Перейти до змісту

"В жизни так много маленьких радостей..."


Oksana04

Рекомендовані повідомлення

Ну що ж ви пане такі песимістично-настроєні?

ну, вибачайте, шо не пускаю носом рожеві бульки, побачивши замерзлу воду.

Згадаємо тоді 90-ті, коли кожної п'ятниці в місті вимикали світло на кілька годин, все ж місто тоді при свічках сиділо, хіба ж ні?

і шо? кльово було? романтично? а тим в кого діти малі? близькі хворі?

...і народжуваність тоді була ого-го

фіг там! народжуваність постійно падала до 2005 р.

п.с. мабуть, ранувато було для "того", світло ж бо вимикали з 19.00, а то й раніше. Прийшов навпомацки з роботи і відразу теєво? ))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 2,2 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Вихідні провела без інтернету. Повернулась, зайшла на борду, а тут стільки темок цікавих з'явилось. Сиджу гигочу :D Ну чим не маленька радість.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Виходила з роботи сьогодні з думкою швидше додому і спати. А вийшла на вулицю…яка краса!

Давно не було такого снігу: величезні сніжинки повільно кружляли і опускалися на землю.

Отак «ну ще зупиночку» додому пройшлася пішки. Майже годину прогулянки і радості та відчуття захоплення від зими, немов у дитинстві. Коли зими були сніжні, коли такі вечори здавалися казкою. Згадалося :)

Моя маленька радість сьогодні :g15:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Доробив дизайн свого порталу. Пышов робити власну CMS :D

+ Забрав невеличкий бонус за роботу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Розібрався, що в РНР немає нічого складного. Пишу свій міні-двигун сайту. І поки що добре виходить! Знання Delphi пригодилися!.

Oksana04 Мої вітання :):0047:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А я попиваю смачненький чай з печивом, яким пригостила мене сусідка по кабінету :0003:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

молоденьке чилійське Шардоне :)

..."по утрам пьют или аристократы....» (с)

??? :blink::D :D :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А я сьогодні не працюю, то по-перше :) По-друге, 15-00 - зовсім не "утро" :P. А, по-третє, ввечері чекаю гостей, а молодим винам, щоб взяти від них максимум, треба дати пару годин подихати. От я і піддався спокусі, відкупоривши пляшку. Зате ввечері буду знати істиний потенціал цього Шардоне...

Так що не треба тут :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

гм...а не давніше, ніж у червні, у розмові з кимось прослизнула фраза, що він взагалі не п"є....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я нарешті з інтернетом :101010:

А я з Wi-Fi   :smile-zachot:Стільки нового пізнала, поки налаштувала   :D

Син наколядував на роутер, щоб мати доступ на своєму ПК, тепер тішиться. А я задоволена отриманим досвідом і знаннями.  :0005:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 А я сьогодні вперше свою малечу на саночках катала,ох скільки то щастя було в дитини,і мамі серце радіє. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

свято)))) подарунки)))))))))) НОВА ПРАСКА)))))) море шоколаду...прощай талія...та й ну її :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ох, і я так файно відсвяткувала іменини подруги:ura:

Боюсь, завтра буде тяжко, але переживем:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А ви знаєте, як не крути, а тема і сама поступово переросла в оту маленьку життєву радість. Відписуєшся тут сам, чи читаєш якісь позитивні речі від форумчан, як мінімум ота проста, добра усмішка - завжди гарантована :)

Дякую вам :ok2:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А я люблю зранку не їхати на маршрутці на навчання а надіти навушники і йти в ритму пісні, тим самим поступово просинатись і заряджатись позитивом. Ще люблю дивитись як падає лапатий сніг і при цьому слухати:

dean_martin__let_it_snow_let_it_snow_let_it_snowmp3._mp3ex.net.mp3

Тільки жаль що коротенька.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А я люблю зранку не їхати на маршрутці на навчання а надіти навушники і йти в ритму пісні, тим самим поступово просинатись і заряджатись позитивом. Ще люблю дивитись як падає лапатий сніг і при цьому слухати:

dean_martin__let_it_snow_let_it_snow_let_it_snowmp3._mp3ex.net.mp3

Тільки жаль що коротенька.

У меня та же беда☺Но зависит от музыки-если идти под Кино то можно и опоздать на часок,а если под Devildriver то еще придешь и будешь ждать начала робочего дня

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Часто підкормлюю хлібом голубів на балконі. А от сьогодні якийсь новенький в доволі цікавий спосіб показав мені, що він хоче їсти. Стоячи на підвіконні, він кілька разів широко відкрив свій дзьобик і одразу стало ясно, чого він хоче. Це примусило мене посміхнутись :).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А ви знаєте, як не крути, а тема і сама поступово переросла в оту маленьку життєву радість. Відписуєшся тут сам, чи читаєш якісь позитивні речі від форумчан, як мінімум ота проста, добра усмішка - завжди гарантована :)

А почалось все з того, що я написала в дратівливій темі:

Невже в нас усіх все аж так погано???

Колись на іншому, правда, сайті madkot створив тему "Ділимося радістю", де люди писали, що

-в когось в малюка прорізався зубчик

-сонечко світить

-давня подруга знайшлась

-і т.д.

Таку тему читаєш - посміхаєшся і настрій піднімається, а тут...

І Мотороллла відповіла:

СТВОРИ ;)

Колись давно мені подарували листівку з надписом: В жизни так много маленьких радостей... Желаю тебе (див. Вам усім) не упустить ни одной!

post-8000-0-88151400-1296048635_thumb.jp

Звідти й назва теми.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А я сьогодні зважилась нарешті пройти огляд у кількох лікарів (прередусім, по жіночій частині)і ура-ура-ура геть здорова!:g15: Чого і Вам бажаю!

І раджу особливо жіночій половині людства не боятися і все ж пройти хоч раз в рік кількох таких потрібних лікарів (стоматолога, мамолога, гінеколога і т.п)Бережіть здоров'я - це найбільша цінність!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...