Перейти до змісту

Баги и глюки


t0rik

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 530
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Топ авторів теми

буквально годину назад позвонив до мене один знайомий і сказав що не може зареєструватися на борді, підскажіть як це йому зробити

Я пробувала зареєструвати свого знайомого, а там пише:

[#10123] В данный момент регистрация на форуме отключена.

Це надовго???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чому борда автоматично підписує на ту тему в якій залишаєш коментар? Раніше такого не було...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Коли приходить в ПМ нове повідомлення, зявляється 1 біля аватарки і 1 в бесідах. Проте після прочитання повідомлень цифєрка в бесідах лишається висіти. Напрягає.

post-81-0-87937100-1299148148_thumb.png

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Коли приходить в ПМ нове повідомлення, зявляється 1 біля аватарки і 1 в бесідах. Проте після прочитання повідомлень цифєрка в бесідах лишається висіти. Напрягає.

Біля тої циферки, що лишається є стрілочка вниз. Якщо нажмеш її і вибереш повідомлення, після якого з"явилась та циферка на білому фоні - вона і зникне)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

D@ve, вибирай ту яка знаходиться в бесідах. Щолкаєш на неї і вибираєш лист що прийшов.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та це ясно, я ж кажу, повідомлення прочитане вже. Мені що, його 2 рази прочитувати, щоб циферка пропала?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та це ясно, я ж кажу, повідомлення прочитане вже. Мені що, його 2 рази прочитувати, щоб циферка пропала?

НІ, просто відразу відкривати ту циферку, що правіше, причому, не в новій вкладці.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

D@ve, мене це теж кумарило. Я в налаштуваннях повідключав ті повідомлення наф. А теми, в яких відписував, відслідковую через "Публікації користувача"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Быльш підходящої теми не знайшов, щоб не плодити тем з одним питанням, постю сюди:

Як зараз відбувається реєстрація? Знайомий хоче зареєструватися, створив тему з проханням про інвайт, вже більше тижня пройшло і каже що немає ніякої реакції - ні на пошту листа ніякого, ні теми з проханням про інвайт не з'явилося. Як можна людині зареєструватися? Готовий поручитися за нього. :)

нік обирав - slomonavt.

п.с. Спочатку пробував зареєструватися звичайним способом, не получається - заповняє анкету, тисне "зареєструватися" і попадає знову на сторінку з анкетою, без будь-яких вказаних помилок. В чому може бути трабла?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Такий глюк був тілько шо - так сказать ілюстрація до періодичного бажання перетворити кнопочку "Thank" в "Unthank" :)

post-3641-0-22173700-1300125878_thumb.jp

Win7 SP1, Opera 11.01

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Підскажіть! Що за глюк? 2-3 дні назад замітив що не можу редагувати текст відповіді коли тисну "ответить" , так само при створенні нової теми. Тобто риска курсора з'являється на долі секунди і пропадає. Щоб виправити помилку в тексті змушений видаляти весь текст до помилки. До цього все було нормально - все працювало. А ось коли натискаю "быстрый ответ" - редагування нормально працює.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 Що це за фігня відбувається? Створюю тему, а воно мені пише "сообщение слишком короткое" і не створюється? Що не пробував результату 0. Це що форум глючить?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Що це за фігня відбувається? Створюю тему, а воно мені пише "сообщение слишком короткое" і не створюється? Що не пробував результату 0. Це що форум глючить?

в мене часом теж таке буває.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Що це за фігня відбувається? Створюю тему, а воно мені пише "сообщение слишком короткое" і не створюється? Що не пробував результату 0. Це що форум глючить?

і в мене теж така сама фігня.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

чому форум автомато міняє "б"л"я на мля.

Як говориться з пісні "б"л"я не викинеш.

Виправдання на кшталт діти читають - не канає. Вони і без того покручє ругаються.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

чому форум автомато міняє "б"л"я на мля.

Як говориться з пісні "б"л"я не викинеш.

Виправдання на кшталт діти читають - не канає. Вони і без того покручє ругаються.

вы хотите поговорить об этом?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не приходят уведомления на почту о новых сообщениях на подписанные темы.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не приходят уведомления на почту о новых сообщениях на подписанные темы.

Я б тут сказала: НАРЕШТІ!!! :blush:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не приходят уведомления на почту о новых сообщениях на подписанные темы.

Я б тут сказала: НАРЕШТІ!!! :blush:

Так можна ж настроїти, щоб не приходили (не в кожній темі окремо відписуватись, а в налаштуваннях профілю). Мені зручніше коли на почту приходять повідомлення, почтова програма видає звукове повідомлення, що є нова почта і я навіть з кухні чую, що на Борді почався холівар (без мене) :D . Хай би була якась можливість вибору.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Підскажіть! Що за глюк? 2-3 дні назад замітив що не можу редагувати текст відповіді коли тисну "ответить" , так само при створенні нової теми. Тобто риска курсора з'являється на долі секунди і пропадає. Щоб виправити помилку в тексті змушений видаляти весь текст до помилки. До цього все було нормально - все працювало. А ось коли натискаю "быстрый ответ" - редагування нормально працює.

Знайшов вирішення проблеми! Але причину не встановив. Що це конфліктує - не знаю, можливо MOZILLA(перевстановлював двічі і обновляв), можливо ще щось, але ... залишаю це для адміна. А коли зайшов на сайт через -Explorer- все нормально працює.

Якщо сталась така ситуація, ваші дії наступні:

1. Заходжу в "Мой профиль", "настройки"(Общие настройки).

2. Знаходимо строку "Настройки доступа".

3. Видаляємо галочку в пункті "Использовать визуальный редактор" (Визуальный редактор требует Internet Explorer 6+, Mozilla / Firefox или Opera 9+).

4. Тиснемо "Сохранить".

І це все! В мене після цієї процедури з'явився курсор і можливість повноцінного написання,редагування тексту.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чому не працює email розсилка?

повідомлення про нові теми і відповіді не працюють =(

на мило не приходять сповіщення.

що сталось, і чому? :dont:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...