Наскільки я колись чув, аірбайтс був тісно зв'язаний з Яндексом і все йшло через їх серврера, так казали, в конкретику не вникав бо все влаштовувало. Після блокування Яндекса чомусь аірбайтс раптово продався, а відгуки від серверів стали "як німий до глухого".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@uagav

Ейрбайтс вже давно продають...

Власниками були якісь украінські та американські фірми-компаніі, я там вище викладав. 

 

Гугліть...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так я не спорю що продавався, я про це давно знав. Я кажу що співпало дивним чином і якість відразу погіршилася. Якщо людина бере ПК від іншого власника в абсолютно робочому стані, то це не означає що відразу після потрапляння в інші руки він перестає працювати. Обладнання ж те саме.

Так і Яндекс так само не російський.

Друге посилання чисте (немає тексту статті).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...