Перейти до змісту

"В жизни так много маленьких радостей..."


Oksana04

Рекомендовані повідомлення

А я сьогодні радів від вигляду білизни снігу, хоч його і небагато було зранку, але радощів він приніс мені своїм чистим білим кольором, торкнуло до глибини душі, значить скоро зима, а це класно :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 2,2 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Благодарность от 6 Пользователи: solnishko, erica, Olesya, laska, Caprichos, Oksana04

Мужиків, відать, не торкнула ця маленька радість...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Благодарность от  6 Пользователи: solnishko, erica, Olesya, laska, Caprichos, Oksana04

Мужиків, відать, не торкнула ця маленька радість...

мужикі нє танцуют!(с)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні ввечері випадкові перехожі могли бути здивовані, побачивши двоє дорослих людей, які ліпили сніговика... А нам було весело :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні нарешті пішов сніг :0002: це класно. І для дітей велика радість :rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мужиків, відать, не торкнула ця маленька радість...

Може мужики просто не вміють чи не хочуть відкривати свої очі щоб бачити щось позитивне в цьому світі? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні ввечері випадкові перехожі могли бути здивовані, побачивши двоє дорослих людей, які ліпили сніговика... А нам було весело

а мені заліпили в око сніжком))))(прямо камбек у школу), потекла туш і я була схожа на ворона месника :D ну нічьо повеселила дитину і налякала чоловіка :D :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Только что из Дубно приехал. Вроде рядом, 50 км от Луцка, а снега там еще не было. Улицы и тротуары сухие, трава растет. Красота! :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Яка хуртелиця зранку була, а? Відразу спогади з дитинства коли бігаєш і ловиш сніжинки, повен щастя наче у казці, ех... rolleyes.gif

Йшов на роботу помітив одну жіночку, що вирішила боротись з снігом та вітром за допомогою парасолі - смішно виглядало як вона наче на лижах каталась :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не особисте, але дуже позитивне :)

http://gooodnews.ru/content/view/2263/35/

маленькі радісні замальовки з життя

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

...кожного дня близько обіду - виходжу на балкон, дивлюсь - чекають мене. Приємно. :)

post-8000-0-17503100-1291195371_thumb.jp

Дуууже люблю фотати цю вербу взимку. Ще б сонечко... post-8000-0-93079800-1291195467_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

приємно перебити роздуми про зміст життя чашкою непоганої заварної кави з пончиком і забити на філософію :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Народилося багато равликів :D Хто хоче поповнити свою акву, звертайтеся :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Гарний видався день для прогулянки :ok:

Це в парку за рагсом? Я десь годину тому йшла там, здавалося, що потрапила в різдвяну казку. Так гарно мерехтів сніг - під ногами, на деревах, ну справжнісінький казковий вечір! У мене було відчуття, що я ще ніколи не бачила такої неймовірної краси:g15:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

здавалося, що потрапила в різдвяну казку. Так гарно мерехтів сніг - під ногами, на деревах, ну справжнісінький казковий вечір! У мене було відчуття, що я ще ніколи не бачила такої неймовірної краси:g15:

Я теж найбільше люблю саме таку зиму: коли сніг, мороз і без вітру!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я сьогодні нарешті довго спала (до 10.00!) - свого малого жайворонка на вихідні лишили в бабусі і діда!

І ще випадково знайшла трошки домашнього солодкого вишневого вина :g15: ням-ням!!!

А завтра після 2 тижнів пропусків доця піде в садок - УРААА! А після нього на неї чекає новеньке каченятко від sweetlena :ok:

Як приємно обмінюватись подарунками навіть із зовсім незнайомими людьми і очікувати радісне лепетання малечі, яка швиденько і нетерпляче заглядає у пакетик у пошуках подаруночка :P

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як приємно обмінюватись подарунками навіть із зовсім незнайомими людьми і очікувати радісне лепетання малечі, яка швиденько і нетерпляче заглядає у пакетик у пошуках подаруночка :P

+1

Мені дівчина з Борди подарувала двох вовків з Кіндера для малюка. Саме цікаво, що це трапилось десь місяців аж через два після того, як я створила тему з проханням (я вже й тоді забула про ту іграшку).

А радості малюка від появи вовків не було меж!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А мені така класнюча Оксанина нова ава, що я не втримаюсь від компліменту :D Вона тобі точно підходить і навіть схожа на тебе. :ok:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А мені така класнюча Оксанина нова ава, що я не втримаюсь від компліменту biggrin.gif Вона тобі точно підходить і навіть схожа на тебе. :ok:

Дяк blush.gif

Сьогодні, після довгої перерви, записався в фітнес клуб!

Ще зо два повідомлення на таку тему і я також відновлю фізвправи, бо стане соромно, що хтось може, а я закинула... blush.gif

Більше таких повідомлень з того часу я так і не дочекалась sad.gif .

АЛЕ сьогодні, навіть не з понеділка biggrin.gif , я знову почала займатись бодіфлексом :0005: !

А, як відомо, "первый раз - он трудный самый" blush.gif ! Далі буде легше smile.gif .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...