Перейти до змісту

"В жизни так много маленьких радостей..."


Oksana04

Рекомендовані повідомлення

Сьогодні рівно один рік як я зареєстрований на Борді! :friday:

Вітаю!!!!!   

В мене завтра рік.   :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 2,2 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Сьогодні рівно один рік як я зареєстрований на Борді! :friday:

Вітаю!!!!!

В мене завтра рік. :D

Дякую! :0011:

А я наперед вітати не буду. Завтра.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Наша маленька донечка почала самостійно сідати і свідомо так гарно-гарно робити перші "тосі-тосі". Це ж яке величе-е-езне досягнення :0067:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Приємно було побачити на ютубі людину, яку знаєш (чоловік подружки):) :) :)

http://www.youtube.com/watch?v=PjPhx21Og3M

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні рівно один рік як я зареєстрований на Борді! :friday:

Вітаю!!!!!   

В мене завтра рік. :D

bab54307ca6ed4e89f976b8f4fab8427.gif

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Отримала ссилочку, яка каже, що на НР буде готовий наш сайт :0020:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ммм, тільки що ласувала такою доброю шоколадкою - Dove з лимонними цукатами і кавою. Дуже оригінальний смак...!:0045:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А ми з доцею бачили, як прикрашають головні ялинки міста. І дядьки нам подарували величезну блискучу "бурульку" :P

(навіть дві - одну мені, одну доці!)

А ще я сьогодні відпустила чоловіка на застілля з нагоди народження синочка у його друга!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А ще я сьогодні відпустила чоловіка на застілля з нагоди народження синочка у його друга!

А мене сьогодні чоловік відпустив в сауну з пОдругами (зараз поїду) з нагоди.... - просто так. biggrin.gif

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А ще я сьогодні відпустила чоловіка на застілля з нагоди народження синочка у його друга!

А мене сьогодні чоловік відпустив в сауну з пОдругами (зараз поїду) з нагоди.... - просто так. :D

І я там вчора була... :) Перший раз в житті! Сподобалось:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні ПЕРШИЙ виступ нашої донечки, ПЕРШИЙ гопачок на сцені!!! :g30: Купа приємних емоцій і позитиву :g17:post-6229-0-89969700-1292095418_thumb.jp

Справжні козаки :Dpost-6229-0-81942400-1292095433_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні встала раненько-раненько. На дворі так тихо, спокійно, під ногами свіженький сніжок. Ми гуляли в парку і кормили білочок.  Дивовижно, вони зовсім ручні. Підходять близенько, їдять горішки з рук, їх можна погладити і навіть почухати животик. Такі дрібниці, а стільки задоволення post-4555-0-00577300-1292162065_thumb.jp post-4555-0-95573500-1292162079_thumb.jp post-4555-0-47103400-1292162092_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Прикольненько biggrin.gif .

Мій брат (ріст приблизно 1,85м). Сьогодні. В селі Любомльського р-ну. Він не ліпив, лише сфотався. tongue.gif

post-8000-0-14758700-1292166800_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дружина знайшла сьогодні в шафі осиротілі і всіма забуті 800 грн. До свят самоє оно, нє? ;)

Ох вже ці шафи жіночі. Там може потєряцца і станція "мір", правда? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 Отака от маленька радість очікувала на мене під дверима вчора. Нагодували і випустили, бо дуже ручний, значить чийсь.

А сьогодні знову під дверима. Викупали, висушили. От і думаємо, до нового року кота прибився новий кіт   :)

post-2742-0-26621000-1292170028_thumb.jppost-2742-0-00752100-1292170051_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

НАРЕШТІ biggrin.gif !!!! Сьогодні, після двох місяців кашлів та соплів, малюк дихає свіженьким морозним повітрям. smile.gif

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А у меня у младшего (6 месяцев) появился первый зубчик, а у старшего (5 лет) первый начал шататься :_41:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

почала займатись бодіфлексом :0005: !

Тануть сантиметри і кілограми. :g15:

В мене, правда, краще це вимірювати в грамах (їх більше :D - тому і приємніше).

Аж хочеться щоранку в очікуванні хорошого ставати на вагу ^_^ .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ми гуляли в парку і кормили білочок.  Дивовижно, вони зовсім ручні. Підходять близенько, їдять горішки з рук, їх можна погладити і навіть почухати животик.

Ух ти! А в якому це парку? Де саме їх шукати, бо ми теж з сином хочемо погладити :rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ми гуляли в парку і кормили білочок.  Дивовижно, вони зовсім ручні. Підходять близенько, їдять горішки з рук, їх можна погладити і навіть почухати животик.

Ух ти! А в якому це парку? Де саме їх шукати, бо ми теж з сином хочемо погладити :rolleyes:

В парку Лесі Українки. Як йти від входу в зоопарк до центральної алеї (ближче до зоопарку).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ми сьогодні вже поставили ялиночку. :g15: Прикрашали її разом з старшеньким синочком. Купа радості від процесу.

СВЯТО НАБЛИЖАЄТЬСЯ!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На дворі просто чудово, така справжня-справжня зима...

І от інколи випадає, відчувши всю казковість моменту (все ж таки Миколаїв день) не замерзнути до цуциків...

А далі - в сауну, з людьми, яких знаєш і цінуєш з дитинства, але з якими давно-давно по-людськи не вдавалося зустрітися..

Провівши гарний вечір, пропарившись до кісток, повертаєшся в свою теплу "берложку", не зважаючи, що на годиннику 1-58, робиш горнятко кави і розумієш: як же прекрасно, буває, складається життєвий пазл   :0069:  

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...