Перейти до змісту

"В жизни так много маленьких радостей..."


Oksana04

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 2,2 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Ми купили сьогодні двох малюююсіньких декоративних мишок :0005: - білу і чорну.

Сьогодні чоловік поїхав за межі міста (закон підлості) і в мене чорненький виліз з клітки.

Радість, причому безмежна, полягає в тому, що він не втікає нікуди, а просто бігає по клітці.

post-8000-0-12352000-1289663405_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ми купили сьогодні двох малюююсіньких декоративних мишок :0005: - білу і чорну.

Сьогодні чоловік поїхав за межі міста (закон підлості) і в мене чорненький виліз з клітки.

Радість, причому безмежна, полягає в тому, що він не втікає нікуди, а просто бігає по клітці.

post-8000-0-12352000-1289663405_thumb.jp

ммммм....вкусняшка

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а на дворі літають метелики! smile.gifсередина листопада...

В нас у дворі весна!!! Прибиральниця вигрібла (дуже ретельно) опале листя. Дивишся у вікно: сонечко світить, трава зелена, голі дерева, що, здається, ось-ось мають розпуститись. Рання весна!!!

Ми купили сьогодні двох малюююсіньких декоративних мишок :0005: - білу і чорну.

...чорненький виліз з клітки

...просто бігає по клітці

Після годинного полювання по квартирі в три ночі за чорненьким - в нас з"явилась нова, непролазна для мишок, клітка.......... і риженький. biggrin.gif

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та ну епрст..Когда же эта весна кончится.Хочу ливни,слякоть,грязь,чтобы небо было затянуто,а потом ударили морозы и все это замерзло и превратилось в каток что б люди падали,матерились и снова падали-РОМАНТІКА :0092:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та ну епрст..Когда же эта весна кончится.Хочу ливни,слякоть,грязь,чтобы небо было затянуто,а потом ударили морозы и все это замерзло и превратилось в каток что б люди падали,матерились и снова падали-РОМАНТІКА :0092:

А я завжди думала, що РОМАНТІКА - це коли небо зоряне, або пташки співають, або коти нявчать...мабуть, мало я в цьому житті знаю :P

А от "чтоб не падали", отаку вєсчь випадково побачила :Dhttp://klumba.zp.ua/used/sp/drugoe/?id=233384

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та ну епрст..Когда же эта весна кончится.Хочу ливни,слякоть,грязь,чтобы небо было затянуто,а потом ударили морозы и все это замерзло и превратилось в каток что б люди падали,матерились и снова падали-РОМАНТІКА :0092:

А я завжди думала, що РОМАНТІКА - це коли небо зоряне, або пташки співають, або коти нявчать...мабуть, мало я в цьому житті знаю :P

У вас развращенное мнение о романтике,мадам :rolleyes::D Да и куда Вам знать в ваши нвацать **мь лет.Вот я в свои 22 с палавинаю огого повидал.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно дізналась, що в друга з"явилось воно...... ну теє - КОХАННЯ!!! :g15: І так якось приємно стало, радісно за нього!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Надивившись в неті відео з смішними реакціями маленьких діток на лимон, вирішила перевірити і на своєму малюкові. Прикольно було. :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Світить сонечко

Припинився кашель (єс, єс, ЄСССС)))

Перше написане речення "Мама, тато і я" :g15: :g15: :g15: :g15:

Освоєння дитиною англійської ^_^ , я на кухні, дитина по діловому починає шниряти по холодильнику, я дивлюся..потім по шухлядам і шафкам, я питаю: "Синуся, що ти хочеш?" , "Мама, я не поняв, а чого в нас нема КУКУМБЕРА????" Лупала очима хвилин 5, поки не доперла, що це він про огірок :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а я вперше за останніх кілька місяців смачно пообідав різними тістечками, а не мівіною!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дзвонить телефон, відповідаю і відбувається такий діалог:

- Доброго дня.

- Доброго...

- Мене звати Наталя. Я представник компанії Оріфлейм.

- Так.

- Ваш друг дав Ваш номер телефону, щоб Ви могли отримати подарунок і підписатись на знижку N%. Цікавить?

- Подарунок цікавить, підписка - ні. biggrin.gif

- Вибачте, що потурбувала. Кладе трубку. blink.gif

Подарунка немає sad.gif , АЛЕ в мене є ДРУГ! biggrin.gifbiggrin.gifbiggrin.gifbiggrin.gifbiggrin.gif

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Моє 9-ти місячне чудо зробило самостійні перші кроки на зустріч улюбленому дідусеві.

Фух, можна сказати буквально, ще одного на ноги поставила  :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У нас в садочку сьогодні було свято :rolleyes: І напередодні батькам дали завдання намалювати портрет своєї дитини. Процес творчості розпочався, коли дітвора повлягалася спати, і тривав до першої години ночі. Вранці донечка встає, знаходить малюнок і каже: "Ух ти, мама, яка ж я гарна!!! Як ти гарно малюєш!" :g15: Враховуючи мій "талант" до художества, стало та-а-ак приємно :0074: З такого позитиву розпочався наш сьогоднішній ранок!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Коли було тепленько - ходили періодично на алейку за будинком голубів кормити. Зараз холодно - тому лінь. sad.gif

Якось кинула їм хлібчика з балкону.

І тепер, ось уже місяць, кожного дня близько обіду - виходжу на балкон, дивлюсь - чекають мене. Приємно. smile.gif

Мы в ответе за тех, кого приручили... "Маленький принц"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А до нас на підвіконня прилітали влітку - теж хліб їли. Зараз малеча в садочку, ми - на роботі... Будемо кормити на вулиці.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А ми сьогодні, окрім того, що святкували Михайла, відзначили ще річницю весілля батьків. 29 років разом. :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні до обіду ми ще були в гостях у моєї мами.

Вранці вона забрала дітей до себе і...

Я СПАЛА АЖ ДО 12ї ГОДИНИ!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Перечитала тему "Чего хотят женщины..."

УЛЫБНУЛО на ночь глядя :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Перечитала тему "Чего хотят женщины..."

УЛЫБНУЛО на ночь глядя :D

Думаю з тої ж "улибкі" і ранок розпочнеться... :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нарешті малюк здоровенький і сьогодні після більш як двох тижнів лікарняного пішов в садочок (як він сам каже: до діток).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а мені нарешті відремонтували мою пралку!!! :_42:

і кошик для білизни, на який я вже два дні дивлюся зі сльозами на очах, потроху порожніє... :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...