Перейти до змісту

Дорожная обстановка


Рекомендовані повідомлення

Порадьте:

На даному відрізку дороги по вул. Винниченка неправильно зробено розмітку

Ось як було колись

а тепер там суцільна : :0156: то чи можна повернути наліво до кухонь Merx і ВІППО? чи не будуть дядьки в пагонах проти :0106: ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо суцільна, то зрозуміло що буде порушення і дядьки в погонах полюбому будуть проти. Треба шукати перший розрив суцільної і там розвертатись.

Змінено користувачем slk35
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо суцільна, то зрозуміло що буде порушення і дядьки в погонах полюбому будуть проти. Треба шукати перший розрив суцільної і там розвертатись.

В тому то й прикол, що в протилежну сторону їхати дозволено тільки маршруткам )), завтра сфоткаю, викладу.

По правилах туди заїхати просто неможливо

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У Луцьку перекриють вулицю

Сьогодні, 21:05

У Луцьку перекриють вулицю, яка сполучає проспекти Грушевського та Перемоги.

Блокувати рух розпочнуть у вівторок, 19 листопада, у зв’язку з проведенням ремонтних робіт, - повідомили у прес-службі міської ради.

Перекриття діятиме з 09:00 і до завершення робіт.

Відповідне розпорядження 18 листопада підписав міський голова

Микола Романюк.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В тому то й прикол, що в протилежну сторону їхати дозволено тільки маршруткам )), завтра сфоткаю, викладу.

По правилах туди заїхати просто неможливо

Яким знаком "дозволено тільки маршруткам"?

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1) Вночі замалювати балончиком, зробити переривчасту (по крайній мірі в мене на виїзді з двору замальовували поки автодор сам не зробив)

2) помаленько їдете на винниченка з сторони проміня, якщо ззаді, і спереді не видно патрульки їдете далі. У випадку якщо ці доїльні апарати стоять на повороті до жеку і зупиняють вас, кажете що виїхали з парковки біля бурштина. (там на виїзді знаків нема). А хто туди заїжджав то хай його не *бе!

Ще зверніть увагу на розвод зі знаком напрямок руху.post-22498-0-50654200-1384809741_thumb.j - новий

старий - просто стрілка вправо вліво. ситуації в мене виникали наприклад на виїзді з заправок коли немає сплошної а знак не поміняли.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Яким знаком "дозволено тільки маршруткам"?

зі сторони Променя на Винниченка рух можливий лише до повороту на І.Франка - далі висять два заборонні знаки - 5.11 5.11.png та 3.21 FMnR8.png

sUWbc.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Яким знаком "дозволено тільки маршруткам"?

зі сторони Променя на Винниченка рух можливий лише до повороту на І.Франка - далі висять два заборонні знаки - 5.11 5.11.png та 3.21 FMnR8.png

sUWbc.jpg

Я це знаю, але яким боком до мене ці знаки, якщо я їду від ЦУМа, розвертаюся перед мостом через Сапалаївку, вертаюся до арки і в'їзджаю в неї?

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тим що від ЦУМа тобі показано такий же знак тільки полоси міняються місцями і в"їжаючи на вулицю ти знаєш яка відбувається ситуація поки не побачиш кінця дії цього ж знаку.

nickel, ось, бачиш знак?

post-153-0-21424900-1384812257_thumb.jpg

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я тоже там как-то умничал, в итоге оказался не прав, как ни крути - низзя туда заехать не нарушив правила!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тим що від ЦУМа тобі показано такий же знак тільки полоси міняються місцями і в"їжаючи на вулицю ти знаєш яка відбувається ситуація поки не побачиш кінця дії цього ж знаку.

nickel, ось, бачиш знак?

Ну тоді виїхати через Бойка, розворот перед мостом і в арку. Як такий варіант? :)

Аналогічно через Потапова, розворот біля кафе Бурштин і в арку.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Выезд от Майдана и от 9 школы - везде знаки "Движение на право"

Все знаки доходчиво гласят о том, что движение от Проминя до прокуратуры - ТОЛЬКО для общественного транспорта и БЕЗ вариантов!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Выезд от Майдана и от 9 школы - везде знаки "Движение на право"

Все знаки доходчиво гласят о том, что движение от Проминя до прокуратуры - ТОЛЬКО для общественного транспорта и БЕЗ вариантов!

Таки да, щось вони перемудрили з тією розміткою. Тра писати даішникам, кому це актуально.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну тоді виїхати через Бойка, розворот перед мостом і в арку. Як такий варіант? :)

Аналогічно через Потапова, розворот біля кафе Бурштин і в арку.

Потапова не знаю, а на Бойка є знак ))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

jRZ41ek1.jpg

Ну а виїхати взагалі неможливо на Винниченка. Бо (вибачте за якість, фото з реєстратора) рух тільки наліво, направо можна тільки маршруткам ))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Наш автодор мене щодня дивує. Положили хлопці асфальт на мості через рованці, а тепер ріжуть щоб з'єднати плити :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну а виїхати взагалі неможливо на Винниченка. Бо (вибачте за якість, фото з реєстратора) рух тільки наліво, направо можна тільки маршруткам ))

"Замуровали,демоны!!!"

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Наш автодор мене щодня дивує. Положили хлопці асфальт на мості через рованці, а тепер ріжуть щоб з'єднати плити :)

можливо

температу́рный шов зазор (щель, прорезь) между отдельными частями конструкций сооружения, допускающий их взаимное перемещение, вызываемое температурным расширением материалов. Температурные швы с зазорами от нескольких миллиметров до нескольких десятков сантиметров делаются в конструкциях мостов, покрытиях зданий, на стыках рельсов и т. д.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Моє питання стосується не так Луцька, як Волині. А саме дорога Ковель-Ратно. Хтось їздить? Бо так хваляться, що ремонтують. А що скажуть водії? Це схема ямка-лопатка-гарячий асфальт? Чи дійсно з толком роблятЬ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Forever Autumn, не знаю, як до Ратно, а до Буциня (Перехрестя, як їхати до монастиря) дорога нормальна.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Останнім часом з сільської липинської дороги, та що від заправки ВОГ на Відродження і в сторону епіцентру зробили автобан Луцьк-Рівне, де водії розганяються до 100 км/год і ще й до того ж їздять вантажівки. В вечірній час пік вже навіть корки по 10 авто там збираються. Трафік з 6 ранку до 1 ночі. Це при тому, що дорога зроблена вузька без бордюрів, немає пішохідних доріжок, не освітлюється і була зроблена для місцевих жителів і не розрахована на такий потік авто, цього року вже двічі ремонтували її і знову розбили. Це жах, щоб зекономити кілька хвилин усі почали перти тудою. Навіть вікно тепер не відкриєш, стоїть постійний гул і стало небезпечно там ходити особливо після заходу сонця.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Моє питання стосується не так Луцька, як Волині. А саме дорога Ковель-Ратно. Хтось їздить? Бо так хваляться, що ремонтують. А що скажуть водії? Це схема ямка-лопатка-гарячий асфальт? Чи дійсно з толком роблятЬ?

Ну не знаю, для мене вона такаж сама як і з Луцька до Ковеля.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дозволив собі виділити першопричину і наслідок.

Останнім часом з сільської липинської дороги, та що від заправки ВОГ на Відродження і в сторону епіцентру зробили автобан Луцьк-Рівне, де водії розганяються до 100 км/год і ще й до того ж їздять вантажівки. В вечірній час пік вже навіть корки по 10 авто там збираються. Трафік з 6 ранку до 1 ночі. Це при тому, що дорога зроблена вузька без бордюрів, немає пішохідних доріжок, не освітлюється і була зроблена для місцевих жителів і не розрахована на такий потік авто, цього року вже двічі ремонтували її і знову розбили. Це жах, щоб зекономити кілька хвилин усі почали перти тудою. Навіть вікно тепер не відкриєш, стоїть постійний гул і стало небезпечно там ходити особливо після заходу сонця.

,

Решта - побічне.

Щодо "автобану Луцьк-Рівне".

Дуже шкодую що немає асфальтової дороги з Гущанського кільця на об'їзну.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Dream, виникає бажання, щоб її взагалі розбили і не ремонтували, щоб перестав їздити тудою транзитний транспорт, як було раніше, до того як її зробили... Бо це просто жах наразі.

post-69-0-10211900-1384982310_thumb.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...