Перейти до змісту

Дорожная обстановка


Рекомендовані повідомлення

Картина наступна. Виїхала швидка з вул. Шухевича, мигалки вкл. Всі пропускають. Доїхала до зупинки перед мостом, спокійно висадила «хворого» і поїхала на міст. На спуску з моста і по Карпенка, не поспішаючи, з вкл. мигалкою поїхала далі. Напевно, хворих розвозити.

Я куєю, іноді, з етіх швидких.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хто пробує об'їхати вічний корок біля Перлини по С.Бандери - упс, перекрито, схоже на ремонт теплотрас, імхо надовго.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хто пробує об'їхати вічний корок біля Перлини по С.Бандери - упс, перекрито, схоже на ремонт теплотрас, імхо надовго.

Я, звичайно, вибачаюсь, але "корок" - то троха нє то. Переклад, ніби, правильний, але лексично вірно з російської "пробки" буде "затор".

90912c81ad12.jpg39bb166e030b.jpg

А по сабжу то так, Бандери буде до 17 вересня перекрита. ©

Змінено користувачем LaMeRiLKiN
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Затор, то якраз троха не те, кострубато якось, на русизм схоже :)

А по факту, мову переписували вже стікі раз, як і історію, зараз центр і захід частіше вживає "корок" на зміну "пробці".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А мені навпаки той "корок" вухо ріже. Видно, що під кальку переклад з російської. Ну, але то тема для окремої теми :) Перестаю офтопити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якось будучи у відрядженні в Кракові, стоячи в заторі, запитав у водія таксі як буде польською затор, все просто - "korek".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якось будучи у відрядженні в Кракові, стоячи в заторі, запитав у водія таксі як буде польською затор, все просто - "korek".

Значить калька з польської .=)
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні в районі обіду перехрестя Шопена-Коперника паралізувало десь на довгих 10хв. Утворився чималий корочок з боку Коперніка. Жіночку на Тойоті Корола якось заклинило, запаралізувало, короче щось по жіночому, але вона вперто не хотіла перетинати перехрестя в сторону Бандери. Бібібкання ще більше загнали в ступор гендернорівного водія, жіночка старалась влізти кудись між кермом і щитком приладів. Шопена старалось пропустити, кожна друга машина співчутливо тормозила, але побачивши обличчя водія, співчутливо продовжувало рух. Короче ми прийняли рішення, дружина вийшла з машини, стала на пішохідному переході по Шопена і спокійно, жестами направила Тойоту в потрібному напрямку. :_02:

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ділянка пр. Перемоги в районі стад. Авангард закрита для руху, напевно якесь спортивне дійство організовується (так принаймі виглядало), можливо хтось знає докладніше?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ділянка пр. Перемоги в районі стад. Авангард закрита для руху, напевно якесь спортивне дійство організовується (так принаймі виглядало), можливо хтось знає докладніше?

а маршрутки ходять до Проміня? чи через кільце по шопена пускають?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Напевно ні, як я їхав то один жовтий автобус розвертали, водій щось пробував виясняти, але не побачив який номер, міська чи міжміська.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Напевно ні, як я їхав то один жовтий автобус розвертали, водій щось пробував виясняти, але не побачив який номер, міська чи міжміська.

вже всьо в порядку, зараз проїхав, нічого не перекрито.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Если ехать по Шевченко снизу и хочешь повернуть за 16-ти этажку, то теперь там висит знак остановка зап. а раньше был ---движение зап. Его переместили дальше во двор.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Сьогодні нарешті кладуть другий (чистовий) шар асфальту на одній половині мосту через Стир на Рованці.

поки те саме (покладуть другий (чистовий) шар асфальту) зроблять на на другій половині, то ця вже залишиться без асфальту

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Ну все, половина мосту на Рованцях відкрито. Що можна сказати, маємо те що маємо, як робили такий і результат, від мене їм 3+.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да зробили вони ту половини через одне місце. Положили 2 шари асфальту, аж потім згадали що залатали диркі де вода стікає. Взяли та порізали його і потім знов дотачали. Це так нормально робиться? Я запитував мужиків нафіга вони порізали новий асфальт, каже мені з посмішкою : Да блін забули, що там вода стікає у річку. Дибіли.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

- Чому ви спочатку кладете асфальт, а потім його риєте і прокладаєте комунікації?

- Нуу... на рівному асфальті зручно малювати де рити траншеї під труби...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Последнее время мне попадается много дибилов которые ездят на красный свет, то на Перемоги с Клима Савуры в бок чуть синяя королла не въехала, то вчера (базарный день, народу тьма!!) галимый старый ФОрд проехал возле там тама на красный со скоростью 80+ так что люди разбегались, то на Воли-шопена по встречке Jeep летел на красный, всё таки надо видеорегистратор поставить чтобы страна знала своих "героев"...

З.Ы. Проехал по Европе 2500 км+ 2 недели назад, думаю не надо сравнивать их и нашу культуру вождения, всё и так ясно(((

Особенно заметно когда за день проезжаешь 3 страны и въезжаешь через Шегини в Украину, Львов-Дубно-Луцк... начинаешь напрягаться сильно...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та нет, Вы не правы, просто плотность таких событий зашкалилавает "останнім часом"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Увага! Перекриття руху транспорту на перехресті вулиць Шопена, Коперника та Степана Бандери

08.10.2013

Відповідно до розпорядження міського голови Миколи Романюка, відбудеться тимчасове зупинення руху транспорту на перехресті вулиць Шопена, Коперника та Степана Бандери з 8.00 год. 9 жовтня до 8.00 год. 10 жовтня 2013 року, у зв’язку з необхідністю виконання ремонтних робіт на тепловій мережі.

Просимо вибачення за тимчасові незручності.

©

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...