Перейти до змісту

"В жизни так много маленьких радостей..."


Oksana04

Рекомендовані повідомлення

В цей день рівно рік назад в мене народився другий синочок. :g15:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 2,2 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Вчора збиралися в гості, ну й моя п"ятирічна краса взяла мамину косметичку, витягнула палітру з тінями, з толком прокоментувала: "Отут під бровками самим світлим, потім в кутику отим сіреньким, а зовні темно-сірими, щоб погляд виразним був..." :blink: Я знала, що процес марафєту нею освоєний, але щоб з такими нюансами...Потім дістала румяна і видала:"Покажи як правильно цим пудром :D користуватись". Ех, маладьож :g32:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На вихідних гостювала у подруги за 230км від дому. Не бачились 3 роки. Так приємно було няньчитись з її крихітним синочком і пів ночі згадувати університетські історії. :rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ще з глибої молодостіюності пам"ятаю цю пісню, але кліпу не бачила...неймовірно позитивний як на мене...дивитись до кінця

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

у моєї матусі сьогодні День Народження, їй 55!!! ))) нехай буде нам здоровою та щасливою!!! :0074:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

to sweetlena, IMHO, оригінальний кліп групи BLACK (ну принаймі з моєї юності саме такий запамятався) ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

)) Кхм... Популярна пісня "доукраїнських" МТV-шних часів викликає позитивні емоції у багатьох людей. ))

і мої нескромні припущення Може, то не Белла, а sweetlena? :blush:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Меня до послезавтра забанили, причины не знаю, так что пока буду под этим ником

(чем не маленькая радость в жизни ? )))) :rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

)) Кхм... Популярна пісня "доукраїнських" МТV-шних часів викликає позитивні емоції у багатьох людей. ))

і мої нескромні припущення Може, то не Белла, а sweetlena? :blush:

Нє, то не Белла, а Віктор1970 мабуть... :D Ну і Scabiosa сам це відео бачу викладав :P

А в мене не то...кліп Zucchero, а не Black. Але то не важливо, пісня-легенда, відео суперові.

П.С. А от я і Белла, то вже цікаво :g05:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нє, то не Белла, а Віктор1970 мабуть... :D Ну і Scabiosa сам це відео бачу викладав :P

А в мене не то...кліп Zucchero, а не Black. Але то не важливо, пісня-легенда, відео суперові.

П.С. А от я і Белла, то вже цікаво :g05:

Оффтоп: )) Враховуючи, що то був касєтнік, а не ящик з екраном (кліп побачив пізніше), і був я точно із дівчиною, то ще не все втрачено. :D

І в тему: маленькою радістю є те, що перед роботою я сьогодні нарешті виспався! :smile-zachot:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як приємно гортати нову книжечку, сторінки якої ще пахнуть фарбою :g15: Сьогодні себе потішила Ліною Костенко...скоріше б вечір, всі вкладуться спатки, а я до чтива :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На замітку чоловікові: "Вимаститись свіжою типографською фарбою і цілий вечір з натяком цитувати Ліну Костенко..." :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На замітку чоловікові: "Вимаститись свіжою типографською фарбою і цілий вечір з натяком цитувати Ліну Костенко..." :)

Це вже з області "как разнообразить інтімниє отношенія"...про результат відпишусь :D Або ні, краще чоловік відпишеться :P

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Отак.. нєт шоб до чоловіка (поки всі сплять) то вона до книжки.

Книжка в сумці, х00 - на думці ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Яка погодка на вулиці, а? Просто казка :)

А як приємно, коли на вулиці такий снігопад, читати улюблену книжку, зручно вмостившись на ліжку, зрідка поглядуючи у віконце...rolleyes.gif

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Яка погодка на вулиці, а? Просто казка :)

Дуже гарно, коли йдеш під ліхтарем. Все так гарно "сяє".

Але прийшла додому - тану. Мокрюща :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Яка погодка на вулиці, а? Просто казка :)

А як приємно, коли на вулиці такий снігопад, читати улюблену книжку, зручно вмостившись на ліжку, зрідка поглядуючи у віконце...rolleyes.gif

А як "приємно" в такий снігопад штовхати перед собою візочок з малечею, а за другу руку тягти старшеньке...казка :D Але то ж зима і має вона бути сніжною, ну хіба трошки ще морозцю. Радіємо зимі, але пам"ятаємо що ще трішки більше місяця і ось вона - ВЕСНА :g15:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А як приємно, коли на вулиці такий снігопад, читати улюблену книжку, зручно вмостившись на ліжку, зрідка поглядуючи у віконце...

...і спостерігати як рвуться дроти на ЛЕП. Завтра дехто може читати книжку при свічці...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І повертаючись до теми про вік...

Вирішила продіагностуватись на такому собі японському аналізаторі Таніта. Виміряла вагу, якісь там жири, м'язи...

І от чудо-прилад показує результат: вам 14 років! :g05:

А мені-то в два рази більше :0016:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А як приємно, коли на вулиці такий снігопад, читати улюблену книжку, зручно вмостившись на ліжку, зрідка поглядуючи у віконце...

...і спостерігати як рвуться дроти на ЛЕП. Завтра дехто може читати книжку при свічці...

Ну що ж ви пане такі песимістично-настроєні? :)

Згадаємо тоді 90-ті, коли кожної п'ятниці в місті вимикали світло на кілька годин, все ж місто тоді при свічках сиділо, хіба ж ні?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

сиділи при свічках, смажили насіння і лузали його поки пальці не чорніли..ну або поки світло не вмикали)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Їхав сьогодні маршрутом Луцьк-Ратне-К-Каширський-Луцьк. Красота яка навколо! особливо коли проїжджаєш лісом! Говорити нема про що - треба бачити :).

А зараз вдома, втомлений, з павлівським в кухлі і ноутом на пузі :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А як приємно, коли на вулиці такий снігопад, читати улюблену книжку, зручно вмостившись на ліжку, зрідка поглядуючи у віконце...

...і спостерігати як рвуться дроти на ЛЕП. Завтра дехто може читати книжку при свічці...

Ну що ж ви пане такі песимістично-настроєні? :)

Згадаємо тоді 90-ті, коли кожної п'ятниці в місті вимикали світло на кілька годин, все ж місто тоді при свічках сиділо, хіба ж ні?

...і народжуваність тоді була ого-го :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...