Перейти до змісту

Рекомендовані повідомлення

 от цікаво, буде в мене завтра інет чи ні,   вчора була на офісі АБ  написала заяву на перекидку коштів , мене завірили що до 13 серпня в мене інет буде без проблем.  Дали новий номер договору  пароль в лічний кабінет, ну вроді все як годиться, сьогодні заходжу в кабінет, на рахунку повний "0" звоню в офіс АБ  вже не відповідають, з третьої спроби дозвонилась на Волю, там сказали що кошти ще не перекинули і ХЗ  коли перекинуть і велика ймовірність того , що в мене завтра просто небуде інтернету, на запитання що мені робити в даній ситуації, мені порадили поповнити рахунок , але ж в мене на рахунку було більше 200 грн..............   більше вони нічого порадити не можуть .  от така історія,    може вже хтоось якось вирішував подібні фінансові питання , напишіть.

 

 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хотів глянути, коли то в мене закінчуються гроші. Пробую зайти в свій "кабінет" на https://airbites.net.ua, натискаю кнопку вхід, але відразу перекидає на сайт волі. У всіх так?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 минут назад, D.GryWeB сказал:

Що аірбіт під владою волі?

Доброго ранку. Останні 3 сторінки про це

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Балін, я шось провтикав вспишку. А це треба було йти в офіс АБ щоб дали новий доступ? Як попасти у власний кабінет на Волі тепер?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 минуты назад, Ha3aP сказал:

Балін, я шось провтикав вспишку. А це треба було йти в офіс АБ щоб дали новий доступ? Як попасти у власний кабінет на Волі тепер?

хз

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 26.05.2017 at 21:11, SunSeth сказал:

КС задоволено потирає лапки.

Не потирає, хоча б тому що в більшості абонентів Аірбайтса немає технічної можливості підключення до Київстару, бо вони раніше ділили місто.

Ну що ж, чекаємо червневих сюрпризів, добре що маю на всяк випадок Укртелеком, прийдеться згадати конкретні гальма, хороше псує.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, Ha3aP сказано:

Балін, я шось провтикав вспишку. А це треба було йти в офіс АБ щоб дали новий доступ? Як попасти у власний кабінет на Волі тепер?

я ходила на офіс АБ, написала заяву ( так як в мене передплата )  мені дали нову карточку де вказаний мій договір і ними згенирований пароль для входу в мій кабінет   номер договору майже не змінився на початку добавились 444 і дальше той самий договір що був в АБ , я думаю щоб отримати доступ до свого кабінету теба сходити або в офіс АБ або в офіс Волі , хоча нічого нового ви у своєму кабінеьі не побачити крім суми яку маєте заплатити і повний "0" на рахунку 

 

 

Такий депресняк сьогодні, чи то планети не так стали , чи щось інше :(

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 минуты назад, Vishenka сказал:

 

Такий депресняк сьогодні, чи то планети не так стали , чи щось інше :(

Надо випіть!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 минут назад, uagav сказал:

Ну що ж, чекаємо червневих сюрпризів, добре що маю на всяк випадок Укртелеком, прийдеться згадати конкретні гальма, хороше псує.

Я вже маю, з червня тариф на офісі встановили 200 грн\міс. Де вони ці цифри беруть? Прислали кур'єра з листом

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, vaz75 сказано:

Надо випіть!

Допоможе ? :D   піду поставлю чайник , чайку поп"ю 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ідіть краще на вулицю вийдіть - вітру сильного вже немає і дощу вже не буде.

Прикинув перспективу: ціни вломлять через пару місяців, до того ж тарифів чистого інтернету без ТБ не знайшов. Захочеться іншого оператора, а його нема, в сенсі хороших. Укртелеком повільно, Датагруп рве постійно, Київстар недоступний, ціни захмарні... З такими темпами "розвитку" прийдеться з чердачка старесенький модемчик діставати, перепросити і починати якийсь паралельний інтернет клепати... або в депресняк конкретно.

А ціни вони з своїх прайсів беруть, я нещодавно читав, теж припух, перспективка ще чекає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хтось через сайт волі получів новий номер договору, завтра закінчується нет а куда платити незнаю? 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тариф показує...

 

Луцьк:Internet 90 Mbit

 

 

 

то як, хтось вже заповнював заяву і робив скан? чи все пройде автоматично?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я вчора ввечері заповнив заяву і відслав скан на вказану поштову адресу. Прийшла відповідь що все буде враховано.

Вчора десь біля 16 години пропадав інтернет десь на пів години. Після цього рве: за третім разом вдалося визначити швидкість інтернета, вона ніби в нормі. От тільки під час визначення були розриви зв'язку і програма видавала помилку, тому тільки за 3м разом. 92/9х (вже точно не пам'ятаю).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Теж пропав, в. Кравчука.

Куди телефонувати чи їхати? Мені триндець як нет потрібен.

П. С. Маю дві покришки, не знаю де палити :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 минуты назад, sergkots сказал:

П. С. Маю дві покришки, не знаю де палити :(

Можу обміняти адресу провайдера на покришки... :D

P.s.: інет є, але рве конкретно. Відкриття сторінок треба до хвилини чекати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Може головний офіс подоставати дзвінками? 

Кажете Київстар непогано останнім часом...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...