Перейти до змісту

Дорожная обстановка


Рекомендовані повідомлення

Ага, відкрили. Дратує те що кожного ранку на роботу і потім з роботи їдеш по ньому, а від нього звуки бах - бах - бах. Я думаю у 2014 році зроблять :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Новий знак біля нової заправки ОККО (Порт Сіті), поворот ліворуч з К.-Карого до Там-Тама.

ПС. Трохи далі, за зупинкою, навпроти Сафрона якраз дайці оформляли. Незнаю чи за той знак. Стояли без маячка, тому їх здалеку і не побачиш+темнота. Нове місце на пару днів "кльову" для них?!?!

ПСС. А вдень їхав - знака не бачив! :_09::0152: Добре що пішки інколи ходжу )

post-13697-0-88292800-1388134966_thumb.j post-13697-0-52145600-1388134975_thumb.j

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Добре що його поставили,бо часом потрібно 10-15 хвилин стояти,щоб з мосту на ліво повернути.А так полоса для маневру вільна.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

По вул. Ветеранів, біля дитсадка (не знаю номера), той, що ближче до архіву, теж встановили знаки "Пішохідний перехід". Воно то, звичайно, добре, але ні розмітки, ні освітлення, та й знаки ввечері або вночі дуже погано видно. З такими, підкреслюю, небезпечними переходами варто зразу встановлювати "лежачих поліцаїв" і попереджувальні знаки.

Я так думаю.

"Лежачі поліцейські" - зло. Їх встановлення треба розглядати як крайній випадок. Треба нормально впорядковувати існуючі пішоходні переходи. Зробити розмітку, запезпечити їх освітлення. Як варіант, можна робити ось так:

img-20130911144412-393.jpg

Якщо добавити світловідбивні елементи, то непомітити його буде досить складно.

Upd. Ось знайшов ще фото як в людей зроблено:

24.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчора на вул.Конякіна, була я так рахую дорога смерті для пішоходів, ні одного повторюю ні один ліхтар не світився, там машини так літають ого-го, пішоходів на переходах ВЗАГАЛІ! не видно "як в полі" темнота. Поставив я машину, і переходив вулицю, під ногами нічого не видно, повна темнота. ЯКА НАФІГ ЄВРОПА! на одній (я так рахую) самій швидкій дорозі в місті ніякого освітлення і це б..ть не перший раз, колхоз карочє!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчора на вул.Конякіна, була я так рахую дорога смерті для пішоходів, ні одного повторюю ні один ліхтар не світився, там машини так літають ого-го, пішоходів на переходах ВЗАГАЛІ! не видно "як в полі" темнота. Поставив я машину, і переходив вулицю, під ногами нічого не видно, повна темнота. ЯКА НАФІГ ЄВРОПА! на одній (я так рахую) самій швидкій дорозі в місті ніякого освітлення і це б..ть не перший раз, колхоз карочє!
Ця дорога скоро провалиться, чуть далі біля АНП знову видно просідання в 2х місцях.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Романюк краще б не супєрду чистив би,а переходи нормально облаштував.Бо як з Польщі приїзжаєш,то в нас дійсно як в негра темінь.

а останнім часом помічаю,що на багатьох вулицях міста працює освітлення тільки однієї сторони вулиці.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчора на вул.Конякіна, була я так рахую дорога смерті для пішоходів, ні одного повторюю ні один ліхтар не світився, там машини так літають ого-го, пішоходів на переходах ВЗАГАЛІ! не видно "як в полі" темнота. Поставив я машину, і переходив вулицю, під ногами нічого не видно, повна темнота. ЯКА НАФІГ ЄВРОПА! на одній (я так рахую) самій швидкій дорозі в місті ніякого освітлення і це б..ть не перший раз, колхоз карочє!
Ця дорога скоро провалиться, чуть далі біля АНП знову видно просідання в 2х місцях.

Да да і біля автостанції, там де церква строїться також впадина якась.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не удивительно: там не работает отвод дождевых вод
Всі пам'ятають де після зливи дорога провалилась/просіла/просідає?

От як тільки опади/танення снігу туди їхати зась. Не працює водовідвід.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчора на вул.Конякіна, була я так рахую дорога смерті для пішоходів, ні одного повторюю ні один ліхтар не світився, там машини так літають ого-го, пішоходів на переходах ВЗАГАЛІ! не видно "як в полі" темнота. Поставив я машину, і переходив вулицю, під ногами нічого не видно, повна темнота. ЯКА НАФІГ ЄВРОПА! на одній (я так рахую) самій швидкій дорозі в місті ніякого освітлення і це б..ть не перший раз, колхоз карочє!

Вчора о 21 годині не освітлювались пр.Перемоги, Карпенка-Карого, Конякіна - це тільки там де я проїжджав. Жопа.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Новий знак біля нової заправки ОККО (Порт Сіті), поворот ліворуч з К.-Карого до Там-Тама.

наскільки я зрозумів, знак поставили тут

post-8369-0-59261800-1388146607_thumb.jp

але сенсу його встановлення я, наприклад, не бачу

Добре що його поставили,бо часом потрібно 10-15 хвилин стояти,щоб з мосту на ліво повернути.А так полоса для маневру вільна.

post-8369-0-05869300-1388147395_thumb.jpабсолютно нічого той знак тобі не дає. Навіть якщо й та смуга вільна, ти все-одно мусиш стояти і пропускати машини, які там їдуть в правій ("прямій") смузі, бо так кажуть ПДР.

----------------------------------------------------------------------------------------------------

Arden, до мене дійшло, що він мав на увазі і я підправив свою писанину :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

наскільки я зрозумів, знак поставили тут

Там де стрілка червона там світлофор, а поворот з моста з іншої сторони.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

наскільки я зрозумів, знак поставили тут

Да. АЛЕ, добре що ми уже знаємо, а якщо немісцевий? Важкувато буде повернути в правий ряд, та ще й коли буде йти поток ТЗ з світлофора пару 10-ків метрів назад. Висновок: поставити знак до початку мосту, а там дубль (хоча б). Але наші дорожники до цього не додумались))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчора на вул.Конякіна, була я так рахую дорога смерті для пішоходів, ні одного повторюю ні один ліхтар не світився, там машини так літають ого-го, пішоходів на переходах ВЗАГАЛІ! не видно "як в полі" темнота. Поставив я машину, і переходив вулицю, під ногами нічого не видно, повна темнота. ЯКА НАФІГ ЄВРОПА! на одній (я так рахую) самій швидкій дорозі в місті ніякого освітлення і це б..ть не перший раз, колхоз карочє!

Тут ще б варто згадати про світловідбивачі на одежі пішоходів. В Білорусі, наприклад, це обов"язково - штрафують пішоходів, що в темну пору ходять без них.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчора на вул.Конякіна, була я так рахую дорога смерті для пішоходів, ні одного повторюю ні один ліхтар не світився, там машини так літають ого-го, пішоходів на переходах ВЗАГАЛІ! не видно "як в полі" темнота. Поставив я машину, і переходив вулицю, під ногами нічого не видно, повна темнота. ЯКА НАФІГ ЄВРОПА! на одній (я так рахую) самій швидкій дорозі в місті ніякого освітлення і це б..ть не перший раз, колхоз карочє!

Тут ще б варто згадати про світловідбивачі на одежі пішоходів. В Білорусі, наприклад, це обов"язково - штрафують пішоходів, що в темну пору ходять без них.

Десь місяць назад їхав не знаю назви вулиці(від старого ринку прямо повздовж парку до дубенської) 20год темно капець "естественно" дорога не освітлювалась нічим, короче жо.. І ТУТ! зліва на право мені з далека щоль світить, я дуже чітко звернув увагу і притормозив, а це виходить було, що пішехід коли переходив дорогу на переході!( якийсь дядько з дитиною) звичайним ліхтариком в мою сторону "маячив". Оце я розумію людина толкова"шарить" і розуміє що немає освітлення і водій реально ні..я не бачить. Ось це відносини і безпека РОЗУМНОЇ людини і себе оберігає і водію нерви зберіг.

Змінено користувачем yura-patriot
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Новий знак біля нової заправки ОККО (Порт Сіті), поворот ліворуч з К.-Карого до Там-Тама.

ПС. Трохи далі, за зупинкою, навпроти Сафрона якраз дайці оформляли. Незнаю чи за той знак. Стояли без маячка, тому їх здалеку і не побачиш+темнота. Нове місце на пару днів "кльову" для них?!?!

ПСС. А вдень їхав - знака не бачив! :_09::0152: Добре що пішки інколи ходжу )

post-13697-0-88292800-1388134966_thumb.j post-13697-0-52145600-1388134975_thumb.j

Всі повертають до там-таму з лівого боку по причині ями, що утворилась перед поворотом (точніше просів асфальт після люку). Є наказ ДАЇ щодо не наказувати водіїв, що скоїли правопорушення по причині поганого дорожнього полотна (дороги), можна на це наголошувати і доказувати.

Змінено користувачем foma144
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Романюк краще б не супєрду чистив би,а переходи нормально облаштував.Бо як з Польщі приїзжаєш,то в нас дійсно як в негра темінь.

а останнім часом помічаю,що на багатьох вулицях міста працює освітлення тільки однієї сторони вулиці.

Наща країна банкрот, просто ніхто про це не говорить. Грошей в державі немає, є тільки обіцянки на "публіку" і все. От і економлять буквально на всьому. Якщо подивить скількі авто їздить і скільки заправляємо в бак, а з кожного літра певна частина йде на ремонт дороги, стає питання де ці кошти, подивіться, зими ще немає, а дороги вже розтанули. Ями, і саме головне, там, де їх ніхто не очікує. Де ділась та машина (все в одному), яка "хоботом" засипала горячим асфальтом ями, вона була імпортною і новою, за пару років згнити не могла.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчора на вул.Конякіна, була я так рахую дорога смерті для пішоходів, ні одного повторюю ні один ліхтар не світився, там машини так літають ого-го, пішоходів на переходах ВЗАГАЛІ! не видно "як в полі" темнота. Поставив я машину, і переходив вулицю, під ногами нічого не видно, повна темнота. ЯКА НАФІГ ЄВРОПА! на одній (я так рахую) самій швидкій дорозі в місті ніякого освітлення і це б..ть не перший раз, колхоз карочє!

Тут ще б варто згадати про світловідбивачі на одежі пішоходів. В Білорусі, наприклад, це обов"язково - штрафують пішоходів, що в темну пору ходять без них.

Десь місяць назад їхав не знаю назви вулиці(від старого ринку прямо повздовж парку до дубенської) 20год темно капець "естественно" дорога не освітлювалась нічим, короче жо.. І ТУТ! зліва на право мені з далека щоль світить, я дуже чітко звернув увагу і притормозив, а це виходить було, що пішехід коли переходив дорогу на переході!( якийсь дядько з дитиною) звичайним ліхтариком в мою сторону "маячив". Оце я розумію людина толкова"шарить" і розуміє що немає освітлення і водій реально ні..я не бачить. Ось це відносини і безпека РОЗУМНОЇ людини і себе оберігає і водію нерви зберіг.

Той пішоход певно теж водій ;)
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчора на вул.Конякіна, була я так рахую дорога смерті для пішоходів, ні одного повторюю ні один ліхтар не світився, там машини так літають ого-го, пішоходів на переходах ВЗАГАЛІ! не видно "як в полі" темнота. Поставив я машину, і переходив вулицю, під ногами нічого не видно, повна темнота. ЯКА НАФІГ ЄВРОПА! на одній (я так рахую) самій швидкій дорозі в місті ніякого освітлення і це б..ть не перший раз, колхоз карочє!

Тут ще б варто згадати про світловідбивачі на одежі пішоходів. В Білорусі, наприклад, це обов"язково - штрафують пішоходів, що в темну пору ходять без них.

Десь місяць назад їхав не знаю назви вулиці(від старого ринку прямо повздовж парку до дубенської) 20год темно капець "естественно" дорога не освітлювалась нічим, короче жо.. І ТУТ! зліва на право мені з далека щоль світить, я дуже чітко звернув увагу і притормозив, а це виходить було, що пішехід коли переходив дорогу на переході!( якийсь дядько з дитиною) звичайним ліхтариком в мою сторону "маячив". Оце я розумію людина толкова"шарить" і розуміє що немає освітлення і водій реально ні..я не бачить. Ось це відносини і безпека РОЗУМНОЇ людини і себе оберігає і водію нерви зберіг.

Той пішоход певно теж водій ;)

Ось і я так подумав )) навіть сам задумався купити якогось ліхтарика типу (брєлок) ну і наприклад,от ідеш з гаража,ну чи з п"янки якоїсь, або з прогулянкі пізно коли вже темно і підсвічувати особливо на дорогах(переходах) ефект класний,говорю замітив в повній темноті за метрів так 50.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

yura-patriot, часом в темноті достатньо навіть екран телефону показати.

Да да може й так, да і в телефонах ліхтарики також є, ну я так рахую, що це взагалі не проблема.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Гаишник из Мелитополя подарил водителю 100 гривен

Розкажу від себе одну позитивну історію про ДАІ... Їду я в Чернігів тижнів три тому. Вже за Киевом. Година 19-та. Населений пункт. Рухаюсь зі швидкістю 70-75 км/год. Зупиняє даішник. Представився і каже, що я перевищую швидкість на 12 км, штрафувати мене не може і не має на меті, лиш зупинив попередити, бо дорога починає підмерзати і стає більш небезпечною. А я справді був трохи втомленим та задуманим і не помітив ожеледі. Хто зна, можливо чоловік врятував мені життя. Мене переповнила щира вдячність і я зробив інспектору подарунок (не гроші). Приємно було бачити його здивування.

На відео вище, думаю, основну роль зіграла камера відеореєстратора і все не так щиро. Але я стараюсь бачити позитив.

Лише приємних зустрічей на дорогах вам в новому році!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Новий знак біля нової заправки ОККО (Порт Сіті), поворот ліворуч з К.-Карого до Там-Тама.

Три дні спостерігаю як пинять тут. За хвилину може бути декілька машин. Перші два дні, ніби, зупиняли-блаблабла-руками помахали в сторону знака-машина поїхала. Сьогодні уже запрошували водіїв до своєї машини. Питання - чи дійсно проводили бесіду і відпускали "за просто так"? Чи хто попадав з бордівців?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чи хто попадав з бордівців?

бордовців вчасно попередили про новий знак.. але все одно бажаю Вам не поподатися дайцям.

П.С. Але і не порушуйте ПДР :_08:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Буквально 30 хв тому, а ще хтось кричить про ЄС......

Змінено користувачем mister_lol
  • +1 2
  • -1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...