Перейти до змісту

Дорожная обстановка


Рекомендовані повідомлення

Проспекти Президента Грушевського та Перемоги перекриють у неділю, 10 листопада.

Про це йдеться в розпорядження луцького міського голови Миколи Романюка.

Транспорт не їздитиме через проведення футбольного матчу між луцькою «Волинню» та київським «Динамо». Рух перекриють із 17:00 до 22:00.

Заборона стосуватиметься усього транспорту, крім громадського.

пруф

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Проспекти Президента Грушевського та Перемоги перекриють у неділю, 10 листопада. Про це йдеться в розпорядження луцького міського голови Миколи Романюка. Транспорт не їздитиме через проведення футбольного матчу між луцькою «Волинню» та київським «Динамо». Рух перекриють із 17:00 до 22:00. Заборона стосуватиметься усього транспорту, крім громадського.

якщо результат матчу буде такий, як з "Шахтарем", то воно того варте.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якщо результат матчу буде такий, як з "Шахтарем", то воно того варте.

Це ти просто не їхав зі сторони набережної через вишківське перехрестя на сороковий.

Ніколи не думав, що там в одну сторону авто в 4 ряди стояти можуть ))

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Черговий флешмоб від ДАІ.

Вчора по 1+1 казали, що хочуть зробити макс швидкість у населених пунктах 50 км/год. І ще одне супер нововедення це утилізація шин. Шини подорожчають на 100-200 грн, а може і більше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Будьте уважні Гаї справді в місті дуже багато. Таке враження що бюджет наповнюють. Тільки не зрозуміло чий?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Останнім часом ДАЙці геть "запрацювались". Зупиняють просто так, причини зупинки не називають.

Вночі повертався додому - два рази зупинили. Першого запитую що сталося. Сказав, що проводиться відпрацювання, є орієнтування на схожу машину, а сам носа у вікно пхає...

Другий зупиняє, питаю що я порушив. Пик-мик, документи в порядку, щасливої дороги.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Народ, Винниченка перекрили, хто не в курсі

Не пугай народ. Перекрыли только пол полосы на мосту, так что там просто сужение дороги.

по одній смузі вулицею Винниченка зупинили рух транспорту.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Народ, Винниченка перекрили, хто не в курсі

по якій смузі? Якщо до центру, то пох. :)

Останнім часом ДАЙці геть "запрацювались". Зупиняють просто так, причини зупинки не називають. Вночі повертався додому - два рази зупинили.

вночі ловлять на алкоголь. ваш ко :)

Лише таксючків не чіпають - так що в кого є фішка "пінгвіняча", то того не зупинять ;) .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Останнім часом ДАЙці геть "запрацювались". Зупиняють просто так, причини зупинки не називають.

Вночі повертався додому - два рази зупинили. Першого запитую що сталося. Сказав, що проводиться відпрацювання, є орієнтування на схожу машину, а сам носа у вікно пхає...

Другий зупиняє, питаю що я порушив. Пик-мик, документи в порядку, щасливої дороги.

Мене спинили нещодавно, причину назвав, перевірка чи не в кредиті машина (яка майже повнолітня), потім занюхав, крутив на світлі посвідчення водія і свідоцтво, десь дзвонив, щось пробивав, потім світив на номери, звіряв номер кузова, дивився стакани. Потім віддав і сказав, чого ви возмущались, пару хвилин ж зайняла перевірка і все. А якщо їдеш в 2-5 годині ночі, то спиняють 100%.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

по якій смузі? Якщо до центру, то пох.

От центра к Проминю. Но это практически не мешает. Справа по мосту никто и так не ездил, так как дальше упираешся в припаркованые авто.

Бывает только тормозят движение те кто едут от центра и поворачивают к третьему жеку. По правой полосе уже не обойдешь.

Ну и когда с Шафрана выезжающего пропускают - тут же до Дома офицеров колонна выстраиваеться.

зы В соседней теме фото есть

http://board.lutsk.u...ttach_id=221064

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

КО, на що вони сподіваються я знаю. Але раніше такого не було. Я й раніше доволі часто їздив ночами, але зупиняли вкрай рідко. Зараз бачиш машину - можеш відразу зупинятися, хіба що ДАЙці сильно зайняті черговим "клієнтом". Раніше роками їздив і не спілкувався з ними, а зараз вже дійшло до того, що стою на Перемоги на світлофорі, тільки трогаюсь - бачу в дзеркалі вогники синьо-червоні. Правий поворот, зупиняюсь в карманчику біля 5 школи. Питаю що порушив. Нічого, перевірка документів. Якого милого питається?

А на рахунок "лише таксючків не чіпають" - то неправда. Зупинили. Забрали документи, відпустили завезти пасажирів. Водій дуже вибачався, взяв менше грошей, повернувся назад. Таксист був тверезий, але щось з документами на право перевезення не впорядку. Не знаю чим історія завершилася.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Насколько я понимаю, просто для проверки документов останавливать не имеют права. Дрочите их, пока не назовут причину. Если как они говорят есть ориентировка на похожую машину, сначала пусть её покажут, а потом вы показывайте документы. В любом случае - либо ВЫ нарушили, либо должна быть другая ДОКУМЕНТАЛЬНАЯ причина. Если нет - посылайте вежливо.

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Приблизно рік тому вночі не міг проїхати взагалі без зупинки дайцями, зараз щось вони розслабились. Давав права, страховку, 5 хв і поїхав. Ніхто ніяких претензій не пред"являв. І то є нормально, нєфіг п"яним їздити без прав на краденій машині. Зате коли зупинять вдень чи ввечері то заставляю назвати причину зупинки, бо то вже не охорона порядку а заробляння грошей.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Насколько я понимаю, просто для проверки документов останавливать не имеют права. Дрочите их, пока не назовут причину. Если как они говорят есть ориентировка на похожую машину, сначала пусть её покажут, а потом вы показывайте документы. В любом случае - либо ВЫ нарушили, либо должна быть другая ДОКУМЕНТАЛЬНАЯ причина. Если нет - посылайте вежливо.

Тут дозволю собі посперечатися. Дайці незважаючи ні на що вважають, що зупиняти - їхнє невід'ємне право, так само як і будь-які "менти".

Як правило в них в таких випадках відмазка - "план перехват - конфіденційна інформація". Цікаво що каже закон в цьому випадку, або хоча-б службова інструкція?

"Качати права" - тут треба бути 100% впевненому, в машині, в наявності справного вогнегасника, комплектної аптечки, і чи не вийшла якась дурнувата директива мати з собою ще якийсь непотрібний папірець чи предмет. Як правило стратегія "кращий захист - це напад" програшна уви, ну принаймні "не для всіх" :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дайці незважаючи ні на що вважають, що зупиняти - їхнє невід'ємне право

зупиняти - так, вони право мають, але після зупинки зобов"язані представитися, при проханні пред"явити службове посвідчення та жетон, повідомити про причину зупинки чи суть правопорушення. На вимогу громадянина, повинні все це розказати на державній мові.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Harddriver, правий. Підготовлений даїшник знайде сто причин. Сперечатись може бути собі дорожче. Та й просто шкода витрачати час на дурниці. Документи в порядку, тверезий, не порушував, 2 хв. і їдеш далі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

По пр.Волі \район Чехова\ проїхати нереально - пробка... купа транспорту стоїть, народ з маршруток\тролейбусів виходить і йде пішки.... Біля перукарні аварія, на перший погляд нічого серйозного, але перегородили дорогу...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

спостерігав сьогодні колону з 10 новеньких авто (начебто Ford Mondeo), з вимкненими "люстрами", на передніх дверцятах написи "МІЛІЦІЯ", голубі номерні знаки. Авто попрямували до УМВС по вул. Словацького. Оновлення гаражу МВС?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

спостерігав сьогодні колону з 10 новеньких авто (начебто Ford Mondeo), з вимкненими "люстрами", на передніх дверцятах написи "МІЛІЦІЯ", голубі номерні знаки. Авто попрямували до УМВС по вул. Словацького. Оновлення гаражу МВС?

Фільдіперсовенько так живуть

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Кобра" в Луцьку, якщо ще хто не бачив
На деякий час на дорогах стане спокійніше їздити.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Кобра" в Луцьку, якщо ще хто не бачив
На деякий час на дорогах стане спокійніше їздити.

ну не знаю не знаю... поки з центра до 33 кв добрався - нарахував зо п'ять водіїв дебілів (проїзд на червоний, підрізання і т.д. і т.п., про зупинку для висадки пасажирки на пішохідному переході я вже мовчу). ніяк не можу зважитися на покупку реєстратора.

спостерігав сьогодні колону з 10 новеньких авто (начебто Ford Mondeo), з вимкненими "люстрами", на передніх дверцятах написи "МІЛІЦІЯ", голубі номерні знаки. Авто попрямували до УМВС по вул. Словацького. Оновлення гаражу МВС?

Фільдіперсовенько так живуть

виявилося що не Мондео, а Тойота Пріус

http://board.lutsk.u...ditimut-na-nov/

Змінено користувачем tolik79
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...