Перейти до змісту

"В жизни так много маленьких радостей..."


Oksana04

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 2,2 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Хочеться написати щось типу твору на вільну тему))) бо на душі тепло і приємно, бо випав сніжок і зранку, виглянувши в вікно, я побачила невимовну красу і сліпучу білизну..бо подзвонила подруга, яку я не бачила 10 років і ми пробалакали півтори години про все на світі..і ніби і не було тих 10 років..бо ми все ж таки попали на новорічний ранок, прочитали вірша, співали пісень, приймали участь в конкурсах (і мама теж :D "У лісі темному затягнула"))) а виглядало це приблизно так:

post-8063-0-57673500-1293541086_thumb.jp

post-8063-0-06594700-1293541102_thumb.jp

post-8063-0-52338600-1293541124_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хочеться написати щось типу твору на вільну тему))) бо на душі тепло і приємно, бо випав сніжок і зранку, виглянувши в вікно, я побачила невимовну красу і сліпучу білизну..

А я не втрималась і дозволила собі сьогодні невеличку прогулянку в зимову казку...справжня насолода, сховатись від метушні хоч на трішки.

post-2742-0-49596500-1293558239_thumb.jppost-2742-0-69949200-1293558316_thumb.jppost-2742-0-48854400-1293558381_thumb.jp

А ще син приніс аж 4 подарунки зі школи - солодка радість  :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1. Були і ми на новорічному ранку. Таки да - стрес для діток. Але танцювали, бігали, розказали вірш - отримали подарунок. :D :D :D

Я зі своїм зайчиком.post-8000-0-98420500-1293706494_thumb.jp

2. Ромчикові сьогодні 3 рочки. :g15: Хай мої дітки будуть здоровенькі!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1. Були і ми на новорічному ранку. Таки да - стрес для діток. Але танцювали, бігали, розказали вірш - отримали подарунок. :D :D :D

Я зі своїм зайчиком.post-8000-0-98420500-1293706494_thumb.jp

2. Ромчикові сьогодні 3 рочки. :g15: Хай мої дітки будуть здоровенькі!

Такий зайчик! Оксана, вітаю, нехай росте здоровенький батькам на радість!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

эх детство детство ты куда умчалось...Детсадик,утренники,конфеты-эх молодость *роняет скупую слезу*

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Прочитала тему "Людина Борди 2010" і зловила себе на тому, що почервоніла, коли прочитала там своє ім"я - дуууже приємно було себе там побачити (відразу почала згадувати ЩО ж я тим людям такого доброго зробила?... - нічого blush.gif )

Перший раз валялась в снігу після сауни :0005: - ніколи не думала, що це зроблю - відчуття суперські!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щороку до мене на Різдво приходять колядувати друзі (один - давній користувач Борди).

Останні роки ввели традицію бажати собі на відео щось на наступний рік.

І кожного року приносять відеозапис за попередній раз.

Були сьогодні :g15:

Щойно дізналась, що в друга з"явилось воно...... ну теє - КОХАННЯ!!! :g15:

Вони були разом. І я її вперше побачила.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На Святвечір брат оголосив всьому сімейству (я так само це зробила 6го січня кілька років тому), що в цьому році одружується smile.gif .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І моїй близькій знайомій запропонували вийти заміж :smile3: теж на Різдво. Якби я не була впевнена, що вона живе в Рівненській області, подумала б що нас спільні знайомі :rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а мне сегодня знакомый привёз из Германии бутылку пивка :friday:

У меня такая традиция, если кто то из друзей едет за кордон, то в качестве презента привозит пиво местного изготовления.Теперь у меня небольшая коллекция имеется:

Германия,Польша, Япония,Корея,Англия и США...

бутылочки, правда уже пустые, вот только сегодняшнюю опробую :P:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У нас аналогічна традиція, тільки не в пляшечках, а в бочечках  :P

Осилити кличемо традиційно кумів під плов.

Хороша, скажу я вам, традиція  :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не хочу создавать антагонистическую тему типа ""В жизни так много маленьких хреновостей..." ДІЛИМОСЬ хренью (негативом) поэтому пишу тут.

Вчера, ишёл с работы, и так навернулся, сёдня проснулся и практически не смог нормально ступить на одну ногу, ёпт... :unsure:

что завтра будет - не знаю, надо будет костыли напрокат брать, что ли :g05:

А вообще то за окном сейчас такой красивый, лапчатый снег, жизнь идёт своим чередом :rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не хочу создавать антагонистическую тему типа ""В жизни так много маленьких хреновостей..." ДІЛИМОСЬ хренью (негативом) поэтому пишу тут.

Така тема вже є.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Купила собі блокнот, який давно хотіла - такий кольоровий, розділений яскравими пластиковими листками. На моє запитання у продавці, на якій вітрині можу такі подивитись, вона відповіла: "Вам такі, щоб зразу на всі предмети?", що дуууже потішило мою самозакоханість))))....

Ех унівєр... давно це було)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчора святкували ДН куми. Були одні дівчата. :g15:

Я вже купу років так не веселилась і не танцювала. Вечір був - бомба.

Майже всі з нас заміжні (та й були з обручками).

Але якби я сама побачила таку відпочиваючу компанію - сказала б - прАстІтуткІ ohmy.gifbiggrin.gif .

Відпочивали для себе - від душі. Потім таксі, домця, чоловік, дітки. Все пристойно. :0005:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

да, да, парядачьная дєвушка должна ложицца в сємь, патаму што в дєвять нада бить дома

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Класно, це коли дістати з шухляди старі записи на касетах і послухати Роксет, Селін Діон, Рамазотті, Кенні Джі... Справжня музика!!! Спокій і драйв гармонічно поєднуються!!! Такої музики у нас зараз на численних FM-мах не крутять!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Класно, це коли дістати з шухляди старі записи на касетах і послухати Роксет, Селін Діон, Рамазотті, Кенні Джі... Справжня музика!!! Спокій і драйв гармонічно поєднуються!!! Такої музики у нас зараз на численних FM-мах не крутять!

так-так, таке тільки на касетах можна знайти

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Купила собі блокнот, який давно хотіла - такий кольоровий, розділений яскравими пластиковими листками. На моє запитання у продавці, на якій вітрині можу такі подивитись, вона відповіла: "Вам такі, щоб зразу на всі предмети?", що дуууже потішило мою самозакоханість))))....

В мене недавно була схожа ситуація, що теж потішила мою самооцінку. В транспорті один чолов"яга років 55-60 запитав - "Дєвочка, а в якому класі ти вчишся? :).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

:0005: :0005: :0005:

Спасла життяздоров"я двом п"яним придуркам. :g15:

Правда до Гетто мені ще ого-го. blush.gif

Силою мислІ не вийшло, довелось приміняти силу слова. biggrin.gifbiggrin.gifbiggrin.gif

Вийшла на балкон покуритидихати.

Бачу біля під"їзду чотири п"яних "лоба по два метра росту" виясняють відносини.

Не пройшло і хвилини, як почали дубаситись.

Я як не рявкну на весь двір: "Ану бігом с@бались звідси, бо міліцію викличу!"

І, на моє здивування, вони мовчки розійшлись в різні сторони.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...