Перейти до змісту

Дорожная обстановка


Рекомендовані повідомлення

почалось чергове "пакращення" - в даний момент нашому водію УАЗа!!! пишуть протокол за непристібнуті ремені безпеки! :)

Дубнівський напрямок, с. Маслянка (поворот на Млинів).

--------------------------------

ПиСи... Ціна питання виявилась 20 грн. Жебраку, певно, на ранковий чай не вистачало...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

чому? думаю саме сюди...

Це і не Нововведення в ПДР (пристібатись Правила приписували завжди) і не Порушення ДАЙців (хабар не в рахунок ;) )

.... Саме змінилась обстановка на дорогах - почали перевіряти ремені :)

Більшість звикла їздити без ременів - доведеться ламати себе, міняти звички :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мене пристібатись - навчила пищалка в машині, тепер як тільки сідаю в машину - рука автоматично тягнеться до ременя)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Народ, а чому при переслідуванні/погоні ДАІ не вмикає сирену?

Я вчора перелякався не на жарт, стояв собі, чекав поки проїде зустрічна машина, щоб зробити поворот, і тут, дуже неочікувано, швидко проскочило 2 авто. ДАІ була з мигалкою, але без сирени...

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Незважаючи ні на кого по місту носяться дорогі автівки з мигалками та сиренами.

Ну для них, на жаль, жодні правила не діють, от і носяться(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кілька годин назад проїзджав здоровенний кортеж з мігалками по Грушевського і на Перемоги. Машин 15 було між машинами ДПС.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

пока ехал на офис утром 7 экипажей встретил, 3 кобры и 4 наших

З.Ы. А мост в Рованцях "отремонтировали за месяц" как и обещали...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Міст на Рованці не ремонтують по тій причині, що зараз сухо та тепло, як тільки піде дощик вони візьмуться за роботу :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вчера слышал по радио, даишники наши говорили - такая информация , это государственная тайна :-)

не говорят бо я думаю что сами не знают..куда именно будет ехать эскорт

говорили что на киверцком мосту или на спуске около него поставили плакат - привет президенту, т.е. если поедет на Мотор, то закроют киверцовскую, может грушевского (обласная больница)

Змінено користувачем kayot
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вчора ввечері гАйцІ нагло виганяли всі машини з стоянки біля облдержадміністрації

де не було водіїв, преписували в блокнот номерні знаки

багато міліції стояло збоку

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вчера слышал по радио, даишники наши говорили - такая информация , это государственная тайна :-) не говорят бо я думаю что сами не знают..куда именно будет ехать эскорт

хлопці, ви бачили де нову розмітку намалювали? ;) Набережна, Стрілецька, Ківерцівська, Відродження...
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вчора ввечері гАйцІ нагло виганяли всі машини з стоянки біля облдержадміністрації

а сьогодні туди просто не пускають :)

хлопці, ви бачили де нову розмітку намалювали?

бачив на Рівненській (після поворота на відродження і до волинь авто)... тепер там чотирна сплошна :_07:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Два екіпажі "Кобри" на кільці біля "Фуршету". Навіть "Жигулика" спинили, щось там виясняли.

На пр. Відродження аварія за участю принаймі трьох автомобілів біля 22 школи недалеко, проїзд утруднений.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вчера слышал по радио, даишники наши говорили - такая информация , это государственная тайна :-) не говорят бо я думаю что сами не знают..куда именно будет ехать эскорт

хлопці, ви бачили де нову розмітку намалювали? ;) Набережна, Стрілецька, Ківерцівська, Відродження...

а ше на Грушевського

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а ше на Грушевського

значить в обласну таки заїде - подивитись на подарований раніше не-пам'ятаю-як-називається прилад.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...