Перейти до змісту

"В жизни так много маленьких радостей..."


Oksana04

Рекомендовані повідомлення

що в чоловіків настільки менше "маленьких радостей" чи ні?

скорее всего здесь срабатывает тот фактор, что мужчины более сдержаны в этом плане, то есть нет у них желания ставить смайли типа таких: :smile-zachot::0005::g15:

больше идут такие :mdr::g05::0123::naezd::friday:

ИМХО :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 2,2 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

в чоловіків настільки менше "маленьких радостей"

Чи НІ :) . Просто вам лінь ними з нами ділитися :P ....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шестимісячна лежить на дивані, обкладена брязкальцями, "говорить" і товче ногами; девятилітній дивиться мультяху на двд, я збираюсь пити сто грам ( ДН у дружини); завтра понеділок, але мені на роботу у вівторок, бо відпустка. Тому - сабж :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні останній день зими...завтра ВЕСНА-А-А-А :0074: Хоч лютий протівний холод ще щось видєлується, скоро йому капець.

Ура-а-а, весна, сонечко, бордовкі на природі :0020:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Скоро перші "Відкриття сезону" в цьому році. :)

Хай но потепліє. А потепліє стрімко.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

sweetlena , випередила мене :). Пізно придумала написати таке :).

Головне не те, хто перший, а те, що настання ВЕСНИ нас усіх тішить :ok: І ну її, ту зимову депресію :g16:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кстати я завтра родюсь.....или рожусь...ну в общем появлюсь на свет уже 23 раз подряд... :0005::rotate:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кстати я завтра родюсь.....или рожусь...ну в общем появлюсь на свет уже 23 раз подряд... :0005::rotate:

То-то я думаю, чого то ти такий сором'язливий!!! А ти ще зелененький (любя) просто...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зустріла випадково старого знайомого, якого не бачила більше року, тільки розбалакались - одразу ще один такий самий підійшов (цього не бачила більше 2-ох років.

Приємно :)

Через кілька хвилин навпроти ВНУ побачила парочку - двох стареньких (років по 70). Бабця була так прикольно одягнута - по молодіжному: беретик, штани, гарно заправлені в чоботи. Найбільше мене вразило, що трималися вони за руки :).

Так тепло одразу стало і добре, що обернулась і довго дивилась їм вслід.

А тепер сиджу вдома, їм своє улюблене пісочне печиво з чайком і посміхаюсь сама собі і монітору :). Може, то не дуже нормально зі сторони виглядає, але відчуття приємні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене сьогодні річниця весілля - свинцеве! Для романтичної вечері з дружиною усе вже придбано. :g18:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А мене сьогодні привітали з святом мами - був ранок в сина. Так зворушливо і приємно :g15: Фотографіями поділюсь пізніше

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А мене сьогодні привітали з святом мами - був ранок в сина. Так зворушливо і приємно :g15:

+1

Правда, малюк чогось розплакався в середині цього всього дійства...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а ми сьогодні (після двох тижнів температури, сопелюх, червоного горлечка і двох нових зубчиків) нарешті вийшли гуляти і каталися на санчатах... дитячій радості немає меж :g15:

весна, сніг, санчата - лєпотаааа :P

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а я сьогодні вибралася просто так, довго бродила по вулицям, слухала музику

щось мені думалося :) повітря свіже, сонце світить, в голові провітрюється... :D

зайшла попила собі кави, потім купила собі пару приємних дрібничок..

загалом - добре)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А це мій сьогоднішній подарунок :)

post-2742-0-58813400-1299148438_thumb.jp

Не перестаю захоплюватись роботою спеціалістів у садку. До чого кожного разу цікаві завдання діти виконують!

На новорічні свята, була розкішна велика ялинка, яку малювали всією групою, складалась з дитячих долонь.

Сьогодні для мам долоньки їх діток у вигляді квітки, рамочка з серветки. Здається просто але водночас так гарно! Молодці!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

233e415baa48t.jpg

А нам дарували квіточку \на фото\, а коли її розгортаєш - фотографія дитинки і власноручний підпис "любій матусі". Так приємно :g15: Всі мами називали діток вчора - ти моя квіточка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я бачу навколо каміння і квіти,

Міста і вокзали, і сонце, і сніг.

Я буду чекати, я буду хотіти

Їх бачити знову і знову до них!

Сьогодні

Я їду додому :) , до тебе додому,

Де очі знайомі і завжди нові!

Я їду додому, до тебе додому...

Які ж вони довгі, ті ночі і дні!

А, знаєш, буває, коли я не можу

Піднятися далі в полоні оков,

Але відчуваю, невидима сила

Мене підіймає знову і знов!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну й я поділюся позитивом від свята весни в садочку :0074:

post-6229-0-44453400-1299241951_thumb.jp post-6229-0-70836100-1299241966_thumb.jp

А матусям дарували отаку "квіткову галявину" post-6229-0-57486000-1299241987_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А ми тільки що на роботі відсвяткували 8 березня. Нещодавно поміняла роботу, тож новий колектив, колеги. Святкували спокійно, без лишнього шуму, але щиро і весело. Чоловіки - молодці, гарно підготувались. А попереду чотири вихідні. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я сьогодні був єдиним вчителем (не вчителькою) в школі =)

Директор - на курсах, завгосп - в лікарні)

Приємно було персонально вітати кожну співробітницю

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...