Перейти до змісту

"В жизни так много маленьких радостей..."


Oksana04

Рекомендовані повідомлення

Tolik_lt, якщо й дєвушкі, так це ж ще приємніше, нє?  :P  

А нічка й справді була чарівна, сама у вікно задивилася, коли виконувала роль Миколайчика.

Отримую глибу позитиву і втіхи, коли бачу щасливі і здивовані дитячі обличчя зранку на Миколая.

Самому приносити радість, це так кайфово.  :0005:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 2,2 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Ох і вигулялись сьогодні на морозному повітрі з дітворою і котячою приблудою після болячок! Кайф! А те кудлате кошеня сніг не оцінило, все просилося на руки   :D

post-2742-0-99041500-1292783810_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ох і вигулялись сьогодні на морозному повітрі з дітворою і котячою приблудою після болячок! Кайф! А те кудлате кошеня сніг не оцінило, все просилося на руки :D

post-2742-0-99041500-1292783810_thumb.jp

Весела сімейка! :smile-zachot:

А як ваші обидва котики на одній території вживаються?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Баська, після проведених літніх канікул з нами на дачі, надала перевагу приватному будинку і живе в мами. Хоча, коли приїжджаємо, заскакує в машину, пробували привозити, вистачало на пару днів. Тому поки є потіхою в мами, а як буде далі - побачимо :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ми вчора запускали ліхтарика...класно так :ok:

post-6229-0-24584400-1292837919_thumb.jp

Цвета на фото какие-то нереальные, сказочные что ли :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ми вчора запускали ліхтарика...класно так :ok:

post-6229-0-24584400-1292837919_thumb.jp

Цвета на фото какие-то нереальные, сказочные что ли :)

Може через те, що фотографували в казковий святковий вечір...чи фотограф такий попався :D

Насправді ліхтарик вийшов такого кольору, як і насправді, димом трошки пахне, бо поруч шашличок шкварився, а ота крапулька на небі, то десь місяць виглядав...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене вдома НАРЕШТІ завершився ремонт :0003: . Допомагаючи татові, навчилась складати меблі :0005:.

Так приємно відчувати свіжий запах, а не пил, знаходити речі на своїх місцях :).

В батьків було недавно свято - 25-а річниця весілля :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щастя таки є!

Чашка теплого зеленого чаю і печиво вівсяне \як з дитинства\ :rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щастя таки є!

Чашка теплого зеленого чаю і печиво вівсяне \як з дитинства\ :rolleyes:

Дразнятся тут всякие...вот и я тоже вспомнил детство-как в песне-Бутылка кефира,пол батона

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні день ангела нашої донечки :) Аннуся, рости здоровенькою, нехай янголята тебе оберігають :_01:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

приємна кава (глінтвейн)з друзями - це класно, але якщо після цього на тебе вдома чекає величезний букет троянд від чоловіка(просто так, не в честь свята), то це ще більша маленька радість! так приємно... :0074::g15:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні знайшов друзів за кордоном, яких не бачив більше 10 р. Поспілкувались по скайпу - радощів не було меж. :ok:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

сегодня скинули на банкомат зарплату, с достаточно солидными, как для моей профессии, надбавками.Будет с чем Новый год встретить и провести :):smile-zachot:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а ще сьогодні чудова весняна!!! погода )))

уррряяя!!!

Не дай Бог такой погоде на НГ быть

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ціла купа радості.

У нас гостює приятель з донечкою з центральної України, 7 років проживав у Криму. Відпочиваючи в Лімпопо, почули оголошення, що знайшовся телефон. Наш гість здивовано промовив: Європа! Отак просто телефон знайшли і віддають! Стало дууууже приємно за волинян  :)

Покаталася на роликах   :g22: , зустріла наших бордівських футболістів   :0044:

Показували гостям старе місто і зайшли в костел Петра і Павла. Діти як заворожені в тиші величезного храму любувалися отакою красою

post-2742-0-33284200-1293352355_thumb.jppost-2742-0-52076000-1293352362_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дочка 3 дні квартиру прикрашала до Нового року, а маленький мій синочок їй допомагав. А мені не хотілось приймати в цьому участь. А вчора і я долучилась до процесу наряжання.

І радісно стало. Значить ще емоції і почуття не постаріли. І все ще віриться в новорічну казку. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а я только что славно отобедал :smile-zachot:

как классно, что на работе у меня есть специальная комната для отдыха, и отдохнуть можно, и микроволновочка с чайничком имеются... ляпота .. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А я сьогодні приїхала від діда і бабці, в яких гостювала деньок. Цілий вечір вчора з бабцею спілкувалися :).

Так приємно, що є до кого їздити в гості, є рідні люди, які люблять тебе більше за все на світі :rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...