Перейти до змісту

Рекомендовані повідомлення

36 хвилин тому, yu2007 сказано:

Ну не знаю...

 

ото буде прикол якщо переведуть на 169грн чи 199грн

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 minutes ago, Oli said:

 

ото буде прикол якщо переведуть на 169грн чи 199грн

 В чому саме прикол?

Не хоч - не користуйся. Є інші постачальники послуги.

 

ПС. Глянув "актуальні" тарифи ейрбіту - 120 і 200 грн./міс.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, yu2007 сказано:

Є інші

 я тікі пару днів назад кабель Київстар викинув, +відморозився від Волі дзвонили пудрили голову...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Just now, Oli said:

 я тікі пару днів назад кабель Київстар викинув

Ну це ти поспішив, кабель в господарстві завжди знадобиться ))

 

Тарифи зараз +- однакові. А от сервіс...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, yu2007 сказано:

кабель в господарстві завжди знадобиться ))

:D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 хвилин тому, yu2007 сказано:

А от сервіс...

і я про це ж, ех...

 

 

п.с.   Івано-Франківськ не переходить по ссилці, залишили собі чи як?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 годин тому, Соромітник сказано:

можна сміло мігрувати... тільки от нема куда... всі інші ще гірші

Останнім часом Київстар не самий гівняний.

 

Решта підприємців і мілкіших провайдерів ще не дійшли. (Волинські оптичні, ЛюксЛінк і т.д.)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

АБ-підляки, навіть не спромоглися E-mail чи СМС розсилку зробити, телефони техпідтримки вимкнули.

  • +1 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Оператори Волі "ні взуб ногою". Перенаправляють на телефон техпідтримки АБ, який тупо не паше.

p.s. Техпідтримка Волі "агонь", поки вибрав з меню мову-куда питання-кому питання-хочу\нехочу оцінити і незважаючи на вибрану українську мову тьотка з масковським акцентом (все спілкування) неприємно так "намагалася допомогти" і і в кінці ще й нагрубила. Аірбайтс, сумуватиму.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я тільки що дзвонила на офіс Аірбайтс, зі мною ввічливо поспілкувалась  дєвушка , сказала щоб я не переймалася, все буде добре, і передплата залишиться до повного використання, і обладнання яке поставлене на будинку також залишається, просто буде інший провайдер до якого прийдеться звертатися  у разі потреби після 1-го числа, ну і відповідно оплату вже робити на Волю  .  Ну поживем побачим 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, Zheny@ сказано:

Останнім часом Київстар не самий гівняний.

Вибачаюсь за оффтоп, але що не так з Київстаром? плачу 80 грн. за 100 мбіт, раніше було 59грн... тариф "старий", зараз до таких не підключать, але за 7 років - звернувся у підтримку тільки одного разу...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, Bliksss сказано:

Вибачаюсь за оффтоп, але що не так з Київстаром?

а я хіба сказав, що із ним щось не так?

Як тільки мені підключали Кс  - то інтернет не працював без великого шаманського бубна.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я пам'ятаю що втік з київстара бо вони різко почали підвищувати ціни на послуги, а переплачувати там не було за що

Техпідтримка можна вважати що відсутня (чекати більше 40хв)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

26 хвилин тому, Amor сказано:

Я пам'ятаю що втік з київстара бо вони різко почали підвищувати ціни на послуги, а переплачувати там не було за що

Техпідтримка можна вважати що відсутня (чекати більше 40хв)

не знаю, мене "агітували" кілька разів змінити тариф на інет+тб, посилав подалі де я ще знайду 100мбіт за 80 грн(59 було),

а окремо оплачую ТБ від датагруп - вистачає каналів, сам - тільки новини дивлюсь і "віасат хісторі" і т.п.

P.S. Одного разу звернувся в підтримку, тобто - залишив заявку десь біля 17-ї години, а "майстри" були біля 9-ї ранку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 минут назад, Nana сказал:

Неприємно, але треба щось вирішувати. Кого порадите?

А що, вже погано стало?

Я почекаю (тим паче що до кінця року в мене проплачено), авось те, що було хорошого в АБ перейде Волі (як Ощадбанку від ПриватБанка :) )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 годин тому, vaz75 сказано:

А що, вже погано стало?

Що Ви маєте на увазі? Непогано, просто думаю, що звично нормальним людям. 6 днів лишилось оплачених.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Только что, Nana сказал:

6 днів лишилось оплачених.

І що? Тарифи і обладнання теж саме лишається. Стане гірший інтернет - можна буде думати куди б переходити.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 хвилин тому, Nana сказано:

Що Ви маєте на увазі? Непогано, просто думаю, що звично нормальним людям. 6 днів лишилось оплачених.

до 1 липня можна спокійно оплачувати, а там далі вирішувати. якщо ціни підуть суттєво вверх, а у волі це точно буде (думаю десь з вересня), то напевно виберу датагруп

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Спілкувався з оператором ВОЛІ (в мене на рахунку є предоплата до 01.2019 року), що буде з предоплатою. Був дуже здивований, він зміг перевірити стан мого рахунку і оголосив мені, що на сьогоднішній день рахунок дорівнює - (мінус) 65 грн. Прийдеться йти розбиратись.  

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 минут назад, Liontiger сказал:

Спілкувався з оператором ВОЛІ (в мене на рахунку є предоплата до 01.2019 року), що буде з предоплатою. Був дуже здивований, він зміг перевірити стан мого рахунку і оголосив мені, що на сьогоднішній день рахунок дорівнює - (мінус) 65 грн. Прийдеться йти розбиратись.  

відпишись тут про результат

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...