Перейти до змісту

Баги и глюки


t0rik

Рекомендовані повідомлення

Не працює редагування повідомлень.... :(

Уже працює :)

Торік а можливо прибрати напис сьогодні біля списку користувачів  які на форумі? Ато дико якось :)

Все-таки НІ.

Кнопка "изменить" нікуди і не дівалась. Просто НЕ ПРАЦЮЄ.

ДОРЕЧІ, виділеного в Вашому повідомленні НЕМАЄ. :P

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 530
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Топ авторів теми

Вот зараз я редагувати можу ,але не бачу того що відредагував і що змінив :( 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вот зараз я редагувати можу ,але не бачу того що відредагував і що змінив :( 

Саме так воно і було. Про це й писалось.

Тобто, коротше кажучи: НЕ ПРАЦЮЄ.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вот зараз я редагувати можу ,але не бачу того що відредагував і що змінив :( 

Саме так воно і було. Про це й писалось.

Тобто, коротше кажучи: НЕ ПРАЦЮЄ.

Ждем Торика,а то начнут по 2 поста писать

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

ага, и по 2 раза банить тоже

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а форум так і не перевели на зимовий час? чи тільки в мене так відображає?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заходите в настройки і там ставите галочку на  "Коррекция перехода на летнее время" 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хм, редактирование работает но как бы с запозданием. то же самое и с удалением. премодерация? :smile3:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

что еще.. свои сообщения в поиске новых публикаций отмечаются как новые, а не как прочитанные, причем даже после прочтения

в поиске публикаций пользователя или своих публикаций, в режиме "Все сообщения" стало невозможно что-то найти. показаны не все сообщения, сортировка в случайном порядке, зачем-то показаны сообщения целиком (может какой-то переключатель добавить?)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заходите в настройки і там ставите галочку на  "Коррекция перехода на летнее время" 

галочка стояла, але уже розібрався, дякую :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Особисті повідомлення відображаються як непрочитані якщоо відкриваю їх в новому вікні. Навіть коли вже написала відповідь.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

десятий раз пишу - в ІЕ неможливо створити нову тему ! Захожу через Мозилу - ствоюю, але Модерувати не можу !

Наприклад хочу перекинути частину повідомлень у нову тему - пише що теми нової НЕМАЄ !

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

раніше в профілі було дві кнопки: останні теми користувача і останні повідомлення користувача. В них дійсно відображалися всі теми і повідомлення, причому в хронологічному порядку. А зараз одна кнопка "Публикации пользователя", з наступним вибором: Bce тeмы в кoтopыx пpинимaл yчacтиe, Bce тeмы, Bce cooбщeния. В них відображаються не всі теми і повідомлення, і явно не в хронологічному порядку.

Можна якось повернути попередній функціонал[?], бо теперішнім неможливо користуватися - наприклад, якщо останні зміни були в темі про білайн-інтернет-провайдера, то і в моїх останніх повідомленнях відображаються всі мої месаги з цієї теми, а не з всіх тем, в яких я писав, в хронологічному порядку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

раніше в профілі було дві кнопки: останні теми користувача і останні повідомлення користувача. В них дійсно відображалися всі теми і повідомлення, причому в хронологічному порядку. А зараз одна кнопка "Публикации пользователя", з наступним вибором: Bce тeмы в кoтopыx пpинимaл yчacтиe, Bce тeмы, Bce cooбщeния. В них відображаються не всі теми і повідомлення, і явно не в хронологічному порядку.

Можна якось повернути попередній функціонал[?], бо теперішнім неможливо користуватися - наприклад, якщо останні зміни були в темі про білайн-інтернет-провайдера, то і в моїх останніх повідомленнях відображаються всі мої месаги з цієї теми, а не з всіх тем, в яких я писав, в хронологічному порядку.

нельзя. пользуйтесь подписками на темы. очень удобно.

в парадоксі нема "опції модератора"

а в каком форуме?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

нельзя. пользуйтесь подписками на темы. очень удобно.

Та я і корситуюсь, але після апргрейтів і інших причин, підписки регулярно збиваються і пропадають, навіть на свої теми. :( Після чого їх навіть пошуком важко знайти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на форумі board.lutsk.ua

я мав на увазі, щодо "опції модератора", яка дає можливість керувати своїми темами, тобто видаличи/закрити

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...