Перейти до змісту

Баги и глюки


t0rik

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 530
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Топ авторів теми

  • Адміністратори
первый

глюк или баг? :smile3:

Наблюдаю таке в Opera 10.60

выкиньте оперу на йух.

a4ca71875ece7294fa515f8c518872b1.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

выкиньте оперу на йух.

Навіщо ж так радикально... :)

В мене в Опері 10.60 все Ok.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Знайомі жаліються, що неможливо зареєструватись. Сторінка з внесеними даними форми просто перезавантажується, не видаючи жодних помилок.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

До зміни двіжка практично на кожній сторінці було випадаюче меню з усіма форумами. Зокрема незручно, що нема такого в сторінці "просмотр новых публикаций" (в усiх скiнах). 

Доречі про скіни. Наступив на цікаві граблі, коли ради інтересу поставив скін Lo-Fi, таким він навічно і остався   :smile3: (щоб змінити виберіть знов його, парадокс)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

оскільки теми Forum Upgrade і Forum Upgrade 2 закриті, то напишу сюди: пропоную модераторам і адміністраторам форуму створити підрозділ "Згуба" у розділі Пошук/Замовлення чи Lutsk.talk - це було б дуже зручно і для тих хто шукає загублені документи чи речі, і для тих, хто ці речі знайшов.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

В Simple Blue немає кнопки "Поддєржал".

Для умных. Simple blue не существует (с) лепра

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в мене постыйно губить активацыю аккаунта... чи як там по научному... короч пару тем відкрив і я вже гость... кеш чистив...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для умных. Simple blue не существует (с) лепра

Ще сьогодні в обід був. Нема Simple blue - нема проблеми. Викинули на йух? Для чого тоді цю тему було створювати?

в мене постыйно губить активацыю аккаунта... чи як там по научному... короч пару тем відкрив і я вже гость... кеш чистив...

cookie ще почисть.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У мене глюк вихідного дня :(

Сенкси не клікабельні в жодному скіні, смайли щезли, як і панель з вставлянням медіа і т.д., вікно профілю постійно випадаюче і закриває можливість перегляду нових публікацій, файли не прикріпляються, іконка біля ніка перекидує на сторінку профілю. Допоможіть.

post-2742-23324_thumb.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

У мене глюк вихідного дня :(

Сенкси не клікабельні в жодному скіні, смайли щезли, як і панель з вставлянням медіа і т.д., вікно профілю постійно випадаюче і закриває можливість перегляду нових публікацій, файли не прикріпляються, іконка біля ніка перекидує на сторінку профілю. Допоможіть.

что-то с браузером. еще может быть AdBlock сдурел.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Для умных. Simple blue не существует (с) лепра

Ще сьогодні в обід був. Нема Simple blue - нема проблеми. Викинули на йух? Для чого тоді цю тему було створювати?

в мене постыйно губить активацыю аккаунта... чи як там по научному... короч пару тем відкрив і я вже гость... кеш чистив...

cookie ще почисть.

http://board.lutsk.ua/index.php/topic/53939/page__view__findpost__p__530502

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в мене постыйно губить активацыю аккаунта... чи як там по научному... короч пару тем відкрив і я вже гость... кеш чистив...

В мене аналогічно. :sq_ye: Причому, не залежно від того, що я роблю: чи переглядаю нові публікації, чи хочу написати щось в існуючій темі...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в мене постыйно губить активацыю аккаунта... чи як там по научному... короч пару тем відкрив і я вже гость... кеш чистив...

В мене аналогічно. :sq_ye: Причому, не залежно від того, що я роблю: чи переглядаю нові публікації, чи хочу написати щось в існуючій темі...

У мене теж саме декілька разів було,думав,що то тіко у мене таке...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в мене постыйно губить активацыю аккаунта... чи як там по научному... короч пару тем відкрив і я вже гость... кеш чистив...
cookie ще почисть.

Почистив - здається допомогло..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в мене постыйно губить активацыю аккаунта... чи як там по научному... короч пару тем відкрив і я вже гость... кеш чистив...

В мене аналогічно. :sq_ye: Причому, не залежно від того, що я роблю: чи переглядаю нові публікації, чи хочу написати щось в існуючій темі...

У мене теж саме декілька разів було, думав, що то тіко у мене таке...

І все-таки це глюки. :huh:

Нічого ні з чим не робила, а працює зараз все безперебійно. :ok2:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Fatal error: Call to undefined method PinpostsTopicSkin::hookPinposts__modOptions() in /disk2/www/board.lutsk.ua/admin/sources/classes/output/publicOutput.php(2961) : eval()'d code on line 64

в скине ibr и в других. Работает только I.P.Board. По разделам и просмотру новых сообщений ходит нормально, кэш почищен, разные браузеры.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...