Перейти до змісту

"В жизни так много маленьких радостей..."


Oksana04

Рекомендовані повідомлення

Вчора подарували пляшку Bailey's.

Останніх пару годин дивилась на неї косо, але все якось шкода було відкорковувати :( .

Аж тут - о чудо - погляд наткнувся на іншу, недопиту раніше, пляшку того ж самого улюбленого Bailey's :g05: .

Скоро поганий настрій мине і я, з посмішкою на вустах, вмощусь в тепленьке ліжечко :g15: ...

Навіть не треба використовувати пораду

Заведи любовника

:P

+ улюблене радіо ZET.

ЖИТТЯ НАЛАГОДЖУЄТЬСЯ!!! :D :D :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 2,2 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

ЖИТТЯ НАЛАГОДЖУЄТЬСЯ!!! :D :D :D

От і я дістала той тортик, який немає з ким з"їсти, сидю-топчу...смашно :ok:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Була сьогодні на зустрічі з випускниками...сидимо, значить, за столом, підходить молоде-зелене десь щойно після школи, питає: "А скільки років після школи пройшло?"...кажу:"Одинадцять"...хлопчина подумав і видав:"А так молодо виглядаєте" :D

Улибнуло :g32:

І я недавно повернулась з зустрічі випускників. І якось так файно на душі... Ех, ніде так добре не п"ється і не танцюється, як в старому доброму Майдані!:ok: "Чорні черешні" - величезний респект!

"Закохався місяць в королеву квітів

Закохавсь, одразу сам і не помітив,

У його обіймах лілія пливла

І стікали ночі як вода з весла..."

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

за тиждень встигла побачити однокурсників з бурси і з універа із сотрудніками на діскатеку встигли з'їздити стільки подій такий насичений тиждень ех класно, а ще скоро день народження в мого сонечка ух файненько, життя прекрасне

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мої мужчини пішли сьогодні стригтись, а прийшли отакі :smile3:

0225f0493c9bt.jpg5de12fc3ddc4t.jpg

Сережку син хотів давно, але сьогодні для мене був сюрприз.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчера работал с детьми категории "діти з особливими потребами", немного волновался, но всё прошло просто отлично :smile-zachot:

Настолько легко, быстро и точно они улавливают информацию,и самому приятно, что делаю правильное дело :rolleyes:

Для некоторых: значит я не просто генерирую случайные цифры, и не просто так существую на этой планете :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Скачал дискографию Black Eyed Peas :smile3:

Капец, я еще помню слова большенства песен...

Соседи вешайтесь :0123:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

після майже доби посту, у мене ЗАПРАЦЮВАЛА БОРДА!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :0119:

щастя повні штани))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І тільки в п'ятницю ввечері розумієш: а життя то налагоджується :D

Ура! Маленька радість перед вихідними - лягати спати і не наводити будильник.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Прокидаюся зранку, з кухні доносяться підозріло приємні запахи))). Заходжу - а там донечка (майже 7) сніданок приготувала!! Стоїть на стільчику в фартушку - посуд миє. Чим не радість? Лишилось знайти ще б хто каву готував. А ви кажете:гроші, гроші. За гроші, то не так приємно :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нашому маленькому "Бонусу" сьогодні виповнюється цілий рік!

Пригадую, як опівночі вимкнула ноут, щоб спробувати заснути, а вже о 8-мій ранку читала вітання на Борді.

Та тема-привітання служить для мене допінгом. Люблю перечитувати, згадуючи найщасливіші моменти в житті і тим самим заряджатись позитивом :blush:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якось загубилася тема \для мене\. Дякую laska, що нагадала.

Купила квитки на концерт Скрябіна і чоловік подарував новий фотоапарат :g15: :g15: :g15:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

За останні два місяці вперше нічого не готую - я в бабці і діда в гостях - печені пироги, олів"є, тушене м"ясо - все це чекало мене зранку :). Але я не така вже і погана онука - прибирання було за мною :0005:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як приємно цілий вихідний не висовувати носа з дому. :g15: В задоволення півдня варити борщ, влаштувати "купання" для вазонів, робити рейвах в тумбочках, гратися з малечами...і нікуди не треба йти :) До вечора в хаті чистенько, затишно, а з кухні приємно пахнотить :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Приємно було побачити вранці, що на сусідській машині після ночі з"явився "Сніговий Ангел"

post-8000-0-33394300-1298625237_thumb.jp

... а не щосьтаке...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

як от думаю, якщо в темі відписуються відсотків 70 жінки, то це значить, що в чоловіків настільки менше "маленьких радостей" чи ні?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...