Перейти до змісту

"В жизни так много маленьких радостей..."


Oksana04

Рекомендовані повідомлення

а мене щойно моя племяшка сильно-сильно обняла і стиснувши зуби сказала: "Я тебе так люблю, що можу роздавити" :g15:

p.s. це відбувається регулярно ))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 2,2 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Тільки-но повернулися з відпочинку. Карпати потішили гарною погодою, купою снігу і приємних вражень. Чудові траси, швидкість...катання видалося просто казковим!!!

post-6229-0-30086300-1299660747_thumb.jp post-6229-0-86870000-1299660770_thumb.jp post-6229-0-49014300-1299660760_thumb.jp

Дивлюсь у вікно...така собі подорож із гуцульської зими у волинську весну :0074:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мене мої чоловіки на роботі вдруге привітали і порадували до 8го несподіваними сюрпризами :rolleyes:

p.s. ото думаю кого я не дооцінила, себе, зірку, чи хлопців своїх :blush: ......... приємно...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчора в подруги був день народження, на якому зібралися колишні одногрупники, люди, яких давно не бачила. І я отримала від того вечора такий кайф, що словами важко передати :).

Спільні спогади, старі добрі пісні, виконані чоловічою половиною присутніх, і підспівані дівчатами, - це все було так зворушливо і водночас щиро та невимушено :).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

сегодня очень ярко и изумительно провёл день.

В начале присутствовал на праздновании юбилея неординарной, талантливой и просто уникальной женщини, которой может гордиться не только Волынь, но и вся Украина.. да и не только Украина... но и мир (не побоюсь написать это, ибо правда)

Потом присутствовал на дне рождения человека, который сделал для Волыни, и не только для Волыни, но и для всей Украины столько мудрого, вечного, доброго, что просто нет слов.

У нас в регионе есть достаточно много людей,которыми мы можем гордиться!

С уважением Гетто.

:smile-zachot:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

сегодня очень ярко и изумительно провёл день.

В начале присутствовал на праздновании юбилея неординарной, талантливой и просто уникальной женщини, которой может гордиться не только Волынь, но и вся Украина.. да и не только Украина... но и мир (не побоюсь написать это, ибо правда)

Потом присутствовал на дне рождения человека, который сделал для Волыни, и не только для Волыни, но и для всей Украины столько мудрого, вечного, доброго, что просто нет слов.

У нас в регионе есть достаточно много людей,которыми мы можем гордиться!

С уважением Гетто.

:smile-zachot:

Гетто, то вже озвуч імена тих, котрими ми маємо пишатися...їм приємно буде :P

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Гетто, то вже озвуч імена тих, котрими ми маємо пишатися...їм приємно буде

Вряд ли они читают Борду, но озвучити могу...

Олександра Павлівна Кондратович, вчора, в Краєзнавчому музеї святкувала своє 75 - річчя

Трішки інформціїї

ТУТ

і Микола Мартинюк вчора святкував своє 40 річчя

Про нього

ТУТ

Многая літа ювілярам !!! :smile-zachot::)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні накінець виспалася за останні п"ять ночей, дітки без температури, на маленьких личках посмішки і гарний настрій :g15:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шикарна банька із дубовим віничком...мм..мм.. :ok2::smile-zachot:

таки да... дубовий віничок так класно лягав на с...пину :P

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чим не радість: купили малому чобітки, то тепер всі баюрки "вимірює"  :_39: , а скільки радості в малечі  від цього  :lol:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні з донечкою влаштували маленьке жіноче свято...придбали кілька приємних дрібничок, навели "марафєт" в салоні, тепер наша красуня ходить-любується своїми манікюрами з намальованими сердечками :g32:

Ох, татусь, тримайся...в хаті ще одна дівка підростає :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Провела чудовий вечір в "Адреналіні".

Гарна компанія.

Офіціант в "Стоп кадрі" постійно посміхався, ніби винен нам мільйон.

Передбачуваний, але мегапозитивний фільм "Викрутаси".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Захотілось передивитись "Солодкий листопад" з Кіану Рівз та Шарліз Терон. Чудовий фільм, кайфую від кожної його хвилини:g15:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вирішила подзвонити давній подрузі, з якою не бачились близько трьох років :(.

Говорили годину, згадували приємні студентські роки, як все було класно :).

Ех...повернути б ті приємності назад і пережити ще раз хоча б один день.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Все-таки як на вулиці весняно! Чомусь особливо гостро це відчуваю в сутінках...пахне свіжістю, новизною, обіцянками чогось особливого, чого ще ніколи не було...:)

Тільки що вибігала в магазин і аж додому не хотілось вертатись:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ми з малечею пускали мильні бульбашки в парку - всі перехожі посміхались :rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шикарна банька із дубовим віничком...мм..мм.. :ok2::smile-zachot:

Сьогодні і в мене! Це просто кайф! Віничок, пар на травах, холоднючий душ...

А ще жіночки в бані поділилися величезним пакетом мішком кави. Пілінг був для всього тіла :rotate:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вийшов друком посібник, де я співупорядник і автор декількох творів :)

Щиро вітаю тебе з такою подією :smile-zachot: , але ж хочеться якщо не пощупати, то хоч посилання побачити :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вийшов друком посібник, де я співупорядник і автор декількох творів :)

Щиро вітаю тебе з такою подією :smile-zachot: , але ж хочеться якщо не пощупати, то хоч посилання побачити :)

От при зустрічі "пощупаєш" :) , бо поки в інеті посилання на сайті видавництва не знайшла, книжка ще пахне фарбою :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчора купив кілограмового карпика перед тим як його з'їсти, пустив у ванну, мала майже пів дня милувалась рибкою і заставляла її ниряти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...