Перейти до змісту

Дорожная обстановка


Рекомендовані повідомлення

де ж ти там такий знак побачив?

рух по смугах. Але він вісить перед примиканням вул.Сухомлинського, яка поки що закрита. Не всьо так просто. :)

На Карпенка продовжили розділювальну смугу.Тепер щоб розвернутись потрібно буде їхати через Соборності?Бо там знак "рух тільки прямо або направо".

Через Окко. ;)
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бо там знак "рух тільки прямо або направо".

рух по смугах.

отож то! :) а це зовсім інший знак і він дозволяє розворот.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Саме так. Дозволяє поворот ліворуч і розворот.

Я зара з телефону, то важко шукати пункт правил для цитати

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Саме так. Дозволяє поворот ліворуч і розворот.

Я зара з телефону, то важко шукати пунт правил для цитати

та не тре. я не пам'ятаю що там показує стосовно лівої смуги, пам'ятаю праву - рух тільки направо.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

може... хоча я й не пам'ятаю там такого знаку... Де він стояв, як ти кажеш? Десь біля "Сафрона"?

----------------------------------

а, да! дійсно стояв... перед самим поворотом на Соборності... на ЯндексПанорамах ще його видно

f5463a3f2391t.jpg

Ну але зараз вже нема, зараз на його місці висить "Напрямок руху по смугах"

6490fa6d856b.jpg

Змінено користувачем jack74
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

може... хоча я й не пам'ятаю там такого знаку... Де він стояв, як ти кажеш? Десь біля "Сафрона"?

----------------------------------

а, да! дійсно стояв... перед самим поворотом на Соборності... на ЯндексПанорамах ще його видно

f5463a3f2391t.jpg

Ну але зараз вже нема, зараз на його місці висить "Напрямок руху по смугах"

6490fa6d856b.jpg

Зараз висять такі знаки

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

замість тієї розділювальної смуги краще б поремонтували вул.Карпенка-Карого, дорога вщент розбита

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

замість тієї розділювальної смуги краще б поремонтували вул.Карпенка-Карого, дорога вщент розбита

Так ремонтують вже, сьогодні ввечері проїзжав. Від мосту через Рівненську дійшли до розділювальної смуги. А далі як всі знають Ж...па.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зараз висять такі знаки

І от тепер ососбисто мені досі не зрозуміло доки діє отой знак "Рух по смугах" - до поки що закритої вулиці Сухомлинського (тобто він передбачений, наприклад, в ОДРі Порт-сіті) чи до підйому на Соборності?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

:) певно тобі цього на 100% достовірності ніхто не скаже :) Навіть ті, хто його чіпляли :)

треба значить міськраду і даі задрочувати питати.

Луцькому міському голові

п.Романюку М.Я.

<прізвище, ім'я, по батькові (найменування) запитувача, поштову адресу або адресу електронної пошти, а також номер засобу зв'язку (якщо такий є)>

ЗАПИТ

на отримання публічної інформації

Прошу надати інформацію про причину заборону руху прямо на правій смузі вулиці Карпенка-Карого на ділянці від в'їзду на територію СТО "Сафрон" (вул.Карпенка-Карого, 7А) і до підйому направо на пр.Соборності (в'їзд і виїзд з вулиці Сухомлинського на даний момент закрито) - встановлено дорожній знак 5.16 "Напрямки руху по смугах" (ліва смуга - рух прямо-наліво, права смуга - рух направо). Відео даної ділянки вулиці - тут: http:// youtu.be /CI1BI7eeYRI .

Прошу надати відповідь у визначений законом термін. Відповідь надати:

Поштою - <поштова адреса>

Контактний телефон - <номер телефону>

<підпис і дата (за умови подання письмового запиту)>

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Dream, спеціаліст про зверненнях громадян :)))

Народилась ідея проведення тренінгу на тему: участь громадян у суспільному житті.

Із запрошенням активного лучанина по зверненнях, як однієї з форм участі у суспільному житті. :)

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Народилась ідея проведення тренінгу на тему: участь громадян у суспільному житті.

Люто плюсую.

Зі всіма "можна-не можна" і для громадян, і для чиновників.

З бланками і зразками заяв, з прикладами.

І, дуже бажано, не тільки по питаннях доріг, а загалом - по можливостях діалогу між громадянами і владою.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В

:) певно тобі цього на 100% достовірності ніхто не скаже :) Навіть ті, хто його чіпляли :)

треба значить міськраду і даі задрочувати питати.

Луцькому міському голові

п.Романюку М.Я.

<прізвище, ім'я, по батькові (найменування) запитувача, поштову адресу або адресу електронної пошти, а також номер засобу зв'язку (якщо такий є)>

ЗАПИТ

на отримання публічної інформації

Прошу надати інформацію про причину заборону руху прямо на правій смузі вулиці Карпенка-Карого на ділянці від в'їзду на територію СТО "Сафрон" (вул.Карпенка-Карого, 7А) і до підйому направо на пр.Соборності (в'їзд і виїзд з вулиці Сухомлинського на даний момент закрито) - встановлено дорожній знак 5.16 "Напрямки руху по смугах" (ліва смуга - рух прямо-наліво, права смуга - рух направо). Відео даної ділянки вулиці - тут: http:// youtu.be /CI1BI7eeYRI .

Прошу надати відповідь у визначений законом термін. Відповідь надати:

Поштою - <поштова адреса>

Контактний телефон - <номер телефону>

<підпис і дата (за умови подання письмового запиту)>

В ДАІ запит відправив.

Змінено користувачем sasha1991
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Народилась ідея проведення тренінгу на тему: участь громадян у суспільному житті.

Люто плюсую.

Зі всіма "можна-не можна" і для громадян, і для чиновників.

З бланками і зразками заяв, з прикладами.

І, дуже бажано, не тільки по питаннях доріг, а загалом - по можливостях діалогу між громадянами і владою.

Дорогу осилит идущий.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тільки що їхав по Яровиці, так зразу за Фелічітою (в сторону Набережної) розбита (передок) біла Chevrolet Aveo на тротуарі. Нікого немає, підїхавши ближче то видно було що спрацювали подушки безпеки в салоні, але людей невидно, Або повтікали або швидка забрала. Хтось більше знає ???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дорогу осилит идущий.

Так идущий же, а не стоящий.

Я натякаю на те, що не треба чекати що хтось тобі розкаже як робити, треба робити самому.

Проїжджав сьогодні біля Сафрона на Карпенка. Знак за в'їздом на Сафрон замінили на "Ліва смуга - рух прямо, права смуга - рух направо".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...