Перейти до змісту

Дорожная обстановка


Рекомендовані повідомлення

У зв’язку зі спекою “Укравтодор” закликає водіїв не їздити розігрітим асфальтом

Державне агентство автомобільних доріг України просить водіїв не їздити асфальтованими дорогами, коли на дворі стоїть спека. Про це повідомляє прес-служба “Укравтодору”.

“У звязку зі спекою закликаємо водіїв не їздити розігрітим асфальтом, оскільки це псує дорожнє полотно“, – йдеться в прес-релізі.

Також повідомляється, що стан українських доріг залежить від свідомості самих водіїв.

“Якщо хочете мати хороші асфальтовані дороги – не їздіть ними, коли температура повітря вища за 25 градусів, – продовжує прес-служба Укравтодору, - Зокрема, закликаємо вас по можливості їздити в темну пору доби, або альтернативними дорогами – наприклад, польовими, чи вкладеними бруківкою. У іншому випадку, в поганій якості доріг звинувачуйте тільки себе!”

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щось новеньке, тепер вже і влітку є на кого валити, за те що дороги тотальне УГ :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Державне агентство автомобільних доріг України просить водіїв не їздити асфальтованими дорогами, коли на дворі стоїть спека.

Маразм крепчал!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цікаво, як же існують дороги в Туркменістані, де може бути 42°С в затінку (сам був і знаю), і при чому такі, що можна яйце котити???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цікаво, як же існують дороги в Туркменістані, де може бути 42°С в затінку (сам був і знаю), і при чому такі, що можна яйце котити???

Так то у них там, а тут у нас -..... (Додумайте сами). )))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цікаво, як же існують дороги в Туркменістані, де може бути 42°С в затінку (сам був і знаю), і при чому такі, що можна яйце котити???

в Туркменістані немає нашого автодору і там нафти в раз так 100 більше ніж в Україні і газу раз так в 200 :_16: :_16:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чого в Туркменистані дороги гарні? Бо там морозів немає як у нас і , наприклад, у Фінляндіїї.

Чого у Фінляндії дороги гарні? Бо там асфальт не плавиться як у нас, і наприклад, у Туркменистані. :_16:

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Посміялись, і досить. :_22:

Ви на сайт, звідки взято цю новину, звернули увагу?

Там ще й не такі новини є.

Наприклад, про те, що п'яних за кермом зобов'язали їздити з увімкненими фарами. В такому випадку штраф для них зменшується вдвічі :_39: (ЧИТАЙТЕ ТУТ)

P.S. Я аж ніяк не хочу переоцінити інтелектуальні здібності наших можновладців. Хоча ця новина і не відповідає дійсності, від нашого керівництва ще й не такого можна чекати...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А шо, в нас можна їздити пяним?????!?!?!?!? :_09:

Можна. Але лише при наявності почуття гумору :_04:. І тільки в якості пасажира :D

Змінено користувачем S-driver
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У зв’язку зі спекою “Укравтодор” закликає водіїв не їздити розігрітим асфальтом

прідлагаю банить за "новини" з юарев'ю. :)
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

* - Всі згадані на сайті події та персонажі вигадані. Будь-який збіг з реальними подіями та людьми є випадковим.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Слухайте, а може на тому переході лежачий поліцейський був би доречний, нє?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Слухайте, а може на тому переході лежачий поліцейський був би доречний, нє?

Та він багато де доречний б був...

Біля таких переходів камеру б...Але ж завжди знайдеться "фахівець", який знищить частину запису..Якраз там, де потрібно...Прикро.

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У Луцьку співробітники ДАІ перекрили рух транспорту на одній з вулиць через провалля асфальту?

У Луцьку на вулиці Карпенка-Карого від мосту над залізничним переїздом до сервісного автоцентру «Сафрон» надвечір перекрили рух транспорту.

Як виявилось, на проїжджій частині внаслідок вчорашньої зливи утворилось провалля, в яке ледь не втрапив автомобіль

Поклали там асфальт,але яма залишилась.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не думаю, що це вирішить проблему. Тільки тянучка збільшиться. Цей перехід необхідно або прибрати, або змістити трішки нижче по Відродження.

прибрати не вийде по тих саме причинах, що й для переходу на Перемоги, 20.

І для тих, хто тягнеться, теж все одно - чи тягнутись по рівній дорозі, чи 2 рази перескочити через "мєнта".

Буду завтра дзвонити з "рацухою" на 15-80.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А зупинка зі сторони базару взагалі там не потрібна. Колись її там не було і порядку було більше.

Її хіба шо спустити трохи вниз - до перукарні. Але інша фігня тоді виходить - перехід стає з обох сторін ЗА зупинками.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цікаво, як же існують дороги в Туркменістані, де може бути 42°С в затінку (сам був і знаю), і при чому такі, що можна яйце котити???

відписав безпосередньо жителям столиці, отримав ось що:

в центре города баскеты с травой поливают и заодно асфальт охлаждают, ну а обычно течёт и поэтому часто его меняют. мы страна оооочень богатая
где побольше слямзили - течет, где в тени деревьев -получше себя чувствует.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

amadey777, мій двоюрідний брат жив там усе свідоме життя, років з 17 і до 40. Так от коли прийшов до влади туркменбаши, то дороги зробили ого-го.

А коли я там був, вони і справді були там на порядок кращі за наші. Навіть у дворах та задворках.

Можливо не самий вдалий приклад, але все ж таки. Є країни такі ж як і наша. Де влітку спека а взимку мороз, але дороги там є і за ними дивляться і не пливуть вони влітку і не кришаться зимою!

Страшно мені подумати, що буде із дорогами, що навесні ремонтували, через рік. Тобто навесні 2014....

якось так.

%D0%B3%D0%B8%D1%84%D0%BA%D0%B8-%D0%B4%D0%BE%D1%80%D0%BE%D0%B3%D0%B0-%D0%A0%D0%BE%D1%81%D1%82%D0%BE%D0%B2-831171.gif

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Потрібно із Ковеля потрапити вТрускавець. Що скажете на рах. маршруту Ковель-Нововолинськ-Червоноград-Львів? Далі дорога знайома)

З Ковеля до Нововолинська не найгірша дорога (в порівнянні, звісно :_04: ), а от далі?

Змінено користувачем Liberta
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Потрібно із Ковеля потрапити вТрускавець. Що скажете на рах. маршруту Ковель-Нововолинськ-Червоноград-Львів? Далі дорога знайома)

З Ковеля до Нововолинська не найгірша дорога (в порівнянні, звісно :_04: ), а от далі?

Спитав в двох людей, сказали що ні в якому разі!

Глянув по карті, то на до Львова з Ковеля через Дубно всього на 100 км більше, але там половина шляху рівнесенька дорога, а інша досить непогана, в т.ч. і Луцьк-Дубно, пристойно підлатали.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...