Перейти до змісту

"В жизни так много маленьких радостей..."


Oksana04

Рекомендовані повідомлення

 А я щойно з садка, де було свято осені в середульки. Як я обожнюю ці святкові ранки!!! Це такий позитив! І чим менші діти, тим цікавіше. Вони такі  безпосередні у своїх емоціях, ця кумедна жестикуляція, не всі слова зрозумілі, зате чого варті вирази обличчя і інтонації...  :g15: Потіха!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 2,2 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

А сонечко яке сьогодні гарне ! :0074: знаєте за що я люблю це життя ? Що ніколи не знаєш , що чекає тебе там , за поворотом і чим закінчиться кіно :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як я обожнюю ці святкові ранки!!!

Як я тебе розумію - в понеділок теж була на такому. Так зворушливо :g15:

А ще коли син розказує про дівчинку в яку він закохався і ми разом ідем купувати їй подарунок :g15: :g15:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Наступил кондуктору на ногу и успел выпрыгнуть из троллейбуса не заплатив

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пила сьогодні каву з гарними людьми smile.gif

Приємно промайнувший вечір закріпила вдома звареним вдень згущеним молоком і, з думкою про похудання, задоволена ляжу спати. blush.gif

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Є лишня годинка для ранішнього сну.

якби це пояснити дитині, у неї свій годинник і той на годину раніше спрацював ))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ви помітили, як ще з суботи стало легше дихати в місті без політичної макулатури і реклами? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А мені було добре: я завжди йдучи з роботи ч-з площу Грушевського отримував кілька "газет", з якими можна на футбол сходити, підстелити, і рибку вялену з пивом почистити :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ага, а для автомайстерень, так взагалі врожай. Вони використовували ту макулатуру для підготовки авто до покрасок  :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 А я щойно з садка, де було свято осені в середульки. Як я обожнюю ці святкові ранки!!! Це такий позитив! І чим менші діти, тим цікавіше. Вони такі  безпосередні у своїх емоціях, ця кумедна жестикуляція, не всі слова зрозумілі, зате чого варті вирази обличчя і інтонації...  :g15: Потіха!

а я вийшов з аналогічного свята з думкою - свято для батьків, а не для дітей: толпа народу, шок, стрес... мій малий заплакав, тільки вийшовши на "сцену" в зграї

після закінчення куча дітей зі сльозами, багато хто з виглядом "заберіть мене звідси"... і це якраз вони, найменші....

в чому свято? вот на Новий рік хоч подарунок дарують....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в чому свято?

РОООМААА!!! Тут діляться радістю!!! ^_^

Тобі в тему "Мене дратує...", що мого малюка напрягають

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тішить коли знаходяться зайві кошти на бензин.

...і на помаду, колготки, нову маску для волосся та інші приємні, а головне необхідні дрібнички:rolleyes:.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А я сегодня на маршрутку опоздал......но по дороге назад на роботу нашел 50коп

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Були сьогодні в Майдані з кумами. Крім приємного спілкування з ними шикарно!!! відпочила, слухаючи спів під гітару якогось дядєньки

("верхній", чи "старий" зал)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 Сьогодні там мали бути "Чорні черешні"   :)

Вірші — лише слова,

Що зводять до небес.

Я від чужих сховав

Любові вічний хрест.

Не вір мені, не вір

Я сивий чоловік

Мов одинокий звір

Вступаю в новий вік

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 от надибав багатий джазовий портальчик і за останні тижні півтора стягнув звідти уже коло сорока альбомів музики. почуваюсь алі-бабою в печері Сім-Сім

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нарешті,в малюка прорізався довгоочікуваний перший зуууууууууб! :ura:

А в нас вже вчора 5й з"явився. :0002:

Сьогодні всім сімейством їдемо до мами. :g15:

Відразу тим хто вже співчував моєму чоловікові: він любить туди їздити - там він відпочиває. tongue.gif

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

маленькая радость там гдэ котэ :0020:

ПС-поэтому и маленькая ,что между понедельниками ее почти не видно ,а в воскресенье болит голова после субботы

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Доця нарешті сказала перше слово Та Та :), тепер чекаєм коли скаже Ма Ма.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...